Ten rok nie będzie sprzyjał wierności. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najprawdopodobniej dopuszczą się zdrady

Prędzej czy później raczej zdecydują się na skok w bok.
Ten rok nie będzie sprzyjał wierności. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najprawdopodobniej dopuszczą się zdrady
Fot. iStock
24.01.2019

Nie wszyscy ludzie mają naturę monogamistów i nie są w stanie zaangażować się w trwały związek. Nawet jeśli się na niego decydują, rzadko kiedy udaje im się wytrwać w takiej relacji i prędzej czy później dopuszczają się zdrady.  

Zobacz również: „Mąż mówił: Jesteś szalona jeśli myślisz, że cię zdradzam! Wynajęłam prywatnego detektywa, żeby to udowodnić” - Historia Hani

Z myślą o osobach, które poszukują przygód poza małżeństwem powstały nawet specjalne portale. Jednym z nich jest Victoria Milan – za pośrednictwem tej strony osoby zainteresowane romansem mogą szukać innych chętnych. Ostatnio portal przeanalizował profile swoich użytkowników aby przekonać się, które znaki zodiaku są najbardziej niewierne. Oto niechlubny ranking, który powstał na podstawie zebranych danych. 

Ryby 

Na pierwszym miejscu wśród najbardziej niewiernych znaków zodiaku znalazły się Ryby. Aż 15 proc. mężczyzn urodzonych pod tym znakiem zdradza swoje partnerki. Patrząc na astrologiczny opis Ryb trudno się dziwić. Osoby spod tego znaku ukrywają wiele sekretów i często kierują się impulsami, nad którymi nie są w stanie zapanować. Słyną też z podwójnej natury i zawsze wydaje im się, że “trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie” 

Wodnik 

Drugie miejsce należy do mężczyzn spod znaku Wodnika - stanowią 13 proc. użytkowników serwisu dla osób szukających romansu. Wodnik to według astrologii nieprzewidywalny znak, który szybko się nudzi i jest wyjątkowo niedojrzały emocjonalnie. Co ciekawe, mężczyźni spod tego znaku nie zadają sobie zbyt wiele trudu, żeby ukryć swój romans. Nie chodzi im o to, żeby informacją o niewierności zranić partnerkę, tylko po prostu mają dość życia w ciągłym stresie. Można więc powiedzieć, że nawet w kwestii zdrady są egoistami.

 Fot. iStock

Skorpion 

Na trzecim miejscu uplasował się Skorpion. Mężczyźni spod tego znaku stanowią 12 proc. użytkowników serwisu dla osób zainteresowanych zdradą. Mimo że według astrologii to jeden z najwierniejszych znaków zodiaku, zdarza mu się dopuścić zdrady, chociaż musi mieć ku temu konkretny powód. W przypadku Skorpiona zdrada najczęściej bierze się z zawiedzionego zaufania, emocjonalnego zranienia czy dystansu między nim a partnerem. 

Dane zebrane przez portal Victoria Milan ujawniają także, jacy mężczyźni są najmniej skorzy do zdrady. To osoby spod znaku Wagi, Strzelca i Lwa. Stanowią oni odpowiednio zaledwie 6, 4 i 3 proc. męskich użytkowników serwisu. 

A jak to wygląda w przypadku kobiet? Najgorszą reputacją cieszą się panie spod znaku Barana – 16 proc. kobiet urodzonych pod tym znakiem szuka romansu przez Internet. Tuż za Baranem uplasowały się panie spod znaku Bliźniąt (13 proc.), a na trzecim miejscu – Panny (11 proc.). Najwierniejszymi partnerkami są kobiety spod znaku Byka (3 proc. zdradzających), Skorpiona i Koziorożca (po 4 proc.). 

Zgadzacie się z tym, że znak zodiaku przekłada się na skłonność do zdrady? 

Zobacz również: Zdradził żonę i zniszczył swoje małżeństwo. Cały Internet śmieje się ze sposobu, w jaki teraz błaga o przebaczenie

 

 

 

 

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa
Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa - zdjęcie 1

Komentarze (20)

Ocena: 4.8 / 5
Eli (Ocena: 2) 10.06.2019 22:43
Bzdury!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2019 14:20
Czyli mogę śmiało zdradzać, nie moja wina :) To wszystko przez mój znak zodiaku
odpowiedz
Adams (Ocena: 5) 25.01.2019 08:26
Moim zdaniem pieprzenie kocopołów, nieważne jaki twój Zodiak jeśli jesteś skrzywiony i niedorozwinięty emocjonalnie to z nikim nie stworzysz intymnej ,partnerskiej relacji. Jeśli w związku pojawiają się problemy ,to rozwiązuje je się wspólnie A nie szuka fast food na mieście. Takie zachowanie tylko świadczy , że ktoś nie dorósł emocjonalnie do relacji i nigdy nie powinien angażować się w poważny związek . Całe to gadanie o niewierności to bzdury. Niewierni jesteśmy z natury. Tylko rozum i inteligencja różni nas od zwierzęcych Chuci. Chyba nie po to obiecujące sobie przy świecach uroczyście Miłość, wierność ,w chorobie i zdrowiu....itd. żeby z DOOPĄ latać na lewo i prawo. Życie w dwoje , w kompromisie to jest prawo wyboru A reszta to tylko instynkt i EGOIZM. A potem płacz , że żona albo mąż poszedł w długą,hehehe....nic nie jest dane nam na wieczność. Związek to ciągła praca nad związkiem, kompromisy i zaufanie przede wszystkim i szczerość , lojalność wobec siebie i partnera.
zobacz odpowiedzi (1)
Kobieta (Ocena: 5) 25.01.2019 08:09
Racja. nie ma obiadu ide w miasto
odpowiedz
Wodniki (Ocena: 5) 25.01.2019 07:55
Jak masz obiad w domu to nie musisz jeść na mieście. Proste ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie