Astrologiczna kamasutra: Oto idealna pozycja dla Twojego znaku zodiaku

Twoje życie intymne stanie się o wiele przyjemniejsze.
Astrologiczna kamasutra: Oto idealna pozycja dla Twojego znaku zodiaku
Fot. iStock
23.09.2018

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że astrologia i życie intymne to dwie zupełnie różne dziedziny, które nie mają ze sobą większego związku. To, co lubimy w sypialni, to kwestia wychowania, doświadczeń i partnera, a nie horoskopu. Czyżby? Skoro znak zodiaku rzutuje na nasz charakter, to musi wpływać także na nasze intymne upodobania.

Zobacz również: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

Eksperci w tym temacie nie mają wątpliwości, że data urodzenia ma bezpośredni związek z ulubionymi pozycjami łóżkowymi. Osoby z natury bardziej przebojowe wybierają konfiguracje wymagające sporej aktywności. Ci zamknięci w sobie wolą zostać zdominowani. Kiedy wreszcie poznamy swoje ukryte pragnienia - wszyscy na tym zyskają.

Ty, bo będzie ci zwyczajnie bardzo przyjemnie, jak i partner, który nie będzie musiał się już zastanawiać, jak cię zadowolić. Koniecznie sprawdź, jak powinniście to robić.

fot. Thinkstock

Baran

Pozycja „na jeźdźca” - kobieta siedzi na mężczyźnie, jest skierowana do niego twarzą, kolana umieszcza wzdłuż jego tułowia.

Byk

Pozycja „łyżeczki” - kobieta klęczy z rozłożonymi nogami i wyprostowanym ciałem. Mężczyzna klęczy za nią, między jej podudziami.

Bliźnięta

Pozycja „na pagonach” - kobieta leży na plecach z nogami na ramionach partnera, mężczyzna znajduje się na niej, swój ciężar podtrzymuje na wyprostowanych rękach.

Rak

Pozycja „na pieska” - kobieta klęczy i opiera się dłońmi lub przedramionami o podłoże, tyłów jest równoległy do podłoża, natomiast mężczyzna klęczy za nią.

fot. Thinkstock

Lew

Pozycja stojąca - to wertykalny wariant pozycji misjonarskiej, w którym partnerzy stoją zwróceni są do siebie twarzami.

Panna

Pozycja misjonarska - kobieta leży na plecach z rozsuniętymi nogami leżącymi na podłożu, mężczyzna skierowany w jej stronę znajduje się nad nią, podtrzymując swój ciężar kolanami i łokciami.

Zobacz również: Najbardziej sprośne znaki zodiaku. Oto ich największe fetysze

Waga

Pozycja „nożyce” - mężczyzna leży na boku. Górna noga uniesiona, zgięta w kolanie, ze stopą spoczywającą na podłożu. Kobieta leży na boku twarzą w kierunku jego nóg, pod kątem ok. 45 stopni, opierając udo dolnej nogi na jego udzie, a górną nogę przekładając nad jego biodrem. Obydwoje mają tułów lekko odchylony do tyłu.

Skorpion

Pozycja „lotos” - mężczyzna siedzi ze skrzyżowanymi nogami (pozycja lotosu). Kobieta siada na jego udach obejmując go nogami. Obydwoje obejmują się nawzajem rękoma.

fot. Thinkstock

Strzelec

Pozycja „taczka” - kobieta opiera dłonie o podłogę z wyprostowanymi rękoma lub przedramiona i twarz na leżącej poduszce. Nogi ma szeroko rozłożone. Mężczyzna stoi pomiędzy jej udami i podtrzymuje ją za biodra

Koziorożec

Odwrotna pozycja misjonarska - mężczyzna leży na plecach. Kobieta, skierowana do niego twarzą, pochyla się nad nim utrzymując ciężar ciała na rękach. Siedzi okrakiem na nim. Podudzia umieszcza wzdłuż jego nóg.

Wodnik

Pozycja „odwrotna na jeźdźca” - kobieta leży na plecach z nogami ściśniętymi, mężczyzna klęczy twarzą do niej głęboko pochylony nad nią, podtrzymując swój ciężar kolanami i łokciami. Jego nogi są na zewnątrz jej nóg

Ryby

Pozycja „kołyska” - mężczyzna siedzi odchylony do tyłu, podpierając się rękoma. Kobieta siedzi na nim pochylona do przodu.

Opisy pozycji pochodzą z wikipedia.org.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które męczą się w związku. To będzie trudna miłość

Polecane wideo

Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci
Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci - zdjęcie 1

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.09.2018 13:00
Jedną z moich ulubionych jest na pieska ale nie powiem żebym na inne narzekała. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.09.2018 11:48
mój chłopak nie lubi gry wstępnej... szkoda
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.09.2018 11:48
ja preferuję po misjonarsku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie