Znaki zodiaku, które szybko się rozwodzą

Niestety, ich małżeństwa mają małe szanse na przetrwanie.
Znaki zodiaku, które szybko się rozwodzą
Fot. Unsplash
06.03.2019

Co jest najczęstszą przyczyną rozwodów? Na tak postawione pytanie wiele osób odpowiedziałoby zapewne, że niezgodność charakterów. Faktycznie coś w tym jest. Niektórzy mają tak trudną osobowość, że wolą rozstać się z partnerem niż szukać polubownego rozwiązania konfliktu. Nie od dziś również wiadomo, że wpływ na nasz charakter ma nie tylko środowisko, w którym się wychowaliśmy, ale także data urodzenia.

Które znaki zodiaku rozwodzą się zatem najczęściej? Sprawdź, czy na tej liście nie ma przypadkiem twojego wybranka…

Polecamy także: Faceci spod tych znaków zodiaku wolą otwarte związki. Nie będziesz jego jedyną

Bliźnięta

Nie bez powodu mówi się, że ten znak zodiaku jest najbardziej… dwulicowy. Często zmienia zdanie i trudno nadążyć za tym, czego on akurat oczekuje. To nie wszystko. Bliźnięta lubią tworzyć w swojej głowie obraz idealnego partnera. Jeśli osoba, z którą są związane, w najmniejszym stopniu odbiega od perfekcji, potrafią ją bez żalu przekreślić. Z tego względu małżeństwo z tym znakiem zodiaku może zakończyć się rozwodem.

Wodnik

Największy samotnik wśród znaków zodiaku? Wodnik. Kocha swoją niezależność i najlepiej czuje się w towarzystwie… siebie samego. Jeśli tylko poczuje, że jego wolność jest tłamszona przez partnera, natychmiast będzie chciał wycofać się z relacji. Sposób na udany związek z Wodnikiem jest jeden. Trzeba mu dać swobodę i pozwolić na to, by mógł realizować swoje pasje.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie potrafią nikomu zaufać. Trudno jest zdobyć ich serce

Koziorożec

Z Koziorożcem sprawa przedstawia się bardzo ciekawie. Jest to jeden z najbardziej statecznych znaków zodiaku. Kiedy bierze ślub, wierzy w to, że będzie to związek do grobowej deski. Jest niezwykle poważny i zdroworozsądkowy. Czemu zatem Koziorożec znajduje się na liście rozwodników? Ponieważ jego powagi i braku romantyzmu nie wytrzymują współmałżonkowie…

Strzelec

Ten znak zodiaku flirt ma we krwi. Kocha adorować i być adorowany. Z tego względu wierność nie jest jego mocną stroną. Nawet po ślubie skacze z kwiatka na kwiatek i szuka okazji do romansu. Niewiele osób jest w stanie wytrzymać z kimś takim. Po rozwodzie Strzelec nie przejmuje się rozstaniem. Ma już bowiem na oku kolejną zdobycz…

Skorpion

Skorpiony, podobnie jak Strzelce, są bardzo namiętne. Monogamia nie jest ich mocną stroną i jeśli nadarza się okazja do romansu, po prostu z niej korzystają. Poza tym są niezwykle zaborcze i zazdrosne, więc w ich małżeństwach często dochodzi do awantur. Mało kto jest w stanie znieść stały związek z kimś takim.

I jak, twój partner znalazł się na tej niechlubnej liście?

Zobacz także: Znaki zodiaku polskich gwiazd

Źródło: interia.pl

Polecane wideo

Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn
Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 20.12.2019 05:19
Jestem "wodnikiem", po rozwodzie. Pierwszy mąż z kwiatka na kwiatek ("byk") - rozwiodłam się. Później byłam związana ze "skorpionem" i "bliźniętami" - obydwaj mi przyprawili rogi. Podobno problemem była moja praca naukowa.... Obydwaj również chcieli mnie postawić przy garach. Spokój znalazłam u boku "panny", również po przejściach. Ten spokój trwa już osiem lat i oby nigdy się nie skończył. Bardzo go kocham i w końcu ktoś mnie nie zdradza. On mnie wspiera, a to jest bardzo żadkie, bo większośc facetów chce rywalizować o to, kto jest lepszy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 22.10.2019 01:20
Ale gówno
odpowiedz

Polecane dla Ciebie