Jak przytulać faceta przed snem, by poczuł się jak w raju? Wszystko zależy od jego znaku zodiaku

Przejrzyj nasz astrologiczny przewodnik!
Jak przytulać faceta przed snem, by poczuł się jak w raju? Wszystko zależy od jego znaku zodiaku
Fot. Unsplash
09.07.2019

Wszyscy lubimy trzymać w ramionach ukochaną osobę, ale każdy człowiek preferuje inne pozycje przytulania. Jedni chcą stykać się z partnerem całym ciałem, inni wtulają głowę w szyję chłopaka/dziewczyny, a jeszcze inni nie wyobrażają sobie innego tulenia, niż to na leżąco.

A jak kocha przytulać się twój mężczyzna przed snem? Wszystko zależy od jego znaku zodiaku! Serwis refinery29.com szczegółowo opisał pozycje dla wszystkich 12 znaków. Daj znać w komentarzach, czy opis pasuje do ciebie i twojego faceta!

Polecamy także: Te znaki zodiaku to prawdziwi mistrzowie ghostingu. Znikają bez śladu!

Baran

Fot. Pinterest.com

Baran to jeden z najbardziej oddanych partnerowi znaków zodiaku. Jednocześnie uwielbia być w centrum zainteresowania swojej drugiej połówki. Idealna pozycja do przytulania to więc taka, kiedy Baran leży na plecach i jedną ręką obejmuje ukochaną, spoczywającą na jego klatce piersiowej i zwróconej do niego twarzą.

Byk

Fot. Pinterest.com

Namiętnemu Bykowi nigdy nie nudzi się romantyzm. Najlepiej więc przytulać go w ten sposób, by leżeć na boku przodem do niego, wpleść nogę między jego nogi i wpatrywać mu się głęboko w oczy.

Bliźnięta

Fot. Pinterest.com

Bliźnięta lubią czuć bliskość partnera, a jednocześnie mieć swoją przestrzeń. Najlepiej więc leżeć tuż obok nich, na wyciągnięcie ręki, twarzami zwróconymi ku sobie.

Rak

Fot. Pinterest.com

Wrażliwe Raki uwielbiają otaczać ukochaną osobę opieką. Idealną pozycją do przytulania jest dla nich zatem ta „na łyżeczkę”, kiedy rękami i nogami mogą opleść partnerkę.

Lew

Fot. Pinterest.com

Lwy cenią sobie komfort i wygodę. Zdecydowanie trzeba dać im przestrzeń wyłącznie dla nich i tylko od czasu do czasu leniwie pogłaskać je po brzuszku…

Panna

Fot. Pinterest.com

Osoby spod znaku Panny uwielbiają bliskość ukochanej osoby, ale jednocześnie nie są chętne na ostentacyjne przytulanie. Do szczęścia wystarczy im dotyk ręki bądź stóp partnera.

Waga

Fot. Pinterest.com

Wagi uwielbiają… równowagę. Idealną pozycją przytulania osób spod tego znaku zodiaku będzie zatem tradycyjne ułożenie się na opiekuńczym ramieniu partnera.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie potrafią powstrzymać się od zdrady (Ranking niewiernych partnerów)

Skorpion

Fot. Pinterest.com

Skorpion ceni sobie swoją przestrzeń i nie przywiązuje wagi do tradycyjnych miłosnych gestów. Poczuje od ciebie pozytywne wibracje nawet wtedy, gdy będziecie leżeć tyłem do siebie.

Strzelec

Fot. Pinterest.com

Strzelce mają zmienne nastroju. Jednego dnia uwielbiają czuć partnera całym swoim ciałem, a następnego wolą leżeć obok i w ogóle się nie dotykać. Trzeba wyczuć, na co Strzelec akurat ma ochotę!

Koziorożec

Fot. Pinterest.com

Koziorożce cenią sobie przede wszystkim wygodę i komfort. Wolą więc przed snem ułożyć się tyłem do ukochanej osoby, ale jednocześnie nie zapominają o drobnych gestach. Stykanie się stopami będzie idealnym sygnałem o łączących was uczuciach.

Wodnik

Fot. Pinterest.com

Wodniki nie lubią być samotne i kochają czuć obecność swojego partnera. Pozycja na łyżeczkę to ich ulubiony sposób przytulania.

Ryby

Fot. Pinterest.com

Ryby z jednej strony lubią otaczać opieką partnera, a z drugiej kochają, gdy ktoś troszczy się o nich. Najlepiej więc wtulić się w nich całym ciałem, z głową na ich opiekuńczym ramieniu.

Zobacz także: Najpiękniejsza część ciała każdego znaku zodiaku. Czym zachwycasz innych?

Polecane wideo

Zmysłowe tatuaże w miejscach intymnych. Twój facet zwariuje na ich punkcie!
Zmysłowe tatuaże w miejscach intymnych. Twój facet zwariuje na ich punkcie! - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 23:17
Mistrz painta XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 19:02
Poznałam kilku facetów spod znaku panny i wszystkich przytuliłabym solidnym kopem w d*upe
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 09.07.2019 17:04
ale szkarady
odpowiedz

Polecane dla Ciebie