6 znaków zodiaku, które potrafią zaszaleć w łóżku. To idealni kochankowie

W sypialni nie mają sobie równych!
6 znaków zodiaku, które potrafią zaszaleć w łóżku. To idealni kochankowie
Fot. iStock
27.09.2018

Teoretycznie każdy człowiek lubi od czasu do czasu zaszaleć w łóżku. Praktycznie - dla każdego oznacza to coś zupełnie innego. Jeden potrzebuje mocnych wrażeń w postaci wiązań i pejczy, a dla drugiego szczytem możliwości jest zrobienie tego w innej pozycji, niż misjonarska. Skąd więc mamy wiedzieć, na co liczy w sypialni nasz partner?

Zobacz również: Astrologiczna kamasutra: Oto idealna pozycja dla Twojego znaku zodiaku

Wystarczy poznać jego znak zodiaku - przekonuje portal „Daily Star”. Cytowana przez serwis astrolożka nie ma wątpliwości, że data urodzenia wpływa bezpośrednio na nasz intymny temperament. Sześć z nich ma szczególną skłonność do eksperymentowania w sypialni. To oni poszukują mocnych wrażeń i trudno się z nimi nudzić.

Sprawdź, czy jesteś na liście i co o potrzebach obiektu twoich westchnień mówi horoskop. Jeśli oboje znaleźliście się w tym rankingu - w łóżku na pewno będzie iskrzyć.

fot. Thinkstock

Skorpion

Według ekspertki to najbardziej sensualny ze wszystkich znaków zodiaku. W łóżku potrafi zaskakiwać i wciąż poszukuje nowych doznań. Bardzo ważna jest dla niego intymność, pasja i wzajemne zaufanie. Ma ogromne potrzeby i emocje aż w nim buzują. Partnerom Skorpiona z wrażenia brakuje tchu.

Wodnik

Osoby urodzone na przełomie stycznia i lutego uwielbiają eksperymentować. W łóżku są dzikie, zapominają o konwenansach i ulegają gwałtownym emocjom. Wciąż szukają nowych pozycji i zabawek, które urozmaicą bliskość z partnerem. Potrzebują silnej stymulacji. Nie tylko fizycznej, ale i mentalnej.

Byk

To idealny partner dla każdego, kto chce być zdominowany w łóżku. W sypialni to Byk rozdaje karty i realizuje przede wszystkim własne fantazje. W życiu kieruje się przede wszystkim przyjemnością. Uwielbia igraszki pod prysznicem i przykłada ogromną wagę do gry wstępnej.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

fot. Thinkstock

Baran

Znak zodiaku z wyjątkowo silnym libido. Baran niemal zawsze ma ochotę na bliskość fizyczną, a w sypialni przejawia ogromną pasję. Nie jest tak władczy, jak Byk, ale także lubi mieć kontrolę nad sytuacją. Co istotne - bardzo zależy mu na tym, aby partnerowi było równie przyjemnie.

Bliźnięta

Z natury są bardzo ciekawskie i uwielbiają psocić. Tradycyjne igraszki - to nie dla nich. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku w sypialni liczy na szaloną zabawę i coraz odważniejsze eksperymenty. Otwarcie mówi o swoich potrzebach, a jedną z nich są… przebieranki.

Lew

Jest w nim mnóstwo entuzjazmu do życia, który objawia się także w łóżku. W związku potrzebuje być podziwiany i adorowany. Cała uwaga musi skupić się właśnie na nim. Jeśli coś pójdzie nie tak - szybko się nudzi. Ale wtedy wprowadza w życie najbardziej szalone fantazje, którymi zaskakuje partnera.

Zobacz również: Najbardziej sprośne znaki zodiaku. Oto ich największe fetysze

Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub?
Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.09.2018 23:31
Bliźnięta może nie wszystkie ale mają duży temperament i bardzo dbają o partnera są cudownymi kochankami i faktycznie nie można się z nimi nudzić ale może dlatego że jestem wodnikiem i też mam ogromny apetyt ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2018 08:56
Mhmm, Skorpion. Miałam pięciu partnerów seksualnych. Tak się złożyło, że każdy z nich był zodiakalnym Skorpionem i nigdy nie byłam zawiedziona intensywnością.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2018 00:39
Mój były to lew. Zgadza się wszystko poza ostatnim zdaniem. Idealnym kochankiem na pewno bym go nie nazwała, bo co jest fajnego w facecie, który liczy tylko na to, że kobieta zrobi mu dobrze?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie