TE cztery znaki zodiaku mają problem z okazywaniem uczuć

Są skryte i nie uzewnętrzniają swoich emocji.
TE cztery znaki zodiaku mają problem z okazywaniem uczuć
fot. unsplash
07.08.2019

Niektórzy są na tyle otwarci, że ciężko im zrozumieć, że ktoś może mieć problem z okazywaniem uczuć. Niejednokrotnie kończy się to problemami w związku, a nawet rozstaniem, w końcu każdy z nas oczekuje, że partner będzie mówił nam o swoich uczuciach i emocjach. Niestety, niektórzy mają większy problem z obnażaniem swoich uczuć, a dotyczy to szczególnie TYCH czterech znaków zodiaku.

Zobacz też: Każdy znak zodiaku ma zaskakującą, ukrytą cechę. Jaka jest Twoja?

Znaki zodiaku, które mają problem z okazywaniem uczućfot. unsplash

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

fot. iStock

Osoby spod znaku raka to szczególni wrażliwcy. Boją się odrzucenia i zranienia, dlatego często wycofują się i tłumią w sobie emocje. Raki są bardzo świadome i pewne swoich uczuć, ale są mało ufne wobec innych. Często płaczą i w ten sposób okazują swoją bezradność. 

Choć wiemy, że może to być dla Ciebie trudne, spróbuj rozmawiać o swoich uczuciach i emocjach. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i postaraj się zaufać choć jednej osobie, z którą będziesz mogła porozmawiać na każdy temat. Zobaczysz, że od razu poczujesz się lepiej.

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

fot. iStock

Panny bardzo skrupulatnie wybierają sobie partnerów do rozmowy. Jeżeli znajdują się w większym towarzystwie, zawsze wypowiadają się ogólnikowo. Nie lubią dzielić się swoimi uczuciami z całym światem i mają bardzo wrażliwą duszę. Z drugiej strony po prostu boją się osądu i przejmują się zdaniem innych. Choć panna zawsze udaje spokojną i opanowaną, w rzeczywistości potrzebuje wsparcia i wyładowania swoich emocji.

SKORPION (23 października - 21 listopada)

fot. iStock

Osoby spod znaku skorpiona mają problem z zaufaniem. Z jednej strony chciałyby okazać swoje emocje, ale z drugiej coś hamuje je od środka. Skorpiony są bardzo tajemnicze, lubią obserwować innych i wyciągać z tego wnioski. Ich postępowanie jest często przeciwieństwem ich prawdziwego uczucia. 

Rada dla Ciebie: postaraj się bardziej słuchać innych, a być może poczujesz bezpieczną przestrzeń i otworzysz się na innych.

WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

fot. iStock

Wodniki są raczej zamknięte w sobie i nieśmiałe, dlatego mówienie im o czymkolwiek sprawia już dużo problemu, nie wspominając o uczuciach. Wodniki są bardzo zdystansowane, co w efekcie może prowadzić do osamotnienia. 

Jeżeli będziesz odrzucać wszystkich, którzy chcą się z Tobą zaprzyjaźnić, możesz za jakiś czas stracić znajomych i być bardzo samotna. Postaraj się bardziej angażować w relacje międzyludzkie.

Zobacz też: Z tymi znakami zodiaku trudno wytrzymać. Mają wieczną huśtawkę nastrojów

Polecane wideo

Te znaki zodiaku zawsze źle lokują uczucia i dają się zranić
Te znaki zodiaku zawsze źle lokują uczucia i dają się zranić - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 12:26
Nie mam problemu z okazywaniem uczuć swojemu partnerowi jestem wodnikiem. Jakieś bzdury tu piszą.
odpowiedz
Wodnik (Ocena: 5) 08.08.2019 17:58
Wodnik idealnie 😁
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2019 21:19
Mój syn to wodnik. Co prawda ma 18mscy, ale jest takim emocjonalnym dzieckiem, że trudno mi w to uwierzyć. Uwielbia się przytulać, chętnie mi okazuje miłość a starszy syn tego nigdy nie robił 🙂 tylko wieczorem do spanka i tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2019 19:07
ehhh u raka sie zgadza
odpowiedz
PANNA (Ocena: 5) 07.08.2019 17:39
Opis pasuje idealnie, dosłownie jakby ktoś pisał indywidualnie o mnie, a nie ogólnie o wszystkich spod tego znaku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie