Znaki zodiaku a miłość: Jeśli wiązać się z facetem to tylko z…

Spośród dwunastu - idealne cechy posiada tylko sześć. Które znaki znalazły się na liście?
Znaki zodiaku a miłość: Jeśli wiązać się z facetem to tylko z…
Fot. Unsplash
18.02.2019

Czy podczas czytania horoskopów lub charakterystyk znaków zodiaku, kiedykolwiek zgodność rzeczywistości z danym opisem zdołała cię zaskoczyć? Niezależnie od tego, czy należysz do grona sceptyków, czy osób święcie przekonanych o mocy oddziaływania gwiazd, nie zaszkodzi dowiedzieć się, jakie znaki zodiaku są uważane za najlepszy materiał na partnera.

Spośród dwunastu - idealne cechy posiada tylko sześć. Które znaki znalazły się na liście?

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, którym ZAWSZE udaje się uniknąć kłopotów i szkodliwych znajomości

Waga

Faceci spod znaku Wagi nigdy nie narażą cię na cierpienie, ponieważ są niezwykle taktowni, eleganccy i empatyczni. Taki partner nie tylko uważnie cię wysłucha, ale także doradzi i pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów. Będziesz mogła na niego liczyć w kryzysowych sytuacjach. Te znaki zodiaku nie znoszą kłótni, wiec możesz być pewna, że wszelkie nieporozumienia zawsze będą kończyły się ugodą.

Byk

Mężczyźni spod znaku Byka, choć wymagający i uparci, potrafią tworzyć długotrwałe, silne związki. Są oddani, stali w uczuciach i jak nikt inny umieją rozpieścić swoją ukochaną. Przy Byku poczujesz się bezpiecznie, bo faceci spod tego znaku są bardzo zaradni i opiekuńczy. Kiedy zależy im na kobiecie, są w stanie nosić ją na rękach.

Rak

Mężczyźni spod znaku Raka mają niesamowity instynkt. Taki facet natychmiast wyczuje, że dzieje się w twoim życiu coś złego i zaproponuje ci pomocną dłoń. Raki lubią „oswojony teren” – również jeśli chodzi o związki. Jeśli się zakochają, nie będą się rozglądać na boki. Możesz być więc spokojna – Rak będzie ci wierny.

Koziorożec

Faceci spod znaku Koziorożca są dojrzali ponad wiek. Nie w głowie im wygłupy i durne żarty. Wolą skupiać się na poważniejszych kwestiach, takich jak zakładanie rodziny i robienie kariery. Przy Koziorożcu nie zaznasz biedy. To ambitny facet, który będzie chciał ci zapewnić godne życie.

Bliźnięta

Utarło się, że osoby spod znaku Bliźniąt bywają dwulicowe. Jest to krzywdząca opinia, zwłaszcza jeśli chodzi o podejście Bliźniąt do związków. Potrafią zaangażować się uczuciowo bez reszty, a ich cięte poczucie humoru rozbroi niejedną kryzysową sytuację. Jeśli szukasz partnera, który nie tylko będzie cię kochał, ale także rozśmieszał, Bliźnięta są idealną partią.

Strzelec

Faceci spod znaku Strzelca myślą przyszłościowo. Mają dalekosiężne plany i starają się realizować swoje cele. Przy takim facecie nie grozi ci niepewny los. Oni wiedzą, jak kierować swoim życiem, by im i ich partnerkom niczego nigdy nie brakowało. Są przy tym bardzo entuzjastyczni i potrafią zarażać optymizmem wszystkich wokół. Taki partner to prawdziwy skarb.

Zobacz także: Który miesiąc w 2019 roku będzie najszczęśliwszy dla Twojego znaku zodiaku?

 

Polecane wideo

Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!”
Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!” - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.91 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:57
jak dla mnie najlepszym wróżbitą w Polsce jest wrozbitamateo.pl nie owija w bawełnę, sprawdzalność mega aż nie do uwierzenia! do tego miły człowiek nie nastawiony tylko na kase
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2019 12:33
popieram Panią z komentarza o Panu ze znaku Panny. Miałam to samo, bajka 2 mies, potem wyszło jaki to cham i prostak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2019 11:45
Jestem z Rakiem. Jest lojalny i rodzinny, ale to straszny leń i maruda (jesteśmy rówieśnikami). Kiedyś taki nie był. Gdyby nie moja praca i hobby, to na bank bym się przy nim uwsteczniła, chociaż on uwielbia opowiadać o tym, jak ceni sobie edukację. Chyba cenił, bo od dwóch lat tylko GADA. Chce robić remont (naprawdę ma do tego talent, ale też słomiany zapał), zaczyna i nawet nie robi połowy. Resztę robię ja albo wołam fachowców. Prawie codziennie myślę o rozstaniu. Nie skrzywdził mnie, jest dobrym chłopakiem, ale ja przy nim zwiędłam. Czuję się jak pani w podeszłym wieku.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 4) 18.02.2019 09:20
spotykam się z Panem Koziorożcem u niego wszystko na odwrót, niż w opisie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2019 08:45
Wszyscy faceci którzy się mną interesują to Panny. Na początku cud, miód, związek jak z bajki. A potem wychodzi prawdziwe oblicze tych dupkow
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie