5 znaków zodiaku, które zrywają szybko i bez ostrzeżenia

Rozstają się od razu, gdy nie widzą przyszłości dla związku.
5 znaków zodiaku, które zrywają szybko i bez ostrzeżenia
Fot. iStock
06.12.2018

Nie każdy związek kończy się ślubem. Taka przewidywalność byłaby zwyczajnie nudna, a nasze życie miłosne na pewno takie nie jest. Spotykamy się, rozstajemy, jesteśmy porzucani, wracamy do siebie, szukamy szczęścia. I czasami musimy uczciwie przyznać: to nie jest człowiek dla mnie i nic z tego nie będzie.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Istnieją dwie szkoły. Jedni maksymalnie rozciągają w czasie proces rozstania, żeby jeszcze się upewnić, czy to na pewno dobra decyzja. Inni działają bardziej spontanicznie i radykalnie - żegnają się z dnia na dzień, całkowicie zrywając kontakt. Zazwyczaj są za to mocno krytykowani, bo uczucia wymagają delikatnego traktowania.

Oni na pewno nie będą za to przepraszać. Przedstawiciele tych 5 znaków zodiaku kończą relacje za pomocą ostrego cięcia - czytamy na bustle.com. Ale czy to na pewno ich wada?

fot. iStock

Baran

Wyjątkowo impulsywny znak zodiaku, który kończy związki równie szybko, co je zaczyna. Zawsze wtedy cierpi, ale nie daje tego po sobie poznać. Nie ma litości dla partnerów, którzy go zranili. Związki, które nie rokują dobrze na przyszłość także są od razu skreślane.

fot. iStock

Waga

Rozstanie przeżywa dość spokojnie, a wszystko dzięki temu ani przez chwilę nie czuje się samotny. To znak zodiaku, który zrywa dopiero wtedy, kiedy ma już kogoś innego na oku. Ale wtedy robi to szybko i bez zbędnego gadania. Gardzi partnerami, którzy nie mogą się z tym pogodzić.

Zobacz również: Te znaki zodiaku męczą się w stałych związkach. Skaczą z kwiatka na kwiatek

fot. iStock

Skorpion

Nie przekreśla związku, kiedy tylko pojawią się pierwsze problemy i różnice zdań. Jest w stanie pracować nad relacją, jeśli widzi przed nią szansę na przyszłość. Ale kiedy perspektywa dalszego wspólnego życia nie ma już racji bytu - porzuca praktycznie bez słowa. Druga strona musi się domyślić powodu.

fot. iStock

Wodnik

Szybko nabiera pewności, czy dana relacja może się udać albo jest skazana na niepowodzenie. W drugim przypadku po prostu przestaje się odzywać, usuwa ze znajomych i blokuje wszystkie inne formy kontaktu. Wodnik nie widzi powodu, by roztrząsać temat i z czegokolwiek się tłumaczyć.

fot. iStock

Ryby

Znak, który potrafi mocno kochać, ale w jednej sytuacji pozostawia z dnia na dzień i praktycznie bez słowa. To moment, kiedy traci zaufanie do partnera - przyłapuje go na zdradzie lub innym kłamstwie. Braku szczerości nie potrafi wybaczyć.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które łatwo się wściekają. Co wkurza je najbardziej?

Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość!
Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 08.12.2018 11:25
Mam trzy kochanki wszystkie zadowolone.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie