Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Nic im się nie udaje

Los wyraźnie im nie sprzyja. Porażka goni porażkę.
Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Nic im się nie udaje
Fot. Unsplash
24.08.2018

Trudno nie odnieść wrażenia, że niektórzy - niezależnie od tego jak bardzo się starają - przez całe życie mają pod górę. Los im wyraźnie nie sprzyja, a wszystko czego się dotkną prowadzi do nieuchronnej katastrofy. Pech prześladuje ich na każdym kroku.

Zobacz również: W jakiej pracy odniesiesz sukces? Zdradza to znak zodiaku

Czasami to kwestia roztargnienia, niższego IQ, problemów emocjonalnych czy braku odpowiednich wzorców. Ale nie zawsze. Nie brakuje osób wyjątkowo inteligentnych, twórczych i odpowiedzialnych, którym szczęście także nie sprzyja. Wtedy pod uwagę trzeba wziąć jeszcze jeden powód - niefortunny układ gwiazd w chwili narodzin.

Jak twierdzi cytowana przez chillizet.pl wróżka Katerina, niektóre znaki zodiaku przychodzą na świat ze skłonnością do pecha. Im zawsze będzie trudniej i niewiele można z tym zrobić. O kim mowa?

RAK

Urodzony pechowiec, ale trudno nazwać go przypadkiem beznadziejnym. Jest w stanie wiele osiągnąć, choć pod jednym warunkiem - musi szczegółowo zaplanować każdy swój kolejny krok. Kiedy stawia na pełną spontaniczność, wtedy nic mu się nie udaje.

KOZIOROŻEC

Pomimo skłonności do pakowania się w kłopoty, charakteryzuje go wyjątkowa ambicja i wola walki. Ile razy upadnie, tyle razy wstanie. Ma w sobie mnóstwo determinacji, która na pewno się przyda. Z uwagi na wrodzonego pecha łatwo przecież nie będzie.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które męczą się w związku. To będzie trudna miłość

WAGA

Tak często los jej nie sprzyja, że powinna już przyzwyczaić się do porażek. Statystycznie w ciągu roku ma więcej dni pechowych, niż szczęśliwych. Waga nigdy nie powinna się zakładać i grać w gry losowe. Z góry wiadomo, że przegra.

BLIŹNIĘTA

Mają sporego pecha, ale same też przykładają do tego rękę. Nigdy nie mogą zdążyć z niczym na czas, a coś takiego jak planowanie i organizacja w ich życiu nie istnieje. Najlepiej, gdy z góry zakładają porażkę. Zawsze istnieje cień szansy na pozytywne rozczarowanie.

WODNIK

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że los mu sprzyja. Wciąż pojawiają się nowe szanse, których realizacja jest już w zasięgu ręki. I wtedy do głosu dochodzi pech. Im bliżej czegoś jest, tym trudniej mu to osiągnąć. Powinien się do tego przyzwyczaić, ale wciąż naiwnie próbuje.

ilustracje: fotor.com

Zobacz również: Wiemy, jakie jest Twoje największe uzależnienie. Zdradza to znak zodiaku

Polecane wideo

Suknia ślubna dopasowana do znaku zodiaku ♥
Suknia ślubna dopasowana do znaku zodiaku ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 19:06
Będę obchodził "Złote Gody"jesteśmy z pod znaku Panny i nie uważam to za sukces.( wcale się do siebie nie nadajemy) smutne to, ale prawdziwe.?
odpowiedz
MM (Ocena: 3) 23.09.2018 15:20
Stek bzdur! Jestem bliźniakiem, największa moja zaleta to punktualność i jestem optymistką. Przeżyłam życie dość szczęśliwie, zbliżam się do emerytury i nie narzekam :D Chyba z domu bym nie wychodziła gdybym wierzyła w te bzdury :D
odpowiedz
giu (Ocena: 1) 26.08.2018 22:55
Jestem wodnikiem, według tego opisu powinnam nic nie robić, bo i tak nic nie osiągnę, a i tak naiwnie próbuję. No cóż takiego steku bzdur dawno nie czytałam. Autor osiągnął dna, no cóż zapewne jest wodnikiem z własnego opisu.
odpowiedz
Paulina jebnij się w głowę (Ocena: 1) 24.08.2018 16:13
Co za popierdolony wpis.... Gorszego gówna świat dawno nie czytał...
zobacz odpowiedzi (1)
PP (Ocena: 5) 24.08.2018 13:28
Dokładnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie