Mroźny Księżyc to listopadowa pełnia, która sporo namiesza. Które znaki zodiaku muszą uważać?

Księżyc w znaku Byka wróży pewne zmiany.
Mroźny Księżyc to listopadowa pełnia, która sporo namiesza. Które znaki zodiaku muszą uważać?
Fot. Unsplash
12.11.2019

Czy kiedykolwiek słyszałaś o Mroźnym Księżycu? To określenie wywodzi się z kalendarza rolniczego. Mroźny Księżyc pojawia się na niebie w listopadzie, a wraz z nim pierwsze przymrozki. Jako że w pierwszej połowie listopada będziemy doświadczać pełni Mroźnego Księżyca możemy się przygotować na wiele zmian. Jak je odczujemy? 

Zobacz również: Księżyc właśnie jest w pustym biegu. Możesz to odczuć w bardzo nieprzyjemny sposób

Pełnia Księżyca 12 listopada wypada w Byku, a to znak zodiaku, który ponad wszystko kocha dobra materialne, luksusy i dogadzanie sobie na różne sposoby. Z tego względu najbliższa pełnia Księżyca będzie czasem, w którym warto skupić się na finansach, ponieważ może to przynieść bardzo dobre korzyści, a także na spełnianiu swoich zachcianek - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Pełnia Mroźnego Księżyca w Byku to też doskonały czas na to, by zadbać o siebie i postawić na relaks, ponieważ Byk to patron wszystkiego, co związane z cielesnością i błogością. Dobre jedzenie, relaksująca kąpiel i masaż albo coś, co pobudza zmysły - pełnia Księżyca w listopadzie to właśnie moment, kiedy możesz, a nawet powinnaś sobie na to pozwolić. 

Fot. Unsplash.com

Ale uwaga. Mroźny Księżyc przyniesie ze sobą także mniej pozytywne zmiany. To zjawisko będzie oddziaływać wyjątkowo źle na wszelkie relacje i kontakty z bliskimi. Nieporozumienia i kłótnie wiszą w powietrzu, więc warto unikać drażliwych i trudnych tematów oraz konfrontacji. Nie jest to też dobry czas na pierwsze randki, gdyż nasza percepcja potencjalnego partnera może być zaburzona. 

Jak więc najlepiej wyjść obronną ręką z tego okresu? Przede wszystkim zwolnić tempo i zadbać o siebie i swój wewnętrzny spokój. Skup się na tym, co przynosi ci harmonię i dobre samopoczucie. Zrób sobie wieczór tylko dla siebie i nie przejmuj się nikim ani niczym. Poczujesz się jak nowonarodzona! 

Zobacz również: Retrogradacja Merkurego ściągnie na nas pasmo nieszczęść. Wiemy, co nam grozi

Polecane wideo

Retrogradacja Merkurego ściągnie na nas pasmo nieszczęść. Wiemy, co nam grozi
Retrogradacja Merkurego ściągnie na nas pasmo nieszczęść. Wiemy, co nam grozi - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie