Znak zodiaku zdradza, gdzie masz największy bałagan

Zrób z tym porządek. Problem sam nie zniknie.
Znak zodiaku zdradza, gdzie masz największy bałagan
Fot. Unsplash
07.04.2019

Można odnieść wrażenie, że im wyższa temperatura, tym więcej mamy obowiązków. Tradycyjne wiosenne porządki mają nas przygotować na kolejne miesiące. To czas, kiedy pozbywamy się zbędnych rzeczy, aby łatwiej i przyjemniej nam się żyło. Mycie okien, polerowanie podłóg i chowanie zimowych ubrań to jednak nie wszystko.

Zobacz również: Który miesiąc w 2019 roku będzie najszczęśliwszy dla Twojego znaku zodiaku?

Nie każdy człowiek urodził się z konsekwencją i determinacją perfekcyjnej pani domu. Zawsze znajdzie się coś w najbliższym otoczeniu, co skutecznie nas rozprasza, ale jakoś nie mamy siły się z tym zmierzyć. Czas to zmienić - zachęcają twórcy aplikacji OfferUp. Na podstawie wyszukiwań użytkowników stworzono bardzo ciekawą listę.

Chcesz odzyskać równowagę i energię? Zacznij od uporządkowania jednej rzeczy, która sprawia ci największy problem. A wszystko zależy podobno od znaku zodiaku.

Baran

Koniecznie przejrzyj sprzęt sportowy. Piłki, ciężarki, legginsy i buty wymagają uporządkowania.

Byk

Masz skłonność do robienia bałaganu w kuchni. Sprawdź, czy wszystkie gadżety do gotowania i pieczenia są ci rzeczywiście potrzebne.

Bliźnięta

Największy bałagan panuje w twoim smartfonie. Usuń zbędne aplikacje i zarchiwizuj zdjęcia.

Rak

Poświęć chwilę na przejrzenie starych zdjęć. Zarówno tych analogowych, jak i cyfrowych. Trzeba je posegregować.

Lew

Twoje ubrania walają się po całym domu i czas wreszcie znaleźć dla nich stałe miejsce. Przeniesienie ich do szafy lub komody wiele zmieni.

Panna

Wreszcie trzeba odważyć się to zrobić. Opróżnij swoją torebkę i pozbądź się zbędnych rzeczy, których na pewno w niej nie brakuje.

Zobacz również: Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa

Waga

Interwencji wymaga twoja kosmetyczka i toaletka. Zużyte, przeterminowane lub zwyczajnie niemodne kosmetyki powinny trafić do kosza.

Skorpion

Skup się na szafie, komodzie lub innego typu szafkach w przedpokoju. Zgromadziło się tam mnóstwo niepotrzebnych ubrań i przedmiotów.

Strzelec

Każdy z nas ma tzw. szufladę wstydu, do której wrzuca wszystko, co nigdzie nie pasuje. Czas wreszcie coś z niej wyciągnąć, zamiast tylko dokładać.

Koziorożec

Największy bałagan panuje na twoim serwerze pocztowym. Warto przejrzeć skrzynkę i usunąć nieaktualne maile, by odzyskać równowagę.

Wodnik

Skrupulatnie gromadzisz wszystkie metki, paragony i rachunki, by w razie czego móc skorzystać z reklamacji. Pozbądź się wreszcie tych, które straciły ważność.

Ryby

W przeciwieństwie do wielu rodaków - masz w domu sporo książek. Twoja biblioteczka pozostawia jednak wiele do życzenia i przyda jej się gruntowny porządek.

Zobacz również: Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego. Bardzo utrudnia Ci życie

Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego
Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 21:34
Jestem Wodnikiem i mam porządek wszędzie - w domu, w ogrodzie. w samochodzie, w bibliotece, w papierach, w smartfonie i w laptopie. Największy bałagan mam w głowie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 19:28
Ryby - g*wno prawda, nie lubię książek i ich nie czytam :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2019 19:12
Największy bałagan panuje w mojej głowie. Koziorożec.
odpowiedz
oral after anal (Ocena: 5) 07.04.2019 12:02
lubię oral po analu
odpowiedz
dopochwowy (Ocena: 5) 07.04.2019 12:01
lubię s e x
odpowiedz

Polecane dla Ciebie