Dla tych trzech znaków zodiaku tegoroczne walentynki okażą się koszmarem

Lepiej niczego nie planuj, bo i tak skończy się to katastrofą.
Dla tych trzech znaków zodiaku tegoroczne walentynki okażą się koszmarem
Fot. iStock
07.02.2019

Dla niektórych to święto komercyjnego kiczu, dla innych dzień jak co dzień, ale wielu wykorzystuje walentynki, by wyrazić swoją miłość. 14 lutego trudno zignorować, bo o tej szczególnej okazji uparcie przypominają nam media i handlowcy. Bez czerwonych róż i czekoladek w kształcie serc raczej się nie obejdzie. Co wcale nie oznacza, że będzie miło.

Zobacz również: Faceci spod tych 5 znaków zodiaku NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBU

Wszystko zdradza znak zodiaku, bo jak przekonuje bustle.com, dla trzech konkretnych Walentynki 2019 okażą się katastrofą. I to nawet w sytuacji, gdy wydaje im się, że są w trwałym i szczęśliwym związku. Oni muszą zapomnieć o romantycznej atmosferze i przygotować się na najgorsze - wieszczy cytowana przez serwis astrolożka.

Aby uniknąć rozczarowania, lepiej sprawdź już teraz, czy jesteś na czarnej liście. Specyficzny układ gwiazd nie wróży niczego dobrego.

Baran

Raczej nie narzekasz na samotność. Wręcz przeciwnie - chcesz i masz komu okazywać uczucia. Problem w tym, że twoje romantyczne pomysły wiążą się z ogromnymi wydatkami. Walentynki 2019 okażą się bardzo obciążające dla twojego budżetu. Niezrealizowane plany mogą doprowadzić do tego, że odechce ci się świętowania i odwołasz zaplanowane spotkanie.

Zobacz również: Flirciara czy samotniczka? Twój znak zodiaku zdradza, jaką jesteś singielką

Rak

To dla ciebie bardzo emocjonalna data, która może wywołać skraje emocje. Zwłaszcza, jeśli jesteś w dość świeżym związku albo w Walentynki planujesz pierwszą oficjalną randkę. W najmniej oczekiwanym momencie do głosu może dojść twoja przeszłość. Eks postanowi się do ciebie odezwać albo sama wspomnisz o nim w obecności nowego adoratora. To przepis na katastrofę.

Waga

Osoby spod tego znaku nie powinny planować niczego szczególnego. Astrolożka mówi wprost - niech to będzie celebracja twojej miłości do siebie. Zamknij się w domu z kubełkiem lodów i dobrym filmem. I to nawet w sytuacji, gdy jesteś w związku. Ostatnie tygodnie były dla ciebie emocjonalnie wycieńczające, więc należy ci się chwila wytchnienia. Randka 14 lutego może zakończyć się awanturą.

Zobacz również: Ten rok nie będzie sprzyjał wierności. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najprawdopodobniej dopuszczą się zdrady

Polecane wideo

Luty to najgorszy miesiąc w roku? Nie dla tych 3 znaków zodiaku! Im wszystko się uda
Luty to najgorszy miesiąc w roku? Nie dla tych 3 znaków zodiaku! Im wszystko się uda - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:59
moja koleżanka z pracy korzysta z usług Pani Alicji na stronie wrozkaalicja.pl i bardzo sobie ją chwali, wszystko jej się sprawdza i jest pod wielkim wrażeniem, do tego bardzo miła pani, która służy rozmową i pomocą. Wróżbę można zamówić prze internet online w łatwy sposób, cena za 3 pytania około 100zł czyli w miarę ok ale można zamówić 1 pytanie taniej jakie są wasze zdania warto? jak szybko wykonuje wróżbę? korzystał ktoś?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.02.2019 11:49
O nie! Macie rację. Zamiast iść na wytworną kolajcję to zamknę się w pokoju. Kurła, dobrze, że przeczytałam artykuł.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie