Najbardziej sprośne znaki zodiaku. Oto ich największe fetysze

Miesiąc urodzenia zdradza, co tak naprawdę lubimy w łóżku.
Najbardziej sprośne znaki zodiaku. Oto ich największe fetysze
Fot. Unsplash
02.09.2018

Dlaczego jedni uwielbiają ekstremalne igraszki, a inni o wiele bardziej cenią klasyczne formy bliskości? Skąd biorą się najdziwniejsze fetysze? Co decyduje o temperamencie seksualnym każdego z nas? To kwestie mocno indywidualne zależne od wychowania, wyniesionych z domu wzorców, doświadczeń, być może także uwarunkowane genetycznie.

Zobacz również: Życie intymne znaków zodiaku: Wiemy, kto pasuje do Ciebie w łóżku

Ale to nie wszystko. Osoby zajmujące się astrologią przekonują, że równie istotny jest układ gwiazd w momencie narodzin. To znak zodiaku ma zdradzać, co tak naprawdę kręci nas w sypialni - zdradza serwis popularne.pl. Każdemu z nich przypisane są konkretne fantazje. Dopiero ich realizacja pozwala na przeżycie prawdziwej rozkoszy.

Warto je poznać. Dzięki temu nasze życie intymne stanie się lepsze, a wybór odpowiedniego partnera łatwiejszy. Jeśli oboje lubimy to samo, wtedy możemy mieć pewność: z łóżku na pewno nie będzie nudno.

fot. Thinkstock

BARAN

W sypialni uwielbia odgrywać role. Jego największym fetyszem są przebieranki i pisanie najdziwniejszych scenariuszy. Kostium pozwala mu wyrazić siebie.

BYK

Życie intymne urozmaica różnego rodzaju zabawkami ze sklepu dla dorosłych. W sypialnianej szufladzie skrywa gadżety, o których istnieniu mało kto wie.

BLIŹNIĘTA

Na pierwszy rzut oka to znak bardzo delikatny i tradycyjny. W rzeczywistości lubi jednak klapsy i nie pogardzi igraszkami w szerszym gronie. Ma podzielność uwagi.

RAK

W łóżku całkowicie oddaje się partnerowi. To strona zdecydowanie pasywna, która godzi się niemal na wszystko, co proponuje kochanek. Uległość to fetysz Raka.

Zobacz również: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

fot. Thinkstock

LEW

Raczej nie zadowoli się klasycznym zbliżeniem pod pierzyną. Szuka mocniejszych wrażeń, a znajduje je np. w miejscach publicznych. Podnieca go ryzyko.

PANNA

Kręci ją klasyczna elegancja. Najwięcej przyjemności czerpie z delikatnych igraszek na satynowej pościeli. Koniecznie w bardzo drogiej i spektakularnej bieliźnie.

WAGA

Szybki numerek w samochodzie to nie jest jej klimat. Uwielbia bardzo długą grę wstępną, dlatego kocha się tylko w domowym zaciszu. Wszystko robi powoli, ale dokładnie.

SKORPION

Kamasutra to jego ulubiona lektura. Zna wszystkie pozycje i koniecznie chce ich spróbować. Pikanterii dodaje słabość do wiązania, kneblowania czy zasłaniania oczu partnerowi.

Zobacz również: Miss znaków zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach są najpiękniejsze

fot. Thinkstock

STRZELEC

To urodzony zdobywca, który jeśli mocno się nie zakocha - zmienia partnerów jak rękawiczki. Ich więcej ich jest, tym lepiej. Potrafi to zrobić z każdym.

KOZIOROŻEC

Wydaje się skromny i zrównoważony, ale w łóżku puszczają mu wszelkie hamulce. Lubi dominować, wymierzać klapsy i kochać się przed lustrem.

WODNIK

Brakuje mu spontaniczności, bo jest typem analityka. W kontaktach damsko-męskich najbardziej kręci go rozmowa na temat wzajemnych potrzeb. Woli mówić, niż robić.

RYBY

Nie za bardzo przejmuje się własnymi potrzebami. Ale to nie oznacza, że nie potrafi doświadczyć przyjemności. Daje ją całkowita uległość wobec partnera.

Zobacz również: Wiadomo, jakie robisz pierwsze wrażenie. Zdradza to znak zodiaku

Wszyscy się dziwią, że ta para jest razem. Ona waży 100 KG więcej od niego
Wszyscy się dziwią, że ta para jest razem. Ona waży 100 KG więcej od niego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.09.2018 18:29
Haha tym razem to prawda :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie