Trzy znaki zodiaku, które nie znoszą sprzeciwu i strasznie się rządzą

To urodzeni władcy. Często absolutni...
Trzy znaki zodiaku, które nie znoszą sprzeciwu i strasznie się rządzą
Fot. Unsplash
03.02.2019

Trudno oczekiwać, by każdy z nas darzył jednakową sympatią wszystkich innych ludzi. Jesteśmy bardzo różni. Z jednymi dogadujemy się bez słów, a niektórzy irytują nas samym wyglądem. Niechęć może przyjść też z czasem, gdy poznamy się bliżej i stwierdzimy, że nadajemy na zupełnie różnych falach.

Zobacz również: Te znaki zodiaku mają najmniejsze powodzenie. Ich życie miłosne to porażka

Aby uniknąć takiego rozczarowania - warto spojrzeć w gwiazdy. Jak informuje chillizet.pl, z pewnymi znakami zodiaku porozumienie może być szczególnie trudne. Zwłaszcza dlatego, że nie znoszą sprzeciwu i strasznie się rządzą. To osoby rozdające karty i rozstawiające wszystkich po kątach.

O kim mowa? Chodzi o osoby, które przyszły na świat w trzech konkretnych miesiącach. Są urodzonymi liderami, ale często także władcami absolutnymi…

LEW

Nigdy nie stoi w drugim rzędzie. To pierwszoplanowa postać, która chce mieć wpływ na rzeczywistość. Jest władczy, konsekwentny i czerpie z tego ogromną satysfakcję. Spełnienie przynosi mu sytuacja, gdy inni są zależni od jego decyzji. Uwielbia być podziwiany i komplementowany. Lepiej nie wchodzić mu w drogę. Potrafi zniszczyć tego, kto chce przejąć jego wpływy.

Zobacz również: Najsłodsza cecha każdego znaku zodiaku

WAGA

Uwielbia rządzić, ale raczej nie jest władcą absolutnym. Z tego powodu wzbudza głównie pozytywne odczucia. Do władzy dochodzi nie przez przypadek. Stroni też od prowokacji i szemranych interesów. Powoli realizuje swoją strategię. Jako lider cieszy się jednak sporym szacunkiem, bo ludzi traktuje sprawiedliwie i nie odbiera im godności. Satysfakcję przynosi jej sukces poddanych.

KOZIOROŻEC

Nie można odmówić mu ambicji. Stawia przed sobą wymagające cele i realizuje je choćby po trupach. Nie jest też tchórzem - w sytuacjach kryzysowych potrafi zachować zimną krew. Z wielkim spokojem podejmuje nawet najtrudniejsze decyzje. Warto wejść z nim w sojusz, bo przyjaciół nigdy nie krzywdzi. Czego nie można powiedzieć o konkurentach…

Zobacz również: Te znaki zodiaku podejrzewa się o wszystko, co najgorsze. A wcale nie są takie złe

Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna
Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2019 09:04
Nie ma tu skorpiona...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 22:36
Jestem lwem i tak - nikt nie będzie mi mówić jak mam żyć :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 21:30
Zgadzam sie. Waga nie znosi słowa sprzeciwu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 21:15
A gdzie Skorpion?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2019 16:47
Lew . W 100% prawda .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie