Trzy znaki zodiaku, którym ZAWSZE udaje się uniknąć kłopotów i szkodliwych znajomości

Niebywałej intuicji można im pozazdrościć.
Trzy znaki zodiaku, którym ZAWSZE udaje się uniknąć kłopotów i szkodliwych znajomości
Fot. Unsplash
12.02.2019

Niektórzy ludzie zawsze znajdują najlepsze rozwiązanie. Doskonale wiedzą, co mają zrobić, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się to bardzo ryzykowne. Nie do końca wiadomo skąd to się bierze, ale przeczucie nigdy ich nie zawodzi. Wystarczy iskra, by odważyli się postawić wszystko na jedną kartę. I bardzo dobrze na tym wychodzą.

Zobacz również: Który miesiąc w 2019 roku będzie najszczęśliwszy dla Twojego znaku zodiaku?

Intuicja nie jest jednak dana wszystkim. Ta zależy od specyficznego układu gwiazd w momencie narodzin - przekonuje fakt.pl. Okazuje się, że niektórzy otrzymują ten szczególny dar od losu. Przedstawiciele trzech znaków zodiaku mają wyjątkowo silny instynkt, który pozwala im uniknąć kłopotów i szkodliwych znajomości.

Czy jesteś w grupie tych szczęściarzy? Mamy dobre wieści dla urodzonych na przełomie lutego i marca, czerwca i lipca oraz października i listopada.

Ryby

Osoba urodzona pod tym znakiem cały czas coś przeczuwa. Wszystkie swoje decyzje uzależnia od tego, co podpowiada jej instynkt. Dzięki temu obserwuje rzeczywistość i ocenia ludzi lepiej od pozostałych. Ma w sobie mnóstwo kreatywności i wrażliwości, dlatego stroni od osób przewidywalnych i nieczułych.

Zobacz również: Trzy znaki zodiaku, które nie znoszą sprzeciwu i strasznie się rządzą

Rak

Często miewa przeczucie i zawsze mu ufa. Z jednego prostego powodu - poleganie na intuicji jeszcze nigdy go nie zawiodło. To urodzony szczęściarz. Angażuje się tylko w przedsięwzięcia, które kończą się sukcesem. Przy okazji jest także doskonałym rozmówcą, bo nikt jak on nie odczytuje emocji innych ludzi.

Skorpion

Być może nie miewa konkretnych wizji, które podpowiadają mu jak żyć. Ma jednak wyjątkowe wyczucie do ludzi. Dobrze wie, z kim się nie zadawać, żeby nie zostać skrzywdzonym i oszukanym. Na kilometr wyczuje kłamcę, oszusta i manipulatora. Czasami waha się, w którą pójść stronę, ale zawsze wie z kim.

Zobacz również: Te znaki zodiaku mają najmniejsze powodzenie. Ich życie miłosne to porażka

Polecane wideo

Najsłodsza cecha każdego znaku zodiaku
Najsłodsza cecha każdego znaku zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:59
moja koleżanka z pracy korzysta z usług Pani Alicji na stronie wrozkaalicja.pl i bardzo sobie ją chwali, wszystko jej się sprawdza i jest pod wielkim wrażeniem, do tego bardzo miła pani, która służy rozmową i pomocą. Wróżbę można zamówić prze internet online w łatwy sposób, cena za 3 pytania około 100zł czyli w miarę ok ale można zamówić 1 pytanie taniej jakie są wasze zdania warto? jak szybko wykonuje wróżbę? korzystał ktoś?
odpowiedz
Gs (Ocena: 1) 12.02.2019 06:49
Gdzieś jest horoskop tygodniowy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie