Który miesiąc w 2019 roku będzie najszczęśliwszy dla Twojego znaku zodiaku?

Szczęście jest zapisane w gwiazdach.
Który miesiąc w 2019 roku będzie najszczęśliwszy dla Twojego znaku zodiaku?
Fot. iStock
09.02.2019

Nigdy nie wiesz, jak potoczy się twoja przyszłość. Tego nie da się przewidzieć. Na podstawie horoskopów i analiz astrologicznych da się jednak ustalić, jakie tygodnie w roku będą dla ciebie wyjątkowo sprzyjające.

Kiedy zatem czeka cię najwięcej szczęścia? W jakim miesiącu 2019 roku los się do ciebie uśmiechnie?
Wszystkie te informacje znajdziesz w tym artykule.

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które nie znoszą sprzeciwu i strasznie się rządzą

Baran

Szczęście uśmiechnie się do ciebie w kwietniu. Początek roku z powodu lekkich zawirowań, nie zaczął się najlepiej, ale w kwietniu fortuna się odmieni.

Byk

Połowa roku okaże się dla ciebie przełomowa. Wyjątkowo szczęśliwym miesiącem dla Byków będzie czerwiec.

Bliźnięta

Najwięcej szczęśliwych chwil czeka cię w wakacje, a dokładnie w sierpniu. Nastaw się na niezapomnianą przygodę.

Rak

Pierwsza połowa roku będzie się wiązała z ogromną ilością pracy i poświęceń, ale twoje wysiłki zostaną nagrodzone w lipcu. Niewykluczone, że na twoim koncie pojawi się wtedy spory zastrzyk gotówki.

Lew

Okazuje się, że najszczęśliwszym miesiącem 2019 roku był dla ciebie styczeń. Oczywiście nie oznacza to, że w kolejnych tygodniach nie spotka cię już nic dobrego!

Panna

Na wyjątkowe szczęście musisz jeszcze trochę poczekać, ale bądź cierpliwa. Wrzesień będzie dla ciebie bardzo, ale to bardzo udany.

Waga

Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Twoim najszczęśliwszym miesiącem w tym roku jest luty. Kto wie, może coś przełomowego wydarzy się właśnie w walentynki..?

Skorpion

Musisz być cierpliwa, bo szczęście uśmiechnie się do ciebie dopiero pod koniec roku. Najbardziej udanym miesiącem będzie grudzień.

Zobacz także: Oto największe wyzwanie, któremu będziesz musiała stawić czoła w 2019 roku. Zdradza je twój znak zodiaku

Strzelec

Twoim najszczęśliwszym miesiącem będzie marzec. Wiosna przyniesie nowe wyzwania i nowe radości.

Koziorożec

W tym roku szczęście uśmiechnie się do ciebie w październiku. To mogą być zmiany zawodowe lub prywatne, ale pewne jest jedno – będą bardzo pozytywne.

Wodnik

Listopad 2019 będzie miesiącem, w którym spełnią się wszystkie twoje najskrytsze marzenia. Musisz na to jeszcze trochę poczekać, ale cierpliwość się opłaci.

Ryby

Dla Ryb najszczęśliwszym okresem w tym roku będzie maj. Możesz spodziewać się wtedy wyjątkowej łaskawości od losu. Będzie się działo!

Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!”
Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:59
moja koleżanka z pracy korzysta z usług Pani Alicji na stronie wrozkaalicja.pl i bardzo sobie ją chwali, wszystko jej się sprawdza i jest pod wielkim wrażeniem, do tego bardzo miła pani, która służy rozmową i pomocą. Wróżbę można zamówić prze internet online w łatwy sposób, cena za 3 pytania około 100zł czyli w miarę ok ale można zamówić 1 pytanie taniej jakie są wasze zdania warto? jak szybko wykonuje wróżbę? korzystał ktoś?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie