Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie

Co najwyżej chwilowy romans.
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Fot. Unsplash
11.09.2019

Czasami wydaje nam się, że to jest to. Umówiliśmy się na randkę, spędzamy miło czas, partner dobrze rokuje i od razu chcemy czegoś więcej. Choć zdajemy sobie sprawę, że nie należy ulegać emocjom, odruchowo spoglądamy w przyszłość. W końcu jesteśmy sobie pisani, a ślub, wspólny dom i dzieci to tylko kwestia czasu…

Zobacz również: To dlatego ludzie się w Tobie zakochują. Wszystko zależy od miesiąca urodzenia

Później przychodzi otrzeźwienie i zadajemy sobie pytanie: co ja w nim/niej widziałam? Czas pokazał, że jednak nie jesteśmy sobie pisani. Dobrze się razem bawiliśmy, ale na dłuższą metę nie potrafimy razem żyć. To dość częsty scenariusz, który odbiera nam resztki pewności siebie i przynosi sporo cierpienia. Czy można uniknąć takich rozczarowań?

„Elite Daily” przekonuje, że tak. Według portalu niektóre pary rokują dobrze tylko na początku. Stałego związku jednak z tego na pewno nie będzie, więc szkoda się łudzić. Najgorsze zodiakalne połączenia znajdziesz w naszej galerii.

Zobacz również: Oto 7 najtrwalszych par według znaków zodiaku. Nic ich nie rozdzieli

Polecane wideo

To dlatego ludzie się w Tobie zakochują. Wszystko zależy od miesiąca urodzenia
To dlatego ludzie się w Tobie zakochują. Wszystko zależy od miesiąca urodzenia - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.4 / 5
gaba (Ocena: 2) 30.11.2019 17:05
jestem wodnikiem a mój małżonek bykiem i w tym roku obchodziliśmy 50 lat po ślubie . to było zgodne pół wieku , bez horoskopów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2019 09:27
Jestem Bykiem i u mnie niestety się to potwierdziło. Z Wodnikiem dobrze się bawiłam, ale nic poważnego z tego nie wyszło. Inne priorytety, inne charaktery
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie