4 znaki zodiaku, które uważane są za... najbrzydsze. Oto lista, na której nikt nie chce się znaleźć

Atrakcyjność fizyczna nie jest ich najmocniejszą stroną.
4 znaki zodiaku, które uważane są za... najbrzydsze. Oto lista, na której nikt nie chce się znaleźć
Fot. iStock
23.10.2018

Uroda to pojęcie względne, bo każdemu podoba się co innego. W każdej kulturze istnieją jednak obowiązujące kanony piękna. W świecie zachodnim za najładniejsze uważane są szczupłe blondynki z niebieskimi oczami i dużym biustem, a także wysocy bruneci z sześciopakiem na brzuchu. Nie oznacza to jednak, że wszyscy inni są skreśleni.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

Jak przekonuje serwis oroscopodioggiedomani.it - geny i praca nad sobą to tylko połowa sukcesu. Wpływ na naszą atrakcyjność ma mieć także nasz znak zodiaku. Niektórzy zwyczajnie rodzą się piękni, a inni wizualne braki muszą nadrabiać osobowością. Specyficzny układ planet i gwiazd w momencie narodzin ma być widoczny gołym okiem.

Cztery znaki znalazły się na czarnej liście stworzonej przez astrologów. Według ekspertów nie grzeszą urodą i muszą się dwa razy mocniej starać, żeby kogoś zainteresować.

Ryby

Przedstawiciele tego znaku otrzymali ocenę 4/10, gdzie 10 oznacza piękno, a 1 - wyjątkowo nieciekawą urodę. Mają utrudnione zadanie, bo nie zachwycają na pierwszy rzut oka. Najpierw muszą zaimponować charakterem, odwagą czy kreatywnością, by druga osoba chciała dostrzec coś więcej. Wizualna przeciętność nie brzmi najlepiej, ale może być zdecydowanie gorzej. Mimo wszystko mają w sobie to coś.

Skorpion

Zasłużył jedynie na tróję w dziesięciostopniowej skali piękna. Nie straszy wyglądem, ale też specjalnie nie intryguje. Jeśli nie wykaże inicjatywy - może stać się całkowicie przezroczysty w oczach innych. Powinien zadbać o strój, fryzurę i higienę, aby nadrobić braki i skupić na sobie uwagę. Nie lubi towarzystwa przesadnie ładnych ludzi, bo czuje się wśród nich nieswojo.

Zobacz również: Miss znaków zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach są najpiękniejsze

Koziorożec

Wynik 2/10. Ten znak zodiaku bywa odbierany negatywnie nie tylko przez pryzmat wyglądu. Kiepskie wrażenie potęguje bardzo trudny charakter, który w połączeniu z nieoczywistą urodą może utrudniać życie towarzyskie. Warto zacząć od zmiany nastawienia. Uśmiech na twarzy pasuje każdemu i może zniwelować złe wrażenie. Być może nie jest to materiał na modela, ale warto uwierzyć w siebie.

Rak

Ostatnie miejsce w rankingu znaków zodiaku, jeśli chodzi o atrakcyjność fizyczną. Zaledwie 1 na 10 możliwych punktów. Ich największy błąd to chorobliwa wręcz nieśmiałość, która potęguje jedynie złe wrażenie. Z nieco większą pewnością siebie byłoby na pewno lepiej. Nie należy traktować tego wyniku jak wyroku, ale motywację do działania. Więcej uśmiechu, aktywności, ufności i inicjatywy, a ludzie na pewno nie będą oceniać cię aż tak negatywnie.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Polecane wideo

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność
Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność - zdjęcie 1
Komentarze (24)
Ocena: 3.58 / 5
gość (Ocena: 1) 08.12.2018 16:37
same bzdury
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2018 12:02
nikogo nie powinno się oceniać po tym w jakim miesiącu się urodził
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.11.2018 22:57
Kompletna głupota. Nie wiem kto to napisał ale ten artykuł jest beznadziejny ???? szkoda że w ocenie nie ma zera
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.10.2018 13:20
Biedna Pamela Anderson tez brzydki raczek
odpowiedz
Kot (Ocena: 5) 26.10.2018 07:45
Chyba pisze to jakiś desperat. Albo bez pojęcia. Ludzie znak skorpiona mają w sobie taki magnes i urok. A kobiety to przyciągają wzrok do siebie. Ładne zadbane sexsapil mają w sobie. Miałem takie dwie. Nie da się o nich zapomnieć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie