Znaki zodiaku, które dogadują się ze sobą bez słów

Istnieją też połączenia, które na pewno się nie sprawdzą.
Znaki zodiaku, które dogadują się ze sobą bez słów
Fot. Unsplash
20.09.2018

Nie istnieje człowiek, którego lubią wszyscy. Trudno też, by ktoś potrafił dogadać się z każdym. Wszystko zależy od naszego charakteru i oczekiwań. Z niektórymi natychmiast łapiemy dobry kontakt, a inni denerwują nas na sam widok. To nie kwestia dobrej, czy złej woli, ale „chemii” między nami. Albo daty urodzenia - przekonuje portal bustle.com.

Zobacz również: Najbardziej PRZEBOJOWE znaki zodiaku i... te najbardziej WSTYDLIWE. Do której grupy należysz?

Jak czytamy na łamach serwisu, niektóre znaki zodiaku są wręcz skazane na przyjaźń. Rozumieją się bez słów i potrafią być dla siebie wsparciem. Istnieją też połączenia, które nigdy się nie sprawdzą. Szybciej zostaną wrogami, niż dobrymi znajomymi.

Sprawdź, z kim najłatwiej się dogadasz, a kogo na wszelki wypadek lepiej unikać. Według autorki tego poradnika gwiazd nie da się oszukać. Wielkie uczucie czy nieskrywana niechęć prędzej czy później dadzą o sobie znać.

fot. Thinkstock

Baran

Masz w sobie mnóstwo energii i tego samego oczekujesz od przyjaciół. Chcesz otaczać się ludźmi, którzy zmotywują cię do jeszcze większego działania. Najlepiej dogadasz się ze Strzelcem i Lwem. Dobrym znajomym mogą być Bliźnięta lub Wodnik. Czasami też Waga, ale w tym przypadku opcje są dwie - albo od razu się pokochacie, albo znienawidzicie.

Byk

Charakteryzuje cię ogromna hojność i niezawodność, ale bywasz także uparta i zaborcza. Z tego powodu najlepiej czujesz się z osobami podobnymi do siebie, jak Panna czy Koziorożec. Całkiem możliwe, że dogadasz się też z Rakiem oraz Rybami. Ewentualnie ze Skorpionem, ale to nie będzie  wielka przyjaźń. Raczej układ dla korzyści.

Bliźnięta

Posiadasz zdolność do adaptowania się w różnych sytuacjach i niczego nie wykluczasz. Potrafisz rozmawiać i sporo wybaczać. Według astrologów pisana jest ci przyjaźń z Baranem lub Lwem. Strzelec też może być dla ciebie dobrym towarzystwem, ale raczej w małych dawkach.

Rak

Cechuje cię spora wrażliwość. Z tego powodu miewasz problemy z nawiązywaniem nowych kontaktów, bo zwyczajnie wstydzisz się innych ludzi. Masz szansę na stworzenie niezwykłej relacji ze Skorpionem i Rybami. Byk i Panna też mają z tobą sporo wspólnego. Unikaj Koziorożca - ta znajomość szybko przemieni się we wrogość.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

fot. iStock

Lew

Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie i dlatego lubisz ludzi równie przebojowych. Wspólny język znajdziesz na pewno z Baranem i Strzelcem. Niewykluczone, że ktoś spod znaku Bliźniąt czy Wagi też może zostać twoim przyjacielem na całe życie. Jest jeszcze Wodnik, ale ten układ nie zawsze się udaje i czasami przynosi więcej złego, niż dobrego.

Panna

Jesteś osobą bardzo pragmatyczną i przewidywalną. Doceniasz codzienną rutynę i nie lubisz nagłych zwrotów akcji. Spokój odnajdziesz w Koziorożcu lub Byku, którzy są pod tym względem podobni do ciebie. Znajomość z Rakiem lub Skorpionem także może przynieść wiele dobrego. Unikaj Panny i Ryb.

Waga

Bardzo zależy ci na uznaniu wszystkich. Chcesz być lubiana i podziwiana, a w tym celu dogadasz się niemal ze wszystkimi. Prawdziwą przyjaźń stworzysz jednak z Bliźniętami i Wodnikiem. Lew, podobnie jak Strzelec, także może okazać się oddanym kompanem. Potrafisz dogadać się również z Baranem, ale wielkiej miłości z tego nie będzie.

Skorpion

Szkoda ci czasu na osoby, które nie podzielają twoich uczuć, pasji i poglądów. W przyjaźni najbardziej cenisz wzajemne zrozumienie i wsparcie. Dostaniesz je ze strony Raka, Ryb i Byka. Materiałem na przyjaciela jest też Koziorożec, ale na pewno nie dogadasz się z Panną.

Zobacz również: Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Nic im się nie udaje

fot. Thinkstock

Strzelec

Nie lubisz siedzieć w miejscu i wciąż poszukujesz nowych wrażeń. Uwielbiasz wyzwania, dlatego szukasz równie odważnych i ambitnych przyjaciół. Baran i Lew sprawdzą się doskonale, bo oni też ciągle podejmują wyzwania. Nie bój się też Wagi i Wodnika - jesteście w stanie przynajmniej się kolegować.

Koziorożec

Masz sporo energii do działania. W życiu liczy się dla ciebie przede wszystkim wydajność i zysk. Potrafisz ciężko pracować. Tak samo jak Byk i Panna - te znaki są zdecydowanie najlepszymi materiałami na twoich przyjaciół. Jeśli interesuje cię też mniej zobowiązująca znajomość, dogadasz się ze Skorpionem, Rybami i Rakiem.

Wodnik

Nie kategoryzujesz ludzi i materiał na przyjaciela jesteś w stanie dostrzec w niemal każdym. Przyjazne usposobienie czasami jednak prowadzi do kiepskich wyborów. Bliźnięta i Waga za to na pewno nigdy cię nie zawiodą. Znajomość z Bykiem, Lwem czy Skorpionem to z kolei zapowiedź większych kłopotów.

Ryby

Jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Masz w sobie wiele współczucia i potrafisz poświęcić się dla innych. Rak i Skorpion na pewno to docenią, bo w życiu kierują się podobnymi wartościami. Niewykluczone, że wyjątkowo polubisz Byka lub Koziorożca. Ryb na wszelki wypadek unikaj.

Zobacz również: Wiemy, jakie jest Twoje największe uzależnienie. Zdradza to znak zodiaku

Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub?
Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.09.2018 10:14
jestem wodnikem mój facet to waga kiedy go pierwszy raz zobaczylam odrazu poczulam że znamy się kilka lat randka kilka godzin i umówienie sie na kolejne spotkanie. Jesteśmy już razem kilka lat i nadal go bardzo kocham .faktycznie pasujemy do siebie idealnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie