Co mówi o Tobie dzień tygodnia, w którym przyszłaś na świat?

Urodzeni w poniedziałek bywają depresyjni, a tym z piątku wszystko się udaje.
Co mówi o Tobie dzień tygodnia, w którym przyszłaś na świat?
Fot. iStock
11.09.2018

Mało kto przyznaje się do wiary w przesądy i horoskopy. W XXI wieku liczy się wiedza i zdrowy rozsądek, a nie znaki zodiaku, numerologia i zabobony. Dziwnym jednak trafem astrologia wciąż wielu fascynuje, a czytanie przepowiedni jest dla nas chlebem powszednim. Oficjalnie to tylko zabawa, ale lepiej dmuchać na zimne.

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które skrywają straszne tajemnice

Okazuje się, że data urodzenia czy przypisany jej Zodiak to nie wszystko. Jak przekonuje portal onet.pl, równie duże znaczenie ma dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat. Ten niepozorny szczegół ma zdradzać naszą osobowość. Inaczej zachowuje się osoba urodzona we wtorek, a co innego charakteryzuje tę z niedzieli.

Sprawdź, co mówi to o tobie i twoich najbliższych. Całkiem możliwe, że dowiesz się na ich temat czegoś zupełnie nowego…

PONIEDZIAŁEK

Osoby urodzone w poniedziałek charakteryzuje wyjątkowa wyrozumiałość wobec słabości innych, wrażliwe usposobienie i otwartość na świat oraz ludzi. Szybko się złoszczą, ale cechuje je ogromna czułość. Są dobrymi przyjaciółmi, ale często dopada ich depresyjny nastrój.

WTOREK

Ich największe zalety to życiowa energia, brak ograniczeń, a także szczerość i uczciwość. Bardzo szybko się zakochują i pozostają wierni partnerowi. Dążą do celu, ale na pewno nie po trupach. Cenią uczciwą rywalizację, choć nie tak łatwo godzą się z przegraną. Bywają lekkomyślni.

ŚRODA

Nie tak łatwo ulegają emocjom i przez całe życie stoją twardo na dwóch nogach. Są bardzo poukładani, do wszystkiego podchodzą praktycznie i charakteryzuje ich logiczne myślenie. Idealnie sprawdzą się w biznesie. Potrafią robić wiele rzeczy równocześnie, wszystkim poświęcając tyle samo uwagi.

Zobacz również: Toksyczna miłość: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

CZWARTEK

Trudno o drugą równie pozytywnie nastawioną do życia i ludzi osobę. Urodzeni w czwartek są wyjątkowo pogodni, optymistyczni i nie mogą narzekać na brak szczęścia. Mają swoje zasady i zawsze się nimi kierują. Mówią prosto z mostu i brzydzą się kłamstwem. Czasami ponoszą ich gwałtowne emocje.

PIĄTEK

Czegokolwiek dotkną, wszystko zamieniają w złoto. Odnoszą sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym, choć wcale nie wymaga to od nich wielkiego wysiłku. To urodzeni szczęściarze. Charakteryzuje ich wyjątkowy spokój i wewnętrzna równowaga. Potrafią uwodzić, więc mało kto jest w stanie im się oprzeć.

SOBOTA

Nie czekają, aż cokolwiek spadnie im z nieba. Na wszystko sami sobie zapracowują. Charakteryzuje ich ogromna wytrwałość. Sumiennie wypełniają wszystkie swoje obowiązki i liczą tylko na siebie. Pragnień nie pozostawiają w sferze marzeń - systematycznie je realizują. Zawsze można na nich liczyć i nigdy nikogo nie oszukują.

NIEDZIELA

Cechuje ich wyjątkowa kreatywność. To osoby utalentowane w wielu dziedzinach o bardzo mocnej psychice. Dzielą się tym, co mają, nikomu nie zazdroszczą i nie skąpią. Bezinteresownie wspierają innych. Najważniejsze są dla nich uczucia, a nie stan posiadania. Wyjątkowo lojalni.

Zobacz również: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
Devil (Ocena: 3) 12.09.2018 19:01
A co jak mam cechy z każdego dnia tygodnia? Może nie mam wszystkich Ale z każdego po trochu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 11.09.2018 11:03
Poniedziałek się zgadza. Niedziela już nie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2018 08:51
Ja wtorek, mój partner niedziela. Zgadza się.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.09.2018 05:25
"Nie tak łatwo ulegają emocjom i przez całe życie stoją twardo na dwóch nogach. [...]Idealnie sprawdzą się w biznesie." no chyba nie xDD
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie