Co denerwuje Twój znak zodiaku? Oto sytuacje, w których tracisz nad sobą kontrolę

Nawet najspokojniejszy człowiek czasami musi wybuchnąć...
Co denerwuje Twój znak zodiaku? Oto sytuacje, w których tracisz nad sobą kontrolę
Fot. iStock
28.10.2018

Czytając horoskop liczymy na to, że poznamy swoją przyszłość. Ewentualnie siebie, bo każdemu znakowi zodiaku przypisane są inne cechy charakteru. Ale to nie wszystko. Astrologia może okazać się równie pomocna w zrozumieniu innych ludzi. Podpowiada nam, jak z nimi postępować, aby nasze relacje były jak najlepsze.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które uważane są za... najbrzydsze. Oto lista, na której nikt nie chce się znaleźć

Publikacja serwisu purewow.com jest w tej kwestii nie do przecenienia. Okazuje się, że miesiąc narodzin wpływa na to, co najbardziej nas denerwuje. Bogatsi o tę wiedzę możemy uniknąć nieprzyjemności i napięć w kontaktach międzyludzkich. Strzelca, Wodnika czy Pannę irytuje coś zupełnie innego.

Sprawdź, jak postępować z najbliższymi, żeby im nie podpaść. Przy okazji poznasz lepiej także siebie…

Baran

Podejmuje szybkie decyzje i cały czas gdzieś się spieszy. Nie ma nerwów do ludzi, którzy wszystko spowalniają. Woli biec przez życie.

Byk

Bardzo ceni stabilizację i trzymanie się ustalonych planów. Gdy ktoś nagle je zmienia - traci grunt pod nogami i wpada w szał.

Bliźnięta

Ma opinię na każdy temat, dlatego strasznie irytują go ludzie bezbarwni i niezdecydowani. Unika ich jak ognia.

Rak

Jest wyjątkowo nerwowy, więc można mu podpaść z byle powodu. Nie sposób przewidzieć, kiedy się zagotuje. Ogromnym problemem może okazać się byle drobnostka.

Lew

Ma w sobie coś z narcyza. Lubi błyszczeć i imponować innym. Najbardziej irytuje go konkurencja w tej kwestii. Nie znosi osób ciekawszych od siebie.

Panna

To typ zadaniowca, który zawsze ma ustaloną strategię działania. Czuje się fatalnie, gdy trzeba podejmować spontaniczne decyzje i pójść na żywioł.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Waga

Lubi sobie wszystko na spokojnie przemyśleć. Traci zimną krew, gdy sytuacja wymaga błyskawicznej decyzji. Nie potrafi jej podjąć.

Skorpion

Trudno nazwać go duszą towarzystwa. Najlepiej czuje się wśród sprawdzonych przyjaciół, którzy dobrze go znają. Stresuje go poznawanie nowych ludzi i opowiadanie o sobie.

Strzelec

Ma własny styl i zawsze chce podejmować autonomiczne decyzje. Nie znosi, gdy ktoś wymaga od niego stroju czy zachowania, które kłócą się z jego wizją.

Koziorożec

Drażnią go ludzie, którzy łamią ustalone zasady - dresscode, regulamin czy savoir vivre. Dla niego tego typu wytyczne są świętością.

Wodnik

Uważa siebie za przewodnika stada, który ma wizję i może ją realizować pomimo sprzeciwu innych. Piekli się, gdy przyjdzie mu się zmierzyć z kimś podobnym.

Ryby

Jest bardzo emocjonalny i dlatego przechwytuje nastroje innych. Gdy ktoś w jego obecności się denerwuje - on też traci nad sobą kontrolę.

Zobacz również: 4 najładniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 25.11.2018 21:42
Ze skorpion em wszystko się zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2018 23:25
Nic się nie zgadza
odpowiedz
MJ (Ocena: 1) 28.10.2018 12:59
Co za głupoty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie