Cztery znaki zodiaku, które zakończą rok na dużym minusie. Pieniądze wydają bez opamiętania

Na szczęście nie wszyscy są tak rozrzutni.
Cztery znaki zodiaku, które zakończą rok na dużym minusie. Pieniądze wydają bez opamiętania
Fot. Unsplash
11.08.2019

Oszczędność to bardzo praktyczna, choć coraz bardziej zapomniana cecha. Żyjemy w czasach niepohamowanego konsumpcjonizmu - chcemy posiadać wszystko, co najlepsze i aktualnie modne. To nic, że nasz smartfon jeszcze świetnie działa, skoro na rynku pojawił się już nowy model. Wierzymy, że kolejne ciuchy i gadżety dadzą nam szczęście.

Zobacz również: Z tymi znakami zodiaku trudno wytrzymać. Mają wieczną huśtawkę nastrojów

To trwa zazwyczaj bardzo krótko, a nadwyrężony budżet jeszcze długo daje o sobie znać. Zwłaszcza, jeśli bez zastanowienia się zadłużamy. Kolejne pożyczki i karty kredytowe do spłacenia w efekcie spędzają nam sen z powiek. Czy masz podobne skłonności? Okazuje się, że zdradza to znak zodiaku.

Nie chodzi jednak o kolejny horoskop autorstwa wróżki, ale wiarygodne badanie.

Jeden z brytyjskich serwisów specjalizujących się w kodach rabatowych postanowił sprawdzić zwyczaje swoich użytkowników. Ci w większości powinni być bardzo oszczędni, skoro szukają okazji i niższych cen. Ankieta przeprowadzona na grupie 2 tysięcy osób wykazała jednak, że różnie z tym bywa.

Niektórzy faktycznie liczą każdy grosz, ale inni są tak rozrzutni, że za chwilę zostaną z niczym. Które znaki zodiaki zakończą 2019 rok na plusie, czyli z oszczędnościami i bez długów?

W zdecydowanie najlepszej sytuacji finansowej są Koziorożce, które mogą się pochwalić największym majątkiem. Tuż za nimi są Lwy oraz osoby urodzone pod znakiem Raka.

Zobacz również: Te znaki zodiaku mogą pochwalić się wyjątkowym rodzajem inteligencji. Wszyscy im zazdroszczą

Całkiem nieźle radzą sobie również Barany, Wagi, Byki, Wodniki oraz Bliźnięta. Być może pod koniec roku nie będą spali na pieniądzach, ale na pewno nie zabraknie im na podstawowe potrzeby. Kupują raczej z głową i nie wydają więcej, niż posiadają. Nawet jeśli żyją od pierwszego do pierwszego - to na pewno nie na kredyt.

Na końcu zestawienia znalazły się cztery zodiaki nie do końca panujące nad swoim budżetem. Strzelec i Panna są już niemal pod kreską. Niewiele wskazuje na to, by miało się to szybko zmienić. Skorpion jest w jeszcze gorszej sytuacji, co oznacza wieczny niedobór środków.

Najmniej oszczędnym znakiem okazały się Ryby. Lepiej nie powierzać im swoich pieniędzy. W nowy rok wejdą zdecydowanie na minusie.

Zobacz również: Najbardziej przełomowe lata w Twoim życiu. W tym wieku wydarzy się coś ważnego

Polecane wideo

Z tymi znakami zodiaku trudno wytrzymać. Mają wieczną huśtawkę nastrojów
Z tymi znakami zodiaku trudno wytrzymać. Mają wieczną huśtawkę nastrojów - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
Żenna (Ocena: 5) 07.09.2019 17:40
Ja też jestem rybką i ciułam pieniążki ale roztrwaniać bez opamiętania . . . też lubię :(
odpowiedz
Panna (Ocena: 1) 11.08.2019 11:45
Musiałam pomagać finansowo moim byłym spod znaku koziorożca i lwa, bo gdyby nie ja to chyba wylądowaliby na ulicy. Ten wasz tekst to całkowite zaprzeczenie tego co dzieje się w moim życiu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.08.2019 10:52
No wlasnie ja tez jestem z pod znaku ryby wiec wsadzcie sobie w d××× te pierdoly. Ja akurat jestem osoba oszczedna.
odpowiedz
Lila (Ocena: 1) 11.08.2019 10:22
Pic na wode fotomontaż jestem rybką a nie jestem rozrzutna kasy mam jak lodu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie