4 najładniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich

Oni naprawdę urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą...
4 najładniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich
Fot. Unsplash
25.10.2018

Na każdym kroku słyszymy, że wygląd to nie wszystko. Przyjaznym usposobieniem jesteśmy w stanie nadrobić wizualne braki. I sporo w tym prawdy, ale badania potwierdzają, że ładnym żyje się zdecydowanie lepiej. Łatwiej im odnieść sukces zawodowy, towarzyski czy finansowy. Jednak to nie tylko kwestia genów i dbania o siebie.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które uważane są za... najbrzydsze. Oto lista, na której nikt nie chce się znaleźć

Jak przekonują eksperci skupieni wokół serwisu astrologicznego oroscopodioggiedomani.it, nasza atrakcyjność zapisana jest w gwiazdach już w momencie urodzenia. Niektórzy przychodzą na świat piękni, a inni pomimo starań nigdy nie będą zachwycać urodą. Komu pisany jest sukces?

Ranking piękna obejmuje wszystkie znaki zodiaku, jednak 4 z nich okazują się bezkonkurencyjne. Sprawdź, czy ty także wzbudzasz powszechny zachwyt.

STRZELEC

Przypomnijmy, że w zestawieniu przygotowanym przez astrologów ostatnie miejsce zajął Rak z wynikiem 1/10. Strzelec uzyskał maksymalną liczbę punktów. To chodzący ideał podziwiany przez wszystkich. Połączenie urody i nieskrywanego wdzięku. Uwodzi spojrzeniem, idealną twarzą, zgrabnym ciałem i można tak jeszcze długo wymieniać. Nie oznacza to jednak, że każdy chciałby mieć go dla siebie. Zjawiskowa uroda może przecież odstraszać.

BYK

On także zdobył 10 na 10 możliwych punktów. Mężczyzna spod tego znaku to wyjątkowy przystojniak, na widok którego mdleją wszystkie dziewczyny. Kobieta urodzona w tym samym przedziale czasowym z powodzeniem mogłaby startować w wyborach miss świata. To uniwersalna uroda, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci - spektakularny wygląd może sprawiać wrażenie, że jest nieco zarozumiały.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które są skazane na sukces. Wszystko im się w życiu udaje

LEW

Kolejny ideał, ale w bardziej przystępnym wydaniu. Wynik 9/10 oznacza wyjątkową urodę, ale ta nie jest zbyt nachalna. Lew także podoba się niemal wszystkim, jest jednak bardziej charakterystyczny, niż uniwersalny Strzelec i Byk. Jego największą zaletą jest autentyczna skromność - rzadko spotykana u tak ładnych ludzi. Zdaje sobie sprawę, że wzbudza podziw, ale stara się tego za bardzo nie wykorzystywać. Cieszy się ogromnym powodzeniem, bo wydaje się bardziej przystępny.

BLIŹNIĘTA

O krok od perfekcji. Ten znak także został oceniony na 9 w 10-punktowej skali. Z tą różnicą, że im mniej o siebie dba - tym lepiej wygląda. Rozczochrane włosy, nieformalny strój i naturalność tylko dodają mu uroku. Po wizycie u fryzjera, stylisty i makijażysty może prezentować się zbyt sztucznie, a wtedy czar pryska. Najlepiej, gdy w ogóle się nie stara i jest po prostu sobą. Inni i tak będą mu zazdrościć.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Polecane wideo

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność
Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 3) 03.11.2018 06:33
barany,a gdzie barany
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2018 20:28
jestem zadowolona bo jestem strzelcem,czyli najladniejsza,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2018 20:27
Dodałbym Ryby
odpowiedz
Bezstronny (Ocena: 5) 26.10.2018 04:59
Uroda to rzecz względna . To co jemu cxy jej się podoba to nie musi mi się podobać .
zobacz odpowiedzi (1)
Pyza89 (Ocena: 5) 25.10.2018 23:34
Lubię te wasze- nie wasze teorie, zawsze się sprawdzają:). Pozdrawiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie