Te znaki zodiaku są najbardziej czułe i empatyczne. Jeden z nich to wielkie zaskoczenie!

Tego nikt się nie spodziewał.
Te znaki zodiaku są najbardziej czułe i empatyczne. Jeden z nich to wielkie zaskoczenie!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/37999190591409951/)
13.10.2019

Przez większość czasu nieustannie odbieramy emocje osób, które nas otaczają, mimo że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Mimowolnie zwracamy uwagę na mowę ciała, zmianę tonu głosu czy mimikę twarzy innych ludzi. To subtelne znaki, które zdradzają prawdziwe emocje i odczucia, nawet jeśli werbalnie komunikujemy coś zupełnie innego. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które bardzo źle znoszą jesień. Grozi im prawdziwa chandra

Są jednak osoby, które są wyjątkowo wyczulone na emocje innych ludzi i potrafią bezbłędnie je interpretować, a nawet biorą je do siebie. Takie osoby cechują wielkie pokłady empatii, co z jednej strony czyni z nich wspaniałych przyjaciół, ale z drugiej potrafi wykończyć je emocjonalnie i psychicznie. Astrologia zwraca uwagę zwłaszcza na 3 znaki zodiaku, które charakteryzuje wielka empatia. U każdego objawia się ona nieco inaczej, a jeden ze znaków zodiaku w tym zestawieniu to naprawdę niemałe zaskoczenie! 

Ryby 

Osoby spod znaku Ryb są bez wątpienia najbardziej empatyczne spośród wszystkich znaków zodiaku. Są wyjątkowo wyczulone na emocje innych ludzi. Zawsze bezbłędnie wyczuwają ich nastrój i wiedzą, kiedy coś jest nie tak. Z tej przyczyny są też doskonałymi, wspierającymi przyjaciółmi. Niestety muszą płacić za to wysoką cenę. Ryby bardzo często czują się wyczerpane emocjonalnie i muszą bardzo się starać, aby nie brać na swoje barki wszystkich ciężarów tego świata. Muszą też za wszelką cenę wystrzegać się wampirów energetycznych, które chętnie na nich żerują.  

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/556687203925449757/)

Rak 

Osoby urodzone pod znakiem Raka to największe wrażliwce spośród znaków zodiaku. Chętnie dzielą się swoją wrażliwością z innymi ludźmi. Jeśli potrzebujesz osoby, która wysłucha twoich problemów, możesz w ciemno zwrócić się do Raka. Ten znak odczuwa prawdziwą feerię emocji, więc jest w stanie zrozumieć dosłownie wszystkie bolączki i niuanse i zawsze doskonale wie, co powiedzieć. Z tego powodu Raki czasami mają łatkę “humorzastych”, ale to tylko dlatego, że środku nieustannie analizują emocje – swoje własne i cudze. 

Skorpion 

Tak, oczy cię nie mylą - to właśnie Skorpion, obok Ryb i Raka, jest najbardziej empatycznym spośród wszystkich znaków zodiaku. Nikt go o to nie podejrzewa, ponieważ Skorpiony mają reputację wyjątkowo trudnych i zamkniętych w sobie znaków. I rzeczywiście, na co dzień te osoby skrywają swoje emocje za pancerzem ochronnym, ale za taką barierą można znaleźć olbrzymie pokłady empatii. Skorpiony często czują przytłoczone swoją empatyczną naturą, więc wolą dzielić się nią w małej, zaufanej grupie przyjaciół. To właśnie ich silne współodczuwanie sprawia, że przeżywają wszystko o wiele bardziej intensywnie, niż inne znaki zodiaku. 

Zobacz również: Oto 7 najtrwalszych par według znaków zodiaku. Nic ich nie rozdzieli

Polecane wideo

Z właścicielami tych imion warto się kolegować. To najlepsi przyjaciele
Z właścicielami tych imion warto się kolegować. To najlepsi przyjaciele - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 1) 13.10.2019 11:48
Ryby? Najbardziej egoistyczne jakie znam.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 13.10.2019 11:44
Moja siotra jest rak jest egoistyczna a ja jestem Lew jestem.empatyczna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2019 11:10
Co do ryby i skorpiona się zgadzam. Sama jestem rybą, a moja siostra i tata, którzy są skorpionami, mają raczej trudny charakter, ale zadziwia mnie to, jak wiele potrafią zrozumieć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2019 10:40
Jestem rakiem i zgadzam się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie