Ten znak zodiaku przyciąga facetów jak magnes ♥

Sprawdź, czy mowa o Tobie.
Ten  znak zodiaku przyciąga facetów jak magnes ♥
Fot. iStock
06.09.2018

Być może wierzysz w horoskopy i czytasz je namiętnie co poniedziałek na naszym portalu. A może jest zupełnie na odwrót – kompletnie nie wierzysz w to, co „jest zapisane w gwiazdach” i uważasz to za stek bzdur. Bez względu na to, do której grupy należysz, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że data urodzenia w mniejszy lub większy sposób determinuje nasze cechy charakteru. Niektóre z nas są nieśmiałe, inne pewne siebie. Część jest urodzonymi liderkami, a pozostałe wolą być w cieniu. Przykłady można mnożyć.

Jeden ze znaków zodiaku gromadzi jednak tyle zalet, że jest absolutnym wabikiem dla płci przeciwnej. Czy mowa o Twoim? Sprawdź.

Coś dla fanów horoskopów: NASA zmienia daty znaków zodiaku i dodaje jeden nowy! (Kim jesteś teraz?)

Według serwisu elitedaily.com znakiem zodiaku, do którego lgną wszyscy wokół (a zwłaszcza płeć przeciwna) jest… Byk. To on ma największe powodzenie i cieszy się najlepszymi względami u innych. Dlaczego właśnie on?

Powodów jest kilka:

Byk jest opanowany

Kobiety spod znaku Byka są niezwykle opanowane. Trudno wyprowadzić je z równowagi. Nie wybuchają i nie robią scen z byle powodu – chyba że ktoś naprawdę się tego domaga i doprowadza je do ostateczności. Mężczyźni niezwykle cenią ten spokój, bo nie lubią, gdy kobieta z byle powodu krzyczy lub ma fochy. Dziewczyna Byk nigdy im tego nie zafunduje.

cechy Byka

Byk jest lojalny

Kiedy osoba spod znaku Byka się zakochuje, to na stałe. Zmienianie partnerów jak rękawiczki i zabawa cudzymi uczuciami w ogóle nie są w jej stylu. Mężczyźni zabiegają więc o jej względy, ponieważ każdy z nich chce zostać Tym Jedynym. Wiedzą, że kobieta-Byk nie obdarza uczuciem kogo popadnie. Na jej względy trzeba zasłużyć, a uczucie, które się z tego zrodzi, będzie dla faceta największą nagrodą.

cechy Byka

Byk jest namiętny

Byk to jeden z najbardziej namiętnych znaków zodiaku. Sensualny, seksowny, zmysłowy. Seks z kimś takim jest niesamowitym, niezapomnianym wręcz przeżyciem. Kiedy mężczyzna wyląduje w łóżku z kobietą-Bykiem, nie będzie chciał już tego robić z nikim innym. Taka kochanka nauczy go, jak dawać i brać rozkosz.

Jaka jest Twoja najskrytsza wada? Wszystko zależy od... znaku zodiaku!

cechy Byka

Byki są ambitne

Chyba nie ma bardziej seksownej cechy u kobiety niż wiara we własne możliwości. Uporu i ambicji nie należy jednak w tym przypadku mylić z dążeniem do celu po trupach. Byk zna własną wartość i jest sfokusowany na sukces. Nie będzie jednak przy tym krzywdzić nikogo wokół. Ta cecha bardzo przyciąga płeć przeciwną.

cechy Byka

Byki są zadbane

Pierwsze skojarzenie z Bykiem jest takie, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo zadbane. Uwielbiają pielęgnować swoje ciało i podobać się innym. Właśnie dlatego są atrakcyjne dla mężczyzn. Kobieta-Byk nie dopuszcza do tego, by się zaniedbać lub wyglądać nieatrakcyjnie. Sekspail zaczyna się w jej głowie, a ciało i ubiór są tylko wyrazem jej pewności siebie.

cechy Byka

Byki są hojne

Każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z Bykiem, na pewno spotkał się z jego szczodrością. Osoby spod tego znaku zodiaku mają bowiem to do siebie, że są wyjątkowo hojne. Lubią, gdy powodzi im się w życiu, ale jednocześnie nie mają problemu z tym, by dzielić się swoimi dobrami z otoczeniem. Z tego względu lgną do Byków i kobiety, i mężczyźni. Ci drudzy – przyzwyczajeni do tego, że to zawsze oni muszą się starać, zabiegać i fundować wszystko swojej drugiej połówce – są pozytywnie zaskoczeni podejściem Byka do spraw związkowych. Wreszcie mogą nie tylko dawać, ale też brać. Ta perspektywa bardzo ich nakręca.

A Wy spod jakiego znaku zodiaku jesteście dziewczyny?

W twoim łóżku wieje nudą? Wiemy, co powinnaś zrobić!

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 1) 07.09.2018 19:24
To prawda byk najgorszy człowiek jakiego poznałam. Cwany, zawistny, kłamca i egoista zaj.... .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.09.2018 19:21
Najbardziej podły i cwany osobnik.Niesamowity egoista i bydlę.Dla korzyści jakichkolwiek zrobi dosłownie wszystko.Nic nie powie, żeby nie skłaniać i wiecznie się użala jaki biedny bo codziennie musi chodzić do pracy. Jak siè dowie, że ktoś coś źle na niego powie to życzy mu najgorzej jak tylko można., nawet jeśli to jest żoną.Jeśli ktoś powie, że źona lepiej od niego wygląda to już jest: stara k..., lub stary h..., mimo, że do tego momentu był jego przyjacielem.
odpowiedz
Ana (Ocena: 5) 07.09.2018 18:58
Coś w tym jest ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2018 22:41
True... :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.09.2018 21:08
Większych głupot nie czytałam. Mój mąż jest bykiem i jest najbardziej cwanym i podłym człowiekiem.Ma 2 twarze. Tę którą znam tylko ja i tę na zewnatrz. Kłamstwo to jego drugi e imię. Kiedy zachorowałam powiedział mój mąż, który nota bene chodzi za lepszego ide mnie, nawet dużo lepszego: a po co komu chora żona.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie