Astrolodzy ostrzegają przed tymi 4 znakami zodiaku. Potrafią uprzykrzyć życie

Zawsze wiedzą lepiej.
Astrolodzy ostrzegają przed tymi 4 znakami zodiaku. Potrafią uprzykrzyć życie
Fot. iStock
15.11.2019

Niektórzy wierzą, że na charakter człowieka wpływ ma nie tylko wychowanie i życiowe doświadczenia, ale także układ gwiazd w momencie narodzin. Przychodzimy na świat tacy, a nie inni i nie mamy na to większego wpływu. Problem w tym, że zdaniem astrologów czasami otrzymujemy cechy, które trudno uznać za pozytywne.

Zobacz również: Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie

W przypadku kobiet dotyczy to zwłaszcza czterech znaków zodiaku - czytamy na se.pl. Portal przekonuje, że dowcipy o teściowych czasami znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości i przytacza konkretne przykłady. Chodzi o panie, które nigdy nie dogadają się z zięciem lub synową, a ich życie zmienią w piekło.

Czują niechęć do partnerów własnych dzieci i raczej się z nimi nie zaprzyjaźnią… Sprawdź, czy sama nie jesteś na liście. Albo mama twojego wybranka.

fot. iStock

Lew

Urodzona kierowniczka, która rządzi wszystkim i wszystkimi. Zamiast prosić - wydaje polecenia. Chce, by wszyscy liczyli się z jej zdaniem. Uwielbia wzbudzać podziw, a przy tym nie znosi słów sprzeciwu. Ma być tak, jak ona ustaliła, albo raz na zawsze stracisz w jej oczach.

fot. iStock

Panna

Nawet jeśli od narodzin jej dziecka minęło już wiele lat - ona nadal nie odcięła pępowiny. I najprawdopodobniej nigdy tego nie zrobi. Jest niezwykle zazdrosna o potomka i nie chce się nim z nikim dzielić. Ciągle będzie mu przypominała, że to ona jest najważniejsza i partner nie powinien być na pierwszym miejscu.

Zobacz również: Pojawił się nowy, trzynasty znak zodiaku! Dotyczy osób urodzonych na przełomie listopada i grudnia

fot. iStock

Skorpion

To nie jest jedna z tych teściowych, która zajmuje się swoimi sprawami i daje dzieciom wolną rękę. Wręcz przeciwnie - chce czuć się cały czas potrzebna, dlatego wciąż będzie doradzać, oceniać, a nawet ingerować w wasze sprawy. Nie zawaha się nawet przed intrygą i zemstą.

fot. iStock

Baran

Uważa się za osobę mądrą i doświadczoną, dlatego będzie chciała dzielić się swoimi dobrymi radami. Urocze? Do pewnego momentu, bo nie można jej się przeciwstawić. Albo zaczniesz postępować według jej scenariusza, albo stanie się bardzo nieprzyjemna. Ona nigdy nie odpuszcza.

Przynajmniej teoretycznie, bo wszyscy wiemy, że czasami horoskopy sprawdzają się zupełnie na odwrót.

Zobacz również: Żaden mężczyzna nie chce żony spod tego znaku zodiaku. Ślub to początek problemów

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2019 17:07
Jestem skorpionem i jestem teściową i do życia moich dzieci nie mieszam się .To ich życie ich decyzje .Jak będą w jakiej kolwiek potrzebie zawsze pomogę .W moim przypadku opis nietrafny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2019 12:51
Ja jestem skorpionem i wypraszam sobie takie bzdury.
odpowiedz
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 15.11.2019 06:42
A co jeśli jest się Panną która nie chce mieć dzieci?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie