Najbardziej PRZEBOJOWE znaki zodiaku i... te najbardziej WSTYDLIWE. Do której grupy należysz?

Sprawdź, w których miesiącach rodzą się dusze towarzystwa, a kiedy na świat przychodzą samotnicy.
Najbardziej PRZEBOJOWE znaki zodiaku i... te najbardziej WSTYDLIWE. Do której grupy należysz?
Fot. Unsplash
15.09.2018

Ile ludzi, tyle charakterów. Każdy z nas jest inny, ale nie brakuje też cech wspólnych. Najprostszy podział ze względu na osobowość mówi o intro- i ekstrawertyzmie. Ci pierwsi nie lubią okazywać uczuć i cenią spokój, a pozostali wyrzucają z siebie wszystkie emocje i wszędzie ich pełno. Z czego to wynika?

Zobacz również: Toksyczna miłość: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

Niektórzy twierdzą, że to kwestia genów. Równie prawdopodobne jest to, że zasadniczą rolę w kształtowaniu charakteru odgrywa wychowanie i rodzinne wzorce. Nie brakuje jednak zwolenników zupełnie innej teorii. Według nich za wszystkim stoi miesiąc urodzenia, czyli znak zodiaku.

Osoba, która przychodzi na świat w styczniu, kwietniu, czy listopadzie, z automatu nabiera cech przypisanych dacie narodzin - przekonuje kobieta.pl. Warto sprawdzić, które z nich dotyczą Ciebie.

Baran

Jesteś ekstrawertykiem. Uwielbiasz dużo mówić i łatwo ulegasz emocjom. Nigdy nie chowasz ich w sobie - muszą znaleźć ujście na zewnątrz.

Byk

Jesteś introwertykiem. Cenisz święty spokój i przewidywalność. Nigdzie się nie spieszysz, a towarzystwo innych osób bardzo cię stresuje.

Bliźnięta

Połączenie intro- z ekstrawertyzmem. Lubisz być w centrum uwagi, ale nie za długo. Później zamykasz się w sobie i marzysz o odosobnieniu.

Rak

Jesteś introwertykiem. Charakteryzuje cię ogromna wrażliwość, zwłaszcza na cudze cierpienie. Kiedy bliskim jest źle, ty też czujesz się kiepsko

Lew

Jesteś ekstrawertykiem. Robisz wszystko, by inni cię zauważyli. Chcesz być w centrum wydarzeń i mieć na nie wpływ. Cechuje się spora ekspresja.

Panna

Jesteś introwertykiem. Nieśmiałość to twoje drugie imię. Czasami jest wręcz chorobliwa. Nie lubisz być na świeczniku, dlatego najlepiej czujesz się sama w domu.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które skrywają straszne tajemnice

Waga

Połączenie dwóch osobowości. Z jednej strony łatwo ulegasz emocjom, ale szybko przywołujesz siebie do porządku. Potrafisz ochłonąć i szybko się wycofać.

Skorpion

Jesteś introwertykiem. Robisz wszystko, by nie dać się do końca poznać. Wolisz pozostać zagadką, dlatego nie zdradzasz tego, co czujesz i myślisz.

Strzelec

Jesteś ekstrawertykiem. Z łatwością odnajdujesz się w nowym towarzystwie i przejmujesz kontrolę nad sytuacją. Charakteryzuje cię ogromna aktywność.

Koziorożec

Jesteś introwertykiem. Najpierw myślisz, dopiero później mówisz. Choć to nie zdarza się często, bo wolisz milczeć i po cichu dążyć do celu.

Wodnik

Masz w sobie coś z intro- i ekstrawertyka. Jednego dnia brylujesz w towarzystwie i jesteś wulkanem emocji, by drugiego zamknąć się w sobie i unikać ludzi.

Ryby

Jesteś bardziej introwertykiem. Masz w sobie sporo kompleksów i wszystkiego się wstydzisz, ale w gronie sprawdzonych przyjaciół potrafisz się bardzo otworzyć.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

Polecane wideo

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
Marie Rose (Ocena: 5) 17.09.2018 18:07
Panna, zgadza się :D
odpowiedz
Byk (Ocena: 5) 15.09.2018 21:32
Nie lubie ludzi z natury. Ich towarzystwo na dłuższą metę mnie męczy. Nawet w gronie najbliższych znajomych nie jestem w stanie wytrzymać dłużej niż 3 godziny. Wszelkie imprezy okolicznościowe wykanczają mnie psychicznie i fizycznie. Od ludzi zdecydowanie bardziej wole zwierzęta. Ale nie robie nikomu krzywdy, dbam o bliskich i jestem bardzo pomocna. U mnie opis dość sie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2018 16:12
Jestem panną i opis pasuje do mnie w 100%
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2018 07:13
I znowu jakieś głupoty o lwach :D Jestem introwertyczką, jak i inne znane mi lwy :D Nie trafiliście :P:P
zobacz odpowiedzi (8)
gość (Ocena: 1) 15.09.2018 02:39
jestem introwertykiem, bo, urwał, jestem introwertykiem :D nie ma tu drugiego dnia czy jakiś manipulacji by zostać "zagadką". Jak już się z kimś dobrze poznam i zaczynam się bardziej kumplować to nie ma mowy o durnej "zagadkowości". Tak działają introwertycy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie