Faceci spod tych znaków zodiaku wolą otwarte związki. Nie będziesz jego jedyną

Monogamia? To nie dla nich.
Faceci spod tych znaków zodiaku wolą otwarte związki. Nie będziesz jego jedyną
Fot. Unsplash
05.03.2019

Wydaje się, że wierność to podstawa każdego udanego związku. Jednak nie dla wszystkich, bo coraz częściej spotykamy osoby, które z monogamią nie mają zbyt wiele wspólnego. Są w stanie stworzyć trwałą relację, ale cenią sobie możliwość realizacji intymnych potrzeb także poza nią. Potrafią oddzielić czysto fizyczne pożądanie od miłości.

Zobacz również: Jeden znak zodiaku cieszy się wyjątkowo małym powodzeniem. Nikt go nie chce

I nie ma w tym nic złego, ale pod warunkiem, że druga strona została o tym poinformowana. Gorzej, gdy partner pozwala sobie na skoki w bok, ale utrzymuje to w tajemnicy. Wtedy to już nie jest otwarty związek, ale patologiczna relacja oparta na kłamstwie i zdradzie. Czy tobie też to grozi?

Niektórym mężczyznom jedna partnerka zdecydowanie nie wystarcza - alarmuje elitedaily.com. Według serwisu przedstawiciele tych trzech znaków zodiaku mają szczególnie dużą skłonność do szukania dodatkowych wrażeń.

fot. iStock

Bliźnięta

Facet urodzony pod tym znakiem wyjątkowo szybko się nudzi, dlatego wierność nie jest jego najmocniejszą cechą. Nie chodzi wyłącznie o sprawy intymne - rozgląda się na boki zwłaszcza wtedy, gdy partnerka nie stymuluje go intelektualnie. Szuka bardziej rozmówczyni, niż kochanki. Co nie oznacza, że z nową koleżanką nie wyląduje w łóżku. Inteligencja jest dla niego wyjątkowo silnym afrodyzjakiem.

Zobacz również: 4 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. To chodzące ideały

fot. iStock

Koziorożec

Numer jeden w rankingu znaków zodiaku, które mają skłonność do budowania otwartych relacji. Zazwyczaj jednak stawia sprawę jasno i jego kolejne znajomości nie są dla stałej partnerki zaskoczeniem. Już na początku związku daje do zrozumienia, że lubi zaszaleć. Skok w bok to dla niego żaden problem. Zdradę postrzega wyłącznie w kategoriach emocjonalnych. Kocha ponad życie jedną kobietę, sypiając równocześnie z innymi. Ale według niego to nic nie znaczy.

fot. iStock

Wodnik

Monogamia to dla niego coś wyjątkowo męczącego i nienaturalnego. Jest buntownikiem, dlatego nie interesują go utarte wzorce. Ślub i związek do końca życia? To nie w jego stylu. Zdecydowanie bardziej ceni krótsze, ale bardziej intensywne znajomości. Typ wiecznego singla, który przeskakuje z jednej relacji do drugiej. Jest przy tym zazwyczaj bardzo uczciwy, bo niczego więcej nie obiecuje. Nie ma nic przeciwko, jeśli jego partnerka także nie należy do najwierniejszych.

Zobacz również: Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego. Bardzo utrudnia Ci życie

Polecane wideo

Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn
Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 13:44
Miałam narzeczonego bliźniaka i faceta koziorożca . Wychodzi na to że byłam zdradzana!!?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 09:30
bliźnięta zgadzam się!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 08:40
Jestem kobietą koziorożcem i opis do mnie pasuje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 06:30
Głupoty totalne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie