Trzy znaki zodiaku, które mają największe szanse, by zostać milionerami

Układ gwiazd bardzo im sprzyja. Może jesteś na tej liście i powinnaś zagrać w totolotka?
Trzy znaki zodiaku, które mają największe szanse, by zostać milionerami
Fot. iStock
19.03.2019

Kilka dni temu Katarzyna Kant-Wysocka została kolejną osobą, która wygrała główną nagrodę w „Milionerach”. Jeśli uważasz, że dostanie się do programu i przebrnięcie przez 12 podchwytliwych pytań nie jest najłatwiejszą drogą do bogactwa, być może powinnaś swój los zawierzyć… układowi gwiazd i swojej dacie urodzenia. Trzy znaki zodiaku mają bowiem największe szanse na to, by zostać milionerami.

Zobacz także: Jacy mężczyźni są najgorszymi mężami? Ranking według znaków zodiaku

O kim mowa?

#1 Koziorożec

Jest zdyscyplinowany, konsekwentny i bardzo uparty. Dąży do celu, póki go nie osiągnie. Potrafi działać strategicznie i świetnie sprawdza się jako lider. Nie wstydzi się mówić o tym, że pieniądze są dla niego ważne, dlatego… tak bardzo je przyciąga. W rankingu znaków zodiaku to właśnie Koziorożec ma największe szanse na to, by zarabiać krocie.

#2 Waga

Posiada niezwykły naturalny wdzięk, który pozwala jej zjednywać sobie ludzi. Mocną stroną Wagi jest również wrodzony instynkt, dzięki któremu łatwiej jej podejmować ważne decyzje. Kiedy wyczuje dobrą okazję, nie będzie się wahać, bo wie, że ryzyko często się opłaca.

#3 Bliźnięta

Ten znak zodiaku ma bardzo podzielną uwagę, dzięki czemu, jak nikt inny, potrafi robić kilka rzeczy naraz. Nikt nie dorówna również jego błyskotliwości i elokwencji. Zawsze ma coś do powiedzenia i wykazuje zaangażowanie we wszystkich dziedzinach życia. Z tego względu może osiągnąć sukces na różnych polach.

Polecamy także: Jeden znak zodiaku cieszy się wyjątkowo małym powodzeniem. Nikt go nie chce

Polecane wideo

Znajdź swoją bratnią duszę. Poznasz ją po znaku zodiaku
Znajdź swoją bratnią duszę. Poznasz ją po znaku zodiaku - zdjęcie 1

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 19.03.2019 10:20
Mój ojciec jest koziorożcem. Jest pracowitym, surowym i chłodnym człowiekiem, ale pieniędzy to na pewno nie przyciąga. Żaden koziorożec którego znam nie ma smykałki do zarabiania pieniędzy. To bardziej ten typ co wiele by mógł, ale nie zrobi żeby mógł narzekać i obrażać tych co mają. Do tego nie po drodze im z nauką. Wiadomo, że uogólnianie, ale tak się trafiło. Jakbym osobiście miała obstawiać "ludzi sukcesu" - z mojego otoczenia to byki i wodniki. Lwy też mają siłę przebicia, ale są trochę naiwne i zdecydowanie bardziej hojne niż dwa poprzednie i przez to nie będą mieć tak dużo, bo "porozdają" innym.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie