4 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. To chodzące ideały

Nie mogą się opędzić od adoratorów.
4 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. To chodzące ideały
Fot. iStock
27.02.2019

Często słyszymy, że ktoś urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. To osoba, której wszystko się udaje. Nie musi się nawet starać, bo los i tak jej sprzyja. Świetnie wygląda, robi karierę i nie narzeka na brak powodzenia. Czy to kwestia przypadku? Nie do końca - przekonuje fakt.pl. Wszystko zależy od daty urodzenia.

Zobacz również: Jeden znak zodiaku cieszy się wyjątkowo małym powodzeniem. Nikt go nie chce

„Gwiazdy wpływają na to, czy podobasz się płci przeciwnej” - czytamy na łamach portalu. Dotyczy to przede wszystkim kobiet. Najbardziej rozchwytywane okazują się przedstawicielki czterech konkretnych znaków. Cała reszta może im tylko zazdrościć, bo same nigdy nie doczekają się aż takiego uznania.

Sprawdź, czy jesteś w grupie szczęśliwców i co widzą w tobie faceci.

fot. iStock

BYK

Wyglądasz i zachowujesz się niezwykle kobieco. Jest w tobie mnóstwo zmysłowości. Nikogo nie udajesz - urodziłaś się zwiewna i romantyczna, a teraz z powodzeniem to wykorzystujesz. Podobno każdy mężczyzna marzy o takiej partnerce.

fot. iStock

BARAN

Nie potrafisz usiedzieć w miejscu. Masz mnóstwo pomysłów i ogromny temperament. Przy tobie żaden facet nie będzie się nudził. Jesteś odważna i potrafisz kusić. Zarówno strojem, jak i spojrzeniem. Panowie będą się o ciebie bili.

Zobacz również: Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego. Bardzo utrudnia Ci życie

fot. iStock

LEW

Szczególnie dużym powodzeniem cieszysz się u mężczyzn, którzy lubią kobiecą dominację. Jesteś odważna, stanowcza i uwielbiasz kontrolować sytuację. Twoja przebojowość działa na nich jak magnes, dlatego marzą o stałym związku z kimś takim.

fot. iStock

SKORPION

Znasz swoje atuty i potrafisz je wykorzystać. Jesteś skłonną do ryzyka uwodzicielką, która nie boi się doświadczać nowych rzeczy i poznawać nowych ludzi. W sypialni trudno nad tobą zapanować. Energia dosłownie cię rozsadza.

Zobacz również: Faceci spod tych 5 znaków zodiaku NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBU!

Polecane wideo

Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego
Twoja najgorsza cecha według horoskopu chińskiego - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2019 11:37
Skorpion jest bardzo namiętny a zarazem wierny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2019 17:36
Zakupy w sieci? Tu znajdziesz ciekawe, oryginalne produkty w niskich cenach https://link.do/F6sBh
odpowiedz
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska (Ocena: 5) 27.02.2019 09:58
Jako psycholog pracujący w https://panorama-morska.pl uważam, że kierowanie się znakiem zodiaku w wyborze partnera nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż można w ten sposób zaprzepaścić szansę na poznanie drugiej połówki :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.02.2019 08:19
Ten artykuł to idealny przykład na mój ostatni komentarz pod wpisem "który znak cieszy się najmniejszym zainteresowaniem". Tam był to byk, dziś inny artykuł - jednak ma wielu adoratorow. Albo jesteście tak mało wiarygodni albo lubicie trollowac czytelników takimi glupotami, nie znajduje innego wytłumaczenia ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie