Ranking kochanków: 3 znaki zodiaku, które uwielbiają dominować w łóżku

W sypialni pokazują swój mocny charakter.
Ranking kochanków: 3 znaki zodiaku, które uwielbiają dominować w łóżku
Fot. iStock
08.11.2018

Już dawno minęły czasy, kiedy to mężczyzna zawsze był silniejszą i bardziej zdecydowaną stroną w związku. Role powoli się odwracają. Kobiety są coraz twardsze, a nasi partnerzy chętniej okazują swoją uległą naturę. To nie tylko kwestia emancypacji i zmian społecznych. Nie bez znaczenia jest także… układ gwiazd w momencie narodzin.

Zobacz również: Horoskop intymny na listopad: Rak będzie miał problem z wiernością, a Lew zbliży się do przyjaciela

Nasz temperament w dużej mierze zależy od znaku zodiaku - przekonuje portal „Elite Daily”. Niektórzy rodzą się po to, by dominować i płeć nie ma tu nic do rzeczy. Przekłada się to na ich życie intymne. Waleczna osobowość sprawia, że najlepiej czują się „na górze”.

Oto 3 znaki, które w sypialni nigdy nie będą potulne. Odruchowo pokazują rogi.

fot. Thinkstock

BARAN

Osoby urodzone pod tym znakiem charakteryzuje wyjątkowa dzikość i pasja. Uwielbiają dominować nad partnerem, a nawet okazywać swoją wyższość. Nie dbają tylko o własną przyjemność - dzielą się rozkoszą, by zaimponować drugiej stronie.

Ta zazwyczaj nie ma nic przeciwko temu. Barany podświadomie przyciągają do siebie ludzi o spokojniejszym i mniej dominującym charakterze. Ich nieprzewidywalność jest więc w pełni akceptowana.

fot. Thinkstock

LEW

Znak odważny, charyzmatyczny i pewny swego. Czerpie ogromną satysfakcję z okazywania swojej siły. Oczywiście także w sypialni. Największą przyjemność daje mu poczucie kontroli nad sytuacją i partnerem.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które uważane są za... najbrzydsze. Oto lista, na której nikt nie chce się znaleźć

W łóżku jest zawsze na górze. Nie tylko po to, by zdominować fizycznie ukochaną osobę. Kręci go świadomość, że partner może go podziwiać w całej okazałości. Komplementy dotyczące urody doprowadzają go do szaleństwa.

fot. Thinkstock

SKORPION

Ma naturalną potrzebę dominacji, dlatego w sypialni to on rozdaje karty. Jest też odrobinę samolubny, dlatego czasami zapomina o odczuciach partnera. Liczy się tylko „ja”. Uwielbia igraszki, w czasie których może spoglądać ukochanej osobie prosto w oczy.

Od czasu do czasu odgrywa rolę uległego. Teoretycznie to wbrew jego naturze, ale okazywanie słabości nawet dla niego bywa podniecające. Później wszystko wraca do normy i znowu okazuje swoją siłę.

Zgadza się?

Zobacz również: 4 najładniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich

Horoskop intymny na listopad
Horoskop intymny na listopad - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 08.11.2018 01:50
Jestem skorpionem, nie mam żadnej potrzeby dominacji. Tylko partnerstwo, a nie stawianie jednej osoby nad drugą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie