Tym 3 znakom w najbliższych dniach wszystko się uda. Październik im sprzyja

Dla nich to zdecydowanie najlepszy miesiąc tego roku!
Tym 3 znakom w najbliższych dniach wszystko się uda. Październik im sprzyja
Fot. Unsplash
07.10.2018

Październik jest raczej niewdzięcznym miesiącem. To definitywny koniec wakacji także dla studentów, aura staje się coraz bardziej jesienna, a dni krótsze. Tracimy ochotę na podejmowanie nowych wyzwań i czekamy na zakończenie tej najbardziej depresyjnej pory roku. Chyba, że sprzyjają nam gwiazdy i pisane jest nam wielkie szczęście.

Zobacz również: Miejsce na świecie, które jest Ci pisane. Zdradza to znak zodiaku

Tak jak trzem znakom zodiaku, o których pisze portal „Elite Daily”. Według cytowanej przez serwis astrolożki, 10 miesiąc roku to dla niektórych naprawdę wyjątkowy czas. Właśnie teraz mają największe szanse na awans w pracy czy znalezienie miłości. Jeśli jesteś wśród nich - nie zwlekaj i zacznij działać już teraz.

Do kogo los się uśmiechnie i co będzie to w praktyce oznaczało? Koniecznie sprawdź.

BLIŹNIĘTA

Po długich miesiącach stagnacji odezwie się twoja rozrywkowa i towarzyska natura. To idealny czas na początek nowego związku albo artystycznego projektu. Masz w sobie mnóstwo energii, nad którą nie potrafisz zapanować. Musisz znaleźć jej ujście.

Rozejrzyj się wokół siebie, bo całkiem możliwe, że miłość twojego życia jest gdzieś blisko. Romans ze współpracownikiem może zaprowadzić cię nawet przed ołtarz. Nie bój się też zmian w swoim wyglądzie. Wyjdą ci na dobre.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które są skazane na sukces. Wszystko im się w życiu udaje

WAGA

W tym miesiącu wszystko będzie szło zgodnie z planem. Nawet jeśli masz w sobie mnóstwo kompleksów - w październiku zachwycisz wszystkich swoją urodą. Także ewentualnych adoratorów.

To jednak nie jest najlepszy moment na związek i dobrze o tym wiesz. Sprawy uczuciowe odłożysz na później, by zainwestować w siebie i swój rozwój. Szykuje się też podwyżka. To czas pod znakiem „ja”, a nie „my”.

WODNIK

Dziesiąty miesiąc roku wyzwoli w tobie niezwykłą spontaniczność. Podejmiesz wyzwania, które wcześniej wydawały ci się zbyt ryzykowne. Oznacza to zmianę pracy, daleką podróż albo naukę czegoś zupełnie nowego.

Na horyzoncie mogą pojawić się dwa obiekty westchnień. Pomimo chwilowej dezorientacji wybierzesz ten właściwy. To czas, kiedy wyglądasz najlepiej i poczujesz prawdziwe szczęście. O pechu zapomnij. Przynajmniej do końca października.

Ilustracje: fotor.com.

Zobacz również: Wiemy, gdzie poznasz miłość swojego życia. Zdradza to znak zodiaku

Polecane wideo

Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub?
Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 23:42
Masakra same reklamy???
odpowiedz
Ogier (Ocena: 5) 09.10.2018 21:43
To daj im po jednej dziurce i będzie ok...
odpowiedz
Sandra (Ocena: 5) 08.10.2018 05:14
No ładnie, znaki zodiaku mojego męża i faceta, który bardzo mi się podoba. xD
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 07.10.2018 08:45
No to czekam na ten świetny październik, bo od początku miesiąca jestem strasznie przeziębiona.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie