Jak zdobyć faceta w zależności od jego znaku zodiaku?

Kilka astrologicznych wskazówek, jak usidlić Byka, Barana, Raka i pozostałych!
Jak zdobyć faceta w zależności od jego znaku zodiaku?
Fot. Unsplash
20.11.2019

Wszystkie znaki zodiaku wyróżniają się pewnymi specyficznymi cechami. Astrologowie są zdania, że mężczyzn spod każdego z nich należy zdobywać inaczej. Jak? Mamy dla Was przewodnik z przymrużeniem oka. Być może jest w nim choć ziarenko prawdy?

Zobacz także: Znaki zodiaku, które mają najpiękniejsze ciała. Mężczyźni nie potrafią oprzeć się takim kobietom

Jak zdobyć pana Barana?

Baran to agresywny, przebojowy i odważny samiec, który kocha polowania - szczególnie na płeć przeciwną. Podrażnij więc jego instynkt łowiecki, pograj z nim w kotka i myszkę. Nie zaszkodzi od czasu do czasu cięta riposta i drobna złośliwość. Ale tylko po to, by za chwilę być miłą oraz potulną. Jego serce ma szanse skraść kobieta, z którą nigdy nie będzie tak samo.

Jak zdobyć pana Byka?

Pan Byk to osobnik ostrożny i niekiedy krytyczny, mocno stąpający po ziemi. Ceni sobie wygodę i komfort (także finansowy). Uwiedziesz go przez żołądek… gotując jego ulubione smakołyki oraz od czasu do czasu robiąc mu prezent - niespodziankę. W sypialni Byk ceni sobie pełne wyzwolenie i zmysłowość - zadbaj więc o gorący nastrój waszych zbliżeń.

Jak zdobyć pana Bliźniaka?

Typowy pan Bliźniak to prawdziwy dyplomata, bardzo pomysłowy i elastyczny. Niestety dla ciebie, kocha wolność i swobodę jak żaden inny znak, dlatego nie okazuj zazdrości, pozwól mu na chwile tylko dla niego. Ważne, aby uszanować jego skłonności do samozachwytu i nie okazywać intelektualnej wyższości. Jeśli dodatkowo wykażesz się elokwencją, fantazją oraz inwencją twórczą, będzie tobą zachwycony!

Jak zdobyć pana Raka?

Panowie spod znaku Raka to prawdziwi romantycy, czasem nawet nieco nadwrażliwi. Cechuje ich duża wyobraźnia oraz delikatne marzycielstwo. Żeby pokonać wszystkie rywalki w drodze do jego serca, pokaż się od tej najbardziej kobiecej strony. Bądź czuła, delikatna i wrażliwa jak on sam. Będzie oczekiwał ciągłych zapewnień o twoich uczuciach oraz zwracał uwagę na twój wygląd. Nie ma mowy o chwilowym zaniedbaniu! Złe cechy Raka? Zazdrość i zaborczość…

Jak zdobyć pana Lwa?

Lwy są ambitne, głodne komplementów, ale niekiedy także egoistyczne, wygodnickie i nieobliczalne. Często zakochują się od pierwszego wejrzenia, a wtedy chcą mieć kobietę, którą będą mogli się opiekować. Lwy lubią seksowny damski ubiór, w potencjalnych partnerkach szukają szczerości i lojalności.

Jak zdobyć pana Pannę?

Pan Panna jest inteligentny, wytrwały i bardzo pracowity. W towarzystwie raczej nie bryluje, ale potrafi cieszyć się życiem. Jego zdobywanie to proces bardzo powolny - najpierw musicie się dobrze poznać, zaprzyjaźnić, a dopiero potem można myśleć o czymś więcej… Jeśli będziesz sprawiała wrażenie osoby opanowanej i zrównoważonej, możesz liczyć, że wasza przyjacielska relacja przerodzi się w miłość.

Fot. Unsplash

Jak zdobyć pana Wagę?

Pan Waga to facet miły, bezstronny, obiektywny, pełen uroku osobistego. Szczyci się lotnym umysłem i kreatywnością. Spraw, by poczuł się tym jedynym, zaurocz go grzecznością, uprzejmością i kobiecym wdziękiem. Wykaż się pomysłowością - zaproponuj sposób na nietypowe spędzenie wolnego czasu.

Jak zdobyć pana Skorpiona?

Skorpiony to agresywni wojownicy, bardzo energiczni i ambitni. Jeśli wyznaczył sobie jakiś cel, na pewno wykaże się uporem w jego realizacji. W kobietach lubi odrobinę uległości, wdzięku. Bądź partnerką, a nie rywalką. Pamiętaj, że wprost przepada za drobnymi zachwytami pod jego adresem, więc nie bój się przyjemnie połechtać jego ego w ten sposób…

Jak zdobyć pana Strzelca?

Pan Strzelec to prawdziwy optymista, przyjaźnie nastawiony do świata, ma jednak poważny stosunek do życia. W związku z tym nie toleruje fochów, dąsów i bezmyślności. Ceni sobie kobiety bezpośrednie i zaskakujące, które będą wraz z nim realizować jego życiowe pasje.

Jak zdobyć pana Koziorożca?

Bywa nieufny i zdystansowany, jego konserwatywność niekiedy bywa drażniąca. Nie lubi tracenia czasu na niepotrzebne rzeczy i bezsensowne czynności. Żeby go zdobyć, musisz być subtelna, delikatna, a nawet nieco nieśmiała. Sprawiaj wrażenie zakochanej po uszy (jakbyś całe życie właśnie na niego czekała), staraj się poznać jego zainteresowania i docenić to, co on lubi.

Jak zdobyć pana Wodnika?

Facet Wodnik to mężczyzna wszechstronny i bardzo inteligentny. Z łatwością przystosowuje się do nowych sytuacji, jest gotowy do licznych poświęceń - także dla ukochanej kobiety. Zdobędziesz go, pozwalając mu pełnić rolę pana i władcy oraz twojego jedynego guru. Powinnaś być jego zawsze wspierającą, życiową asystentką.

Jak zdobyć pana Rybę?

Mężczyzna spod znaku Ryb bywa rozegzaltowany i nadmiernie melancholijny. Jak to facet wrażliwy i uczuciowy, potrafi stanąć w obronie słabszych. Zdobędziesz go ciepłem oraz czułością, choć ten związek może wymagać od ciebie nie lada cierpliwości. Czasem może ci się wydawać, że bardziej potrzebuje opiekunki niż kobiety.

Zobacz także: Pojawił się nowy, trzynasty znak zodiaku! Dotyczy osób urodzonych na przełomie listopada i grudnia

Polecane wideo

Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym
Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3 / 5
Raziel (Ocena: 2) 20.11.2019 19:56
Kurna, serio? Wystarczy że zagadasz do faceta i tyle. Większość mężczyzn w dzisiejszych czasach jest tak zakompleksionych, że wystarczy tylko tyle że się usmiechniesz do niego i on już myśli że ci się podoba. Czemu nie podrywają, nie robią pierwszego kroku? A ile to już razy się słyszało o molestowanie i inne takie bo facet tylko zagadał, znam z własnego doświadczenia. Same sobie jesteście tego winne.
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 20.11.2019 08:38
Rak- co z abzdura. Ani jedno słowo się nie zgadza.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie