Te znaki zodiaku podejrzewa się o wszystko, co najgorsze. A wcale nie są takie złe

Bardzo zyskują przy bliższym poznaniu.
Te znaki zodiaku podejrzewa się o wszystko, co najgorsze. A wcale nie są takie złe
Fot. Unsplash
11.01.2019

Mówi się, że niektórym ludziom źle z oczy patrzy. Robią fatalne pierwsze wrażenie i budzą negatywne emocje, choć nie dali się nam jeszcze dobrze poznać. Niektórzy nazywają to szóstym zmysłem - wierzymy, że jesteśmy w stanie ocenić drugiego człowieka w ułamku sekundy. Kiedy podejrzenia się potwierdzą, a prędzej czy później musi do tego dojść, zaczynamy bezgranicznie ufać swojej intuicji.

Zobacz również: Koniec samotności! 5 znaków zodiaku, które znajdą miłość w 2019 roku

A nie zawsze warto - przekonuje astrolożka publikująca na łamach elitedaily.com. Według niej czasami warto dać drugą szansę i nie polegać wyłącznie na przeczuciu. Nie brakuje bowiem osób, które bezwiednie wysyłają złe fluidy, a tak naprawdę są do rany przyłóż. Zyskują dopiero przy bliższym poznaniu.

Te 4 znaki zodiaku mają z tym wyjątkowy problem. Naprawdę nie warto ich z góry przekreślać…

Bliźnięta

Ten znak zodiaku cieszy się wyjątkowo złą sławą. Według powszechnej opinii Bliźnięta to urodzeni kłamcy, manipulatorzy i zdrajcy. Z uwagi na podwójną osobowość nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę myślą. W rzeczywistości wcale nie jest aż tak źle. Przypisywanie im złych intencji wynika z tego, że osoby urodzone na przełomie maja i czerwca widzą oraz czują więcej. Zdarza im się zerwać znajomość lub zniknąć bez śladu, kiedy mają złe przeczucia. W ten sposób wyświadczają przysługę nie tylko sobie, ale i drugiej stronie.

Lew

Najczęściej przypisywane mu cechy to nachalna przebojowość, narcyzm i skupienie wyłącznie na własnych potrzebach. Według astrolożki sporo w tym prawdy, ale to nie musi być wcale wada. Lew jest tak postrzegany, bo zwraca na siebie uwagę swoją wyjątkowością. A tej zwyczajnie nie potrafi ukryć. Nie oznacza to jednak, że patrzy tylko na czubek własnego nosa. Kiedy damy mu szasnę - okaże się wyjątkowo wrażliwy, hojny i wyrozumiały.

Zobacz również: Twój znak zodiaku zdradza, ile będziesz miała dzieci!

Skorpion

Według niektórych horoskopów to wyjątkowo posępny znak zodiaku, który wszystko widzi w czarnych barwach i nie ma już nadziei na lepszą przyszłość. Ciągle kracze, a brak życiowej energii sprawia, że nie potrafi być spontaniczny i radosny. Ale to nie jego wina. To bardzo wrażliwy człowiek, który zawsze dostrzega dwie strony medalu. Jeśli mówi o swoich obawach i negatywnych emocjach, to wcale nie dlatego, że nie dostrzega pozytywów. Tak naprawdę ma w sobie sporo pozytywnego nastawienia i z nadzieją patrzy na to, co dopiero przed nim.

Koziorożec

Nie ma co ukrywać - on też sprawia bardzo negatywne pierwsze wrażenie. Koziorożec postrzegany jest jako bezwzględny, interesowny, dominujący, a przy tym nudny i skupiony wyłącznie na pracy. Ma to sporo wspólnego z rzeczywistością, ale takie podejście do życia może okazać się bardzo pozytywne. Swoją determinacją i pracowitością jest w stanie zrobić wiele dobrego także dla innych. Sprawić, że niemożliwe stanie się możliwe. W rzeczywistości sporo myśli o swoich najbliższych i nigdy nie pozostawi ich bez pomocy.

Zobacz również: Te znaki zodiaku mają najmniejsze powodzenie. Ich życie miłosne to porażka

Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie
Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.01.2019 11:04
W sumie prawda jeśli chodzi o o wszystkie wymienione znaki, no może o bliznietach nie mogę się dokładnie wypowiedzieć bo nie znam zbyt wielu. Ale ktoś bardzo dobrze scharakteryzował Lwa i Koziorożca, ale prawdą jest też to że te cechy można obejść i tolerować, a nawet lubić. Jak dla mnie są ok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie