Toksyczna miłość: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

Nie nadają się do wspólnego życia, ale nie potrafią się też rozstać.
Toksyczna miłość: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?
Fot. Unsplash
31.08.2018

Miłość może być piękna, ale bywa też bardzo trudna. Czasami nie potrafimy żyć bez siebie, choć razem wcale nie jest nam łatwiej. Mamy wtedy do czynienia z toksycznym związkiem, który przypomina raczej uzależnienie od partnera, niż głębokie uczucie. Im dłużej w nim trwamy, tym trudniej nam się uwolnić.

Zobacz również: Życie intymne znaków zodiaku: Wiemy, kto pasuje do Ciebie w łóżku

W tym przypadku ryzyko jest szczególnie duże - ostrzega bustle.com. Według portalu niektórzy po prostu nie powinni być razem. Chodzi o konkretne znaki zodiaku, które - jeśli staną na swojej drodze - stworzą mieszankę wybuchową. Ich relacja nigdy nie będzie do końca zdrowa. A już na pewno spokojna. Agresja, ciągłe nieporozumienia, chorobliwa zazdrość

Może na wszelki wypadek lepiej zaufać gwiazdom, żeby później uniknąć rozczarowania? Decyzja należy tylko do Ciebie, ale według astrologów to nie może się udać.

BYK I SKORPION

Wydaje im się, że są dla siebie stworzeni. Tworzą związek, w którym nie ma miejsca na wielkie uczucie. Z czasem tracą do siebie resztki sympatii, ale i tak postanawiają trwać w tym układzie. Wychodzą z założenia, że lepszy taki partner, niż żaden, a to prowadzi do toksycznej sytuacji.

RAK I KOZIOROŻEC

Teoretycznie to para idealna. Podobnie patrzą na rzeczywistość i mają identyczne oczekiwania względem partnera. Sielanka nie trwa jednak zbyt długo, bo oba te znaki charakteryzują wahania nastroju. Wtedy łatwo o awanturę, która może się ciągnąć przez długie lata.

PANNA I RYBY

To związek raczej z rozsądku, niż wielkiej miłości. Uznają, że chcą być razem, bo tak będzie im najwygodniej. Na uczucie przyjdzie jeszcze czas. Potrafią trwać w takim układzie przez wiele lat, a kiedy dojdą do wniosku, że jednak do siebie nie pasują - nie potrafią się rozstać, bo przyzwyczajenie okazuje się silniejsze od pragnień.

Zobacz również: Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Nic im się nie udaje

LEW I WODNIK

Dopóki wszystko układa się po ich myśli - wydają się związkiem idealnym. Kiedy jednak trzeba będzie podjąć jakąś ważną decyzję lub ktoś stanie pomiędzy nimi, wtedy rozpoczynają wyniszczającą walkę na śmierć i życie. Astrolodzy sugerują, by rozstali się, zanim dojdzie do najgorszego.

BARAN I WAGA

Przeciwieństwa się przyciągają. Waga marzy o stałym związku pełnym romantyzmu, a Baran nie za bardzo lubi deklaracje i ceni swoją wolność. To może działać, ale tylko przez chwilę. Prędzej czy później różnice wychodzą na pierwszy plan i robi się bardzo toksycznie. Na szczęście oboje mają w sobie na tyle odwagi, by to zakończyć.

BLIŹNIĘTA I STRZELEC

Nikt nie imprezuje tak, jak oni. Jednak prawdziwe życie to nie tylko dobra zabawa. Oboje mają problem z zaufaniem drugiej osobie i ich związek ma raczej luźny charakter. W pewnym momencie ich drogi naturalnie się rozchodzą, ale rozstanie wcale nie jest burzliwe. Często zostają nawet przyjaciółmi.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które męczą się w związku. To będzie trudna miłość

Suknia ślubna dopasowana do znaku zodiaku ♥
Suknia ślubna dopasowana do znaku zodiaku ♥ - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 10.09.2018 02:20
Dwa raki to dopiero rak, nie polecam NIKOMU -,-
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 01.09.2018 08:30
Najgorsze połączenie lew i waga. Nigdy więcej takich czubów jak lew nie chcialabym spotkać na swojej drodze
zobacz odpowiedzi (1)
Barancia (Ocena: 1) 01.09.2018 01:01
To nie prawda, że baran z wagą nie bardzo. I na pewno, że baran nie chce stałego związku. Ja chcę. Jestem z moim wagą w idealnym związku. Mamy na siebie pozytywny wpływ. On mnie nieco wyważa, a ja go nieco uspontaniczniam. Jest wspaniale.
odpowiedz
Byk (Ocena: 5) 01.09.2018 00:14
Od półtora roku mam chłopaka skorpiona i jeszcze z nikim nie dogadywalam sie tak dobrze. Jeżeli są jakieś nieporozumienia, to dlatego, że ja mam odpały. On jest zawsze spokojny, w ogóle nie jest skłonny do awantur, nigdy sie nie złości: gdy mu dogadam, to jest mu smutno, nie widziałam jeszcze żeby wpadał w gniew. W ogóle na skorpiony wszedzie wiesza sie psy, a ja uważam że niepotrzebnie. Mój chłopak jest swietny, moja przyjaciółka skorpionica jest niezastapiona, a dobry kolega (również skorpion), jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Co do bykow... No cóż, horoskopy często sie myla w próbach okreslenia mojego charakteru. Osobiście blizej mi do trzepnietego barana lub niestabilnych blizniat, niż do statecznego i konsekwentnego byka.
zobacz odpowiedzi (3)
Monic (Ocena: 5) 31.08.2018 21:48
Jestem kobietą wagą, zmienną a mój mąż wielki pan lew ryczący. U nas nie możliwe jest aby co jakiś czas nie było śpięć. Choć z winy obojga na zmianę. I jak tu mieć długo spokój czego pragnę najbardziej hmm...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie