Te znaki zodiaku męczą się w stałych związkach. Skaczą z kwiatka na kwiatek

Ślubu raczej z tego nie będzie.
Te znaki zodiaku męczą się w stałych związkach. Skaczą z kwiatka na kwiatek
Fot. iStock
27.11.2018

Teoretycznie wszyscy marzymy o stałym związku do grobowej deski. Praktycznie - niektórzy z nas robią wszystko, by poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Są niezdecydowani, żądni nowych wrażeń, mają kłopot z wiernością i stronią od jasnych deklaracji. Czy wynika to ze złej woli? A może trudnego charakteru i przykrych doświadczeń? Nie tylko.

Zobacz również: Ranking kochanków: 3 znaki zodiaku, które uwielbiają dominować w łóżku

Jak przekonuje elitedaily.com, znaczenie może mieć także dzień i miesiąc narodzin. Każdy znak zodiaku kieruje się w życiu innymi wartościami i miewa różne priorytety. Niektórym trwała relacja nie jest zwyczajnie pisana. Osoby te wyjątkowo szybko się nudzą. Porzucają z dnia na dzień, nie myśląc wcale o stabilizacji.

Trzy znaki wyjątkowo często skaczą z kwiatka na kwiatek. O ślubie mogą na razie zapomnieć…

fot. iStock

Bliźnięta

Osoba urodzona pod tym znakiem potrzebuje wciąż nowych wrażeń. Chce eksperymentować i ciągle się zmieniać. Z tego powodu ma problem z przywiązywaniem się do ludzi. Przyjaciół szybko zastępuje nowymi znajomymi, a partnera - kolejnym kochankiem.

Najlepiej czuje się w otwartej relacji, która nie jest jasno zdefiniowana. Mówi o tym otwarcie, więc dla nikogo nie powinno być to zaskoczeniem. Jeśli szuka „tego jedynego”, to co najwyżej na kolejną noc.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które dla pieniędzy zrobią... wszystko. Są wyjątkowo zachłanne

fot. iStock

Strzelec

Uważany za najbardziej niezależny znak zodiaku. Zawsze chadza własnymi drogami, nie liczy się ze zdaniem innych i po prostu robi swoje. Ma ogromne pragnienie wolności, które znajduje swoje odzwierciedlenie w związkach. Czytaj: rzadko udaje mu się stworzyć trwałą relację.

Nie lubi samotności, dlatego często imprezuje i wciąż poznaje nowych ludzi. Boi się przywiązywać, więc jego otoczenie non stop się zmienia. W życiu kieruje się instynktami, dlatego zdobywa, kiedy ma na to ochotę. I równie łatwo porzuca.

fot. iStock

Lew

Ma w sobie niezwykle dużo energii, którą zaraża innych. Z tego powodu ludzie często się w nim zakochują. Możliwe nawet, że w wzajemnością, ale raczej nie na długo. Lew uwielbia być adorowany przez tłumy, dlatego jeden partner to dla niego za mało.

Jest wyjątkowo pewny siebie i zawsze zdobywa to, co chce. Innych ludzi traktuje jako trofea, którymi można się pochwalić. Po chwili na horyzoncie pojawia się kolejny cel i wtedy były partner przestaje mieć znaczenie. Zwierzę stadne, ale nie do życia we dwoje.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które łatwo się wściekają. Co wkurza je najbardziej?

Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana
Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Teresa (Ocena: 5) 28.11.2018 08:11
Jeśli chodzi o lwa to zeczywista prawda nic dodać nic ująć nie polecam zamocować się w lwie później długo długo się cierpienia jeden Kocha drugi się bawi nie polecam
odpowiedz
Pyza89 (Ocena: 5) 27.11.2018 23:25
Za każdym razem Wasze teorie o Strzelcu się zgadzają :), pozdrawiam
odpowiedz
onja (Ocena: 5) 27.11.2018 21:19
Byłam w związkach z mezczyzna z każdego z tych znaków i te opisy wydają się trafne, chociaż. .. ja jestem spod znaku panny i wolność wszelką cenie sobie ponad wszystko...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2018 15:55
Jestem lwem i ogólnie zgadza się. Kocham męża, kocham.moje dziecko ale nigdy nie byłam i nie będą typową Panią domu i żoną. Na szczęście mój mąż wie jak jest i nigdy nie.miał z tym problemu. Co do kontaktów z innymi - lubię być adorowana, pochlebia mi to, ale sama z siebie jestem pewna siebie i swojej wartości więc nie mąci mi to w głowie. Mam na tyle wysokie poczucie lojalności, że nie przyprawiałabym mężowi rogów, ale lubię pofantazjować i NIEWINNE flirty traktuje w kategoriach luźnej rozmowy, nie przeżywam tego, jeśli druga strona tak to to jej problem.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.11.2018 13:28
Niestety ale to cała prawda ;) a już na pewno bliźniak z lwem w związku to się nie dogada
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie