Miłosne duety: Który znak zodiaku jest Twoją bratnią duszą?

Sprawdź, z kim stworzyłabyś idealny związek.
Miłosne duety: Który znak zodiaku jest Twoją bratnią duszą?
Fot. pexels.com
27.06.2019

Czy każdy człowiek może mieć kilka bratnich dusz? Nie! Kiedy spotykamy na swojej drodze kogoś, z kim rozumiemy się niemal bez słów, intuicyjnie czujemy, że „to jest to”. Dzielimy podobne poglądy na życie, miłość, pracę. Nie kłócimy się o drobnostki i możemy sobie wzajemnie ufać.

Z kim zatem stworzyłabyś idealny związek i jaki znak zodiaku jest twoją bratnią duszą? Sprawdź!

Polecamy także: Numerologia imion. Co oznacza Twoje?

Baran

Twoja bratnia dusza to Wodnik. Bywasz impulsywna, a kiedy już na coś się nastawisz, nic nie jest w stanie cię powstrzymać. Energia Wodnika jest idealna dla ciebie. Osoby spod tego znaku zodiaku są wycofane, ale też nieprzewidywalne, co rzuci ci wyzwanie w sposób, który na pewno ci się spodoba.

Byk

Panna jest wprost stworzona dla ciebie. Jest oszczędna i bardzo stabilna emocjonalnie. Poza tym oboje interesujecie się zdrowym stylem życia i sportem. Jest zatem wielce prawdopodobne, że spotkacie się na porannym joggingu lub na siłowni.

Bliźnięta

Niespokojne Bliźnięta potrzebują kogoś równie szalonego, co one: partnera spod znaku Wagi. Uzupełnicie się w wielu kwestiach, zwłaszcza podczas niekończących się rozmów o sobie i o życiu.

Rak

Rak i Ryby świetnie się uzupełniają. Oboje jesteście bardzo emocjonalni i widzicie świat przez pryzmat wyobraźni. Jak nikt inny, rozumiecie powody nagłych ataków smutku lub radości. Ryby zadbają też o twoje delikatne serce.

Lew

Lwy są towarzyskie, więc potrzebują kogoś, kto pójdzie za nimi na koniec świata. Znajdziesz równego sobie w ognistym Strzelcu. Ten znak zodiaku jest zawsze chętny do nauki, odkrywania i podejmowania działań. Razem zdobędziecie niejeden szczyt!

Panna

Panny są zmysłowe i zdystansowane. Praktyczny i bezpośredni Byk stanie się zarówno przyjacielem, jak i obrońcą twojej delikatnej duszy. Poza tym oboje jesteście zapalonymi smakoszami, więc powinniście mieć pierwszą randkę w drogiej restauracji.

Waga

Ważne jest, aby twój partner był dobrym rozmówcą i estetą. Twoją bratnią duszą są zatem Bliźnięta. Możecie się rozpoznać po sposobie, w jaki rozmawiacie np. o nowej wystawie w galerii sztuki.

Skorpion

Potężny i dominujący Skorpion potrzebuje kogoś równego sobie. I nie ma nikogo, kto pasowałby do tego opisu lepiej niż Koziorożec. Jego osobowość jest w harmonii z twoją; oboje jesteście bardzo serdeczni i zawsze kończycie to, co zaczęliście.

Strzelec

Strzelec potrzebuje osoby o podobnych ambicjach zawodowych i statusowych – kogoś charyzmatycznego i pewnego siebie. Rozważ tych, którzy są zawsze w centrum uwagi, jak Lew.

Koziorożec

Koziorożce uwielbiają zachowywać swoje sekrety dla siebie i rzadko się otwierają, preferując intuicyjną komunikację. Tajemniczy Skorpion wyznaje podobne zasady. Kiedy się spotkacie, możecie poczuć, że jesteście dla siebie przeznaczeni.

Wodnik

Bywasz wycofana i rzadko przejmujesz inicjatywę, a zatem aktywny i energiczny Baran może stać się siłą napędową, która pomoże ci spełnić twoje plany.

Ryby

Kierujesz się w życiu intuicją, a w związkach szukają stabilizacji i zrozumienia. Ich bratnią duszą będzie zatem Rak, najbardziej empatyczny i wrażliwy ze wszystkich znaków zodiaku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są wręcz hipnotyzujące. Nikt nie jest w stanie się im oprzeć

Polecane wideo

Każdy znak zodiaku ma swoje alter ego. Jakie jest Twoje?
Każdy znak zodiaku ma swoje alter ego. Jakie jest Twoje? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Marie Rose (Ocena: 5) 28.06.2019 20:54
chłop może w szoku jest
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.06.2019 23:31
Jestem wagą. Gdyby ktoś próbował gadać ze mną o sztuce to mocno by się rozczarował. Jestem nerdem a nie estetą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.06.2019 17:03
Jaki jest twój znak zodiaku ? Aaa panna ? To nara , nic z tego nie będzie . Śmieszne to
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.06.2019 16:44
A ja się wyłamię. Jestem zodiakalną panną i nie wyobrażam sobie innego partnera niż skorpion. Miałam w życiu trzech facetów i tak się złożyło, że wszyscy dzielili ten znak. Ten trzeci zostanie moim mężem na 100 procent. Co ciekawe - obie moje babcie i matka, związane są z mężczyznami z pod tego znaku. Uwielbiam to "zderzenie światów". Przeciwieństwa się przyciągają.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.06.2019 13:51
No i git 😊 Ja rak on ryby i jest ok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie