Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Na szczęście są też takie, których życie towarzyskie kwitnie.
Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań
Fot. Unsplash
18.10.2018

Na osobowość człowieka wpływa wiele różnych czynników. Wychowanie, rodzeństwo, szkoła, geny i można tak jeszcze długo wymieniać. Nikt nie rodzi się duszą towarzystwa, podobnie jak nikt nie jest skazany na introwertyzm. Nad charakterem zawsze można popracować. Przynajmniej tak nam się do tej pory wydawało.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

Istnieje także inna teoria, według której nie mamy większego wpływu na nasz los. Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przychodzimy na świat tacy, a nie inni i jedyne, co możemy zrobić, to zaakceptować siebie. Znak zodiaku wpływa bezpośrednio na zachowanie człowieka - przekonuje dazzling.news.

W jaki sposób? Serwis wymienia 3 wyjątkowo nudne znaki zodiaku, które nie lubią próbować nowych rzeczy i cenią sobie święty spokój. A także te, których jest wszędzie pełno i zapewniają swoim najbliższym moc atrakcji.

Najbardziej rozrywkowe znaki zodiaku

Lew

Potrafi rozkręcić najlepszą imprezę. Uwielbia zdobywać nowe doświadczenia, ma własne pasje i rozbawia, jak nikt inny. Interesuje go nie tylko rozrywka - z Lwem można poważnie porozmawiać, bo dogaduje się z każdym. W jego słowniku nie występuje słowo „nieśmiałość”.

Ryby

Świetny materiał na przyjaciela, który wysłucha i pocieszy. Trudno wyobrazić sobie lepszego kompana na koncert czy do kina. Wciąż aranżuje nowe sytuacje, więc jego najbliżsi nigdy się nie nudzą. Przy okazji wzór do naśladowania - można się od niego sporo nauczyć.

Baran

Nie przejmuje się takimi sprawami jak praca, pieniądze czy związki. To kwestie ważne, ale przychodzą mu z łatwością. Żyje po to, by sprawiać sobie i innym przyjemność. Rozśmiesza jak nikt inny i zaraża swoim optymizmem. Nigdy się nie użala, bo szkoda mu czasu na smutek.

Zobacz również: Miejsce na świecie, które jest Ci pisane. Zdradza to znak zodiaku

Najnudniejsze znaki zodiaku

Koziorożec

Jest pracoholikiem, który mógłby spędzać w biurze całe dnie i noce. Wydaje się uroczy, ale przy bliższym poznaniu nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Chorobliwie ambitny i dokładny, dlatego nie pozwala sobie na spontaniczność. Trzeba się bardzo postarać, żeby choć na chwilę odpuścił.

Skorpion

Uważa siebie za pępek świata. Jemu zawsze jest najgorzej i to on przeżywa najbardziej ekscytujące historie. Zamęcza wszystkich opowieściami, które tak naprawdę nikogo nie interesują. Jest monotematyczny i do bólu przewidywalny. Często wprowadza bardzo depresyjny nastrój.

Panna

Znak zodiaku, który jest w stanie przyjaźnić się z maksymalnie 2-3 osobami. Pozostałych uważa za całkowicie zbędnych. Jego ulubiona rozrywka to leżenie na kanapie i oglądanie telewizji. Nie wychodzi z inicjatywą i nie daje się przekonywać innym. Panny nigdy nie wyciągniesz na spontaniczną imprezę.

Zobacz również: Wiemy, gdzie poznasz miłość swojego życia. Zdradza to znak zodiaku

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.59 / 5
gość (Ocena: 1) 02.11.2018 12:17
całkowita nieprawda
odpowiedz
Ryby (Ocena: 5) 19.10.2018 15:14
Jestem ryba i się zgadzam z tym co napisane ;)
odpowiedz
Ryby (Ocena: 5) 18.10.2018 23:10
Ja bym nie brała z siebie przykładu...
odpowiedz
Barbara Santana (Ocena: 5) 18.10.2018 20:19
TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY.Rozum ludzki-komentarze-pomoc-brak pomocy-pani brak pani-potrzebuje-brak potrzebuje-ciala ludzkie-Twoja logika myslenia w hypnozie w hologramie na Ziemi sa zaprogramowanymi iluzjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci.Pozdrawiam.Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.
odpowiedz
Dżizas (Ocena: 5) 18.10.2018 15:35
Ja jestem koziorozcem i uwazam ze mam lepsze poczucie humoru niz wiekszosc tych smiesznych chlopcow siedzacych w tylnych lawkach w szkole dyrygujących cala klasa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie