Co stoi na Twojej drodze do szczęścia? Zdradza to Twój znak zodiaku

Oto najlepsze i najgorsze cechy Twojego znaku zodiaku.
Co stoi na Twojej drodze do szczęścia? Zdradza to Twój znak zodiaku
Fot. Unsplash
20.10.2018

Astrologiczne przepowiednie często nie brzmią zbyt optymistycznie i podcinają nam skrzydła. Niektóre znaki zodiaku są skazane na sukces, a inne - jakkolwiek by się nie starały - niewiele osiągną. Jedni są uwielbiani, a pozostali zawsze będą wzbudzać nieufność. Wszystko ustalone jest z góry i nie mamy na to żadnego wpływu.

Zobacz również: Wiemy, gdzie poznasz miłość swojego życia. Zdradza to znak zodiaku

Kelli Fox, australijska astrolożka, jest na szczęście nieco innego zdania. Jak zdradziła na łamach portalu „Mail Online” - każdy z nas ma wiele zalet i umiejętności. Musimy tylko zdać sobie z nich sprawę i nauczyć się je wykorzystywać. Wtedy czeka nas szczęśliwe i dostatnie życie.

Według niej każdemu zodiakowi przypisany jest wyjątkowy dar. Koniecznie sprawdź, co jest twoją najmocniejszą stroną, a nad czym warto jeszcze popracować.

fot. Thinkstock

Baran

Ma w sobie gen zwycięzcy. Chce i potrafi wygrywać pomimo przeciwności losu. Osiąga założone cele, ale powinien pamiętać, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Musi nauczyć się dzielić swoimi osiągnięciami.

Byk

Odniesie sukces dopiero wtedy, kiedy nauczy się dzielić z innymi. Potrafi zadbać o swój rozwój i stan posiadania, ale zazwyczaj interesują go tylko własne potrzeby. To błąd, który może go drogo kosztować.

Bliźnięta

Charakteryzuje go wyjątkowo chłonny umysł i ciekawość świata. Wszystko chce zobaczyć i zrozumieć. Przełoży się to na lepsze i dostatniejsze życie, kiedy zacznie dzielić się swoją wiedzą z innymi. Powinien zostać pisarzem, blogerem albo wykładowcą.

fot. Thinkstock

Rak

Największą radość czerpie z bliskości innych ludzi, ale niestety często zapomina o ich potrzebach. Wyzwanie dla Raka to zapewnienie bezpieczeństwa osobom, które kocha. Tylko wtedy odzyska spokój umysłu.

Lew

Typowy podrywacz, któremu zależy na zdaniu innym. Czuje się wartościowy tylko wtedy, kiedy inni go podziwiają i komplementują. To działa, ale na krótką metę. Odniesie sukces, gdy nauczy się kochać samego siebie.

Panna

Wyjątkowo twarda osobowość. Nie boi się wyzwań i zdaje sobie sprawę ze swojej niezwykłej siły. Taka determinacja na pewno się przyda, ale czas też zacząć wybaczać innym słabość. Nie każdy musi być we wszystkim najlepszy.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które są skazane na sukces. Wszystko im się w życiu udaje

fot. Thinkstock

Waga

Dusza towarzystwa kochana przez wszystkich wokół. Uwielbia być w centrum zainteresowania, co może przełożyć się na sukces w życiu. Ale tylko pod warunkiem, że nauczy się też doceniać chwile samotności.

Skorpion

Potrafi kochać, ale jego przywiązanie przybiera czasem ekstremalną formę. Wciąż potrzebuje nowych doznań, bo tylko wtedy czuje się ważny. Ekspertka radzi, by zaczął doceniać delikatną intymność. Prawdziwe życie to nie ciągłe fajerwerki.

Strzelec

Człowiek ceniący swoją wolność, niezależność i mobilność. Często się przemieszcza, zrywa stare znajomości i szuka szczęścia pod nową szerokością geograficzną. Prawdziwe szczęście poczuje jednak dopiero wtedy, kiedy osiądzie w jednym miejscu.

fot. Thinkstock

Koziorożec

Ma w sobie ogromne pokłady ambicji i samozaparcia. Znak skazany na sukces zawodowy, finansowy i towarzyski. Ale tylko do pewnego momentu. Za bardzo przejmuje się tym, co myślą o nim inni. I nad tym powinien popracować.

Wodnik

Poradzi sobie w życiu, ale mogą ucierpieć na tym jego emocje. Łatwo się denerwuje, zbyt szybko wpada w euforię i wszystko odbiera bardzo osobiście. Poczuje się szczęśliwy, kiedy wreszcie przestanie się tak przejmować.

Ryby

Osoba wyjątkowo uduchowiona, której nie interesuje świat materialny. Myśliciel, artysta, ciągły poszukiwacz. Nawet kiedy nie brakuje mu pieniędzy - nie potrafi się nimi cieszyć. To błąd. Musi nauczyć się inwestować i spełniać własne zachcianki.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Polecane wideo

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność
Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Skorpion (Ocena: 1) 20.10.2018 19:22
Nie zgadza się... Owszem, lubię nowe doznania, odkrywać i przeżywać nowe rzeczy, ale z jednym partnerem i najbardziej cenię sobie chwile gdy możemy położyć się na kanapie i w ciszy poprzytulać po ciężkim dniu pracy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.10.2018 10:20
byk zgadza się
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie