Znaki zodiaku, które nie potrafią powstrzymać się od zdrady (Ranking niewiernych partnerów)

Jeśli raz zdradzą, na pewno zrobią to ponownie.
Znaki zodiaku, które nie potrafią powstrzymać się od zdrady (Ranking niewiernych partnerów)
Fot. iStock
15.05.2019

Dla wielu osób zdrada w związku jest absolutnie niewybaczalna. Niewierność bezwarunkowo przekreśla dotychczasowe zaufanie i powoduje rysę na związku, którą trudno zamazać. Bywa, że rany są zbyt głębokie i zdradzona osoba nie potrafi przebaczyć, albo mimo że dała partnerowi drugą szansę nieustannie doszukuje się dowodów na to, że ten znów okazał się niewierny. Związek oparty na braku zaufania i wiecznym sprawdzaniu partnera z góry jest skazany na porażkę.

Zobacz również: 8 typów zdrady. Czy któryś można wybaczyć?

Jakie znaki zodiaku są szczególnie podatne na zdradę? Okazuje się, że podczas gdy niektórzy brzydzą się nawet myślą o skoku w bok, dla innych jest to zupełnie normalna sprawa. Wszystko zależy od punktu widzenia, a każdy znak zodiaku kieruje się własnym kompasem moralnym. Poniżej prezentujemy ranking wszystkich 12 znaków zodiaku w kolejności od najwierniejszego do tego, który nie potrafi powstrzymać się od zdrady. Na którym miejscu jest twój ukochany?

Polecane wideo

Znaki zodiaku uwiecznione na skórze. Oto najpiękniejsze astrologiczne tatuaże
Znaki zodiaku uwiecznione na skórze. Oto najpiękniejsze astrologiczne tatuaże - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 2.6 / 5
gordejuela (Ocena: 1) 17.05.2019 13:21
Powiedzcie,nieszczesnicy z tego odmozdzonego portalu; co wam daje wypisywanie tych bredni??Czy nie rozumiecie ,ze marnujecie czas i srodki??Pzreciez te tksty sa martwe,nie ma tu prawie nikogo. Czy zstanowiliscie sie choc raz nad tymi idiotyzmami??Na swiecie jest ok. 8 miliardow ludzi a znakow zodiaku zaledwie 12,choc wedlug NASA jest juz 13,bo po tysiacleciach stare daty sa juz niekatualne.Czyli wedluig was te 8 MILIARDOW ludzi mamdzialac,zyc i zachowywac sie wedlug 12 szablonow.Czyli kazde mniej wiecej 700 milionow ludzi ma sie zachowywac tak samo,bo tak kaze ich znak zodiaku ,tak??? nawet gdyby to maila byc tylko zabawa ,tp i tak jest idiotyzmem,bo NIE ma dwoch jednakowych istot ludzkich a wiec NIEma jednakowych zachowan.Zal mi was,tak sie szmacic za takie nedzne pare zetow
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.05.2019 10:38
Zdrada nie zależna jest od płci ani znaku zodiaku. Natura
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.05.2019 07:51
Wszyscy faceci zdradzają, niezależnie od znaku. Jeśli cudem nie fizycznie, to w głowie tak.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie