Oto 7 najtrwalszych par według znaków zodiaku. Nic ich nie rozdzieli

Czy Ty i Twój ukochany jesteście na liście?
Oto 7 najtrwalszych par według znaków zodiaku. Nic ich nie rozdzieli
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/luv.talks/)
22.08.2019

Niektórym miłość jest po prostu pisana. A konkretnie - zapisana w Gwiazdach. To wcale nie przypadek, że jedne osoby porozumiewają się ze sobą bez słów i jest między nimi prawdziwa chemia, a inne nie potrafią znieść siebie nawzajem. Wszystko zależy od tego, czy dane znaki zodiaku są ze sobą kompatybilne czy wręcz przeciwnie.

Zobacz również: Erotyczny przewodnik dla 12 znaków zodiaku

W przypadku tych 7 zodiakalnych par można zdecydowanie stwierdzić, że stanowią swoje drugie połówki. Wspaniale się wzajemnie uzupełniają i pod wpływem partnera stają się jeszcze lepszymi osobami. Które znaki zodiaku stanowią najlepsze pary i mają największe szanse na trwały związek?

Baran i Bliźnięta

Powietrze i ogień - dwa żywioły, które kontrolują te dwa znaki - potrzebują siebie nawzajem. Co więcej, ich wzajemne przyciąganie jest silne nie tylko na poziomie fizycznym, ale także intelektualnym. Takich partnerów łączy wrodzony optymizm i miłość do życia. Czego więcej trzeba, aby kochać się i cieszyć każdym nowym dniem?

Strzelec i Lew

Jaki może być związek między dwoma ognistymi znakami? Oczywiście - gorący! Zarówno Lwy, jak i Strzelce mają silny charakter i wykazują skłonność do rywalizacji. Można założyć, że będą ze sobą konkurować, ale jeśli chodzi o prawdziwą miłość, tu wszystko wygląda inaczej. Dwie wyraziste i namiętne osobowości mają szansę na naprawdę udany związek.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/luv.talks/)

Waga i Baran

Te znaki zodiaku cechują się talentem do komunikacji. Mogą stworzyć prawdziwy zespół, a to pozwala osiągnąć znacznie większy sukces. Patronką Wagi jest kobieca Wenus, a charakter Baranów określa odważny Mars. Rezultat: stałe miłosne napięcie i wymiana energii seksualnej, napędzające do działania.

Panna i Wodnik

Takie pary cechuje wspólne pragnienie zmieniania świata i kontrolowania przyszłości. Jednak każdy partner robi to na swój sposób: jeśli Panna jest dobrze zorientowana w praktycznych sprawach, Wodnik poszukuje aktualnych trendów i dzieli się nowymi pomysłami. Wynikiem połączonych talentów jest para doskonała, zawsze gotowa na wielkie osiągnięcia.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/luv.talks/)

Skorpion i Rak

Raki dążą do całkowitego podporządkowania sobie partnera. I właśnie ta cecha charakteru pasuje pełnym wątpliwości Skorpionom: to uspokajają ich wrodzoną podejrzliwość i podbudowuje wiarę, że zawsze będą pożądani i kochani. Z drugiej strony, niezdecydowany Rak nie będzie musiał izolować się we własnej skorupie. Innymi słowy, w takim sojuszu obie strony czują się całkowicie bezpieczne.

Koziorożec i Byk

Tych partnerów łączy przede wszystkim potężna, solidna i niezawodna siła. Tym, którzy mocno stoją na ziemi, łatwiej się porozumieć, niż wyjaśnić swój punkt widzenia osobom o zupełnie innym charakterze. Ta para jest doskonale przygotowana do wspólnego życia i razem zajdzie bardzo daleko.

Ryby i Byk

Interakcja i więź żywiołów, które rządzą każdym z partnerów, stwarzają niemal idealne warunki dla długiej, owocnej relacji. Praktyczność i poczucie zdrowego rozsądku Byka doskonale równoważy głęboki, emocjonalny i nieco senny charakter Ryb. Chciałaś wiedzieć, jak może wyglądać idealny związek Yin i Yang? To właśnie on!

Zobacz również:

Polecane wideo

Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku
Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2019 15:35
Waga i strzelec
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.08.2019 23:00
Skorpion i ryby
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.08.2019 19:21
Bliźnięta i bliźnięta- polecam, wszystko tak jak ma być ;)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.08.2019 12:13
Jestem wodnikiem. Byłam w związku z panem panną. Nie znałam dotąd mężczyzny tak skoncentrowanego na sobie,skupionego wyłącznie na pieniądzach, a do tego sknery... O wyrażaniu jakichkolwiek emocji nie ma mowy. Bardzo chcą zawrzeć związek małżeński, ale tylko po to, by mieć w kobiecie służkę...
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 22.08.2019 11:04
ryby i byk. dlaczego???!!! nienawidzę jej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie