Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi

Dla nich liczy się tylko "ja".
Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku. Przez swój egoizm nikt ich nie lubi
Fot. iStock
08.09.2018

Nikt nie oczekuje od nas tego, że zawsze będziemy stawiać cudze dobro ponad swoim. Człowiek jest z natury istotą interesowną, która dba przede wszystkim o siebie. I nie ma w tym nic złego, ale pod jednym warunkiem - realizując własne plany powinniśmy jednak dostrzegać potrzeby innych. Świat nie kręci się wokół nas.

Zobacz również: Astrologia uwodzenia: Kobiety spod PIĘCIU znaków zodiaku przyciągają mężczyzn jak magnes!

Z tym jednak różnie bywa. Jak przekonuje portal „Times of India”, niektórzy z nas są tak zapatrzeni w siebie, że cała reszta zupełnie ich nie interesuje. Widzą jedynie czubek własnego nosa, a ich narcyzm jest wręcz odpychający. O kim mowa? Na czarnej liście znalazło się 5 znaków zodiaku.

Dla nich liczy się tylko „ja”. Czy jesteś wśród nich? A może podobne skłonności ma twój partner? Lepiej sprawdź…

BARAN

To jeden z najbardziej zapatrzonych w siebie znaków zodiaku. Nigdy nie ustępuje miejsca i nie przejmuje się cudzymi potrzebami czy odczuciami. Najważniejsze, że sam jest zadowolony. Cechuje go ogromna determinacja. W tym przypadku dążenie po trupach do celu.

BYK

Jest osobą, dla której bardzo liczy się stan posiadania, wygląd i uwielbienie w oczach innych. Przekonany jest o swojej wyjątkowości, przez co bywa nadwrażliwy i szybko się obraża. Dla pieniędzy zrobi praktycznie wszystko, a kiedy już je posiada - uważa siebie za nadczłowieka.

Zobacz również: Wiadomo, jakie robisz pierwsze wrażenie. Zdradza to znak zodiaku

BLIŹNIĘTA

Świetny organizator, który potrafi tak pokierować sytuacją i ludźmi, żeby przyniosło mu to wymierną korzyść. Przy nim wszyscy są stratni, a on sam święci triumfy. Doskonale manipuluje i przekręca fakty. Cudzym cierpieniem raczej nie zaprząta sobie głowy.

LEW

Z łatwością pokonuje wszelkie przeszkody. Nawet jeśli polega to na taranowaniu wszystkiego w zasięgu wzroku. Jeśli czegoś chce - nie spocznie, póki tego nie zdobędzie. Uważa, że to po prostu mu się należy. Innych ludzi uważa za mniej wartościowych i głupszych od siebie.

PANNA

Zdaje sobie sprawę z własnych wad, ale nigdy nie mówi o nich głośno. Z ogromną satysfakcją krytykuje jednak innych. Świetny manipulator i bezwzględny recenzent. Ma spore wymagania wobec innych, ale sam nie lubi się przemęczać. W końcu jest kimś lepszym.

Zobacz również: Wiemy, jakie jest Twoje największe uzależnienie. Zdradza to znak zodiaku

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (52)

Ocena: 4.58 / 5
doswiadczony (Ocena: 4) 03.11.2018 11:33
polowczne
odpowiedz
Krzysztof Struzik (Ocena: 5) 30.09.2018 20:06
jestem bliźniakiem ten artykuł mam w 4 literkach nie zodiak cechuje lecz geny i charakter środowiska w jakich dorastasz a później przebywasz zodiak to ściema
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.09.2018 22:06
Zgadzają się pewnie ci których znaki pominięto :D
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 13.09.2018 17:11
Bliźnięta to raczej spoko goście, nie wyczuwa się w nich egoizmu. Najgorsze są wpatrzone w siebie Byki i Lwy, dla których liczy się tylko ich własne zdanie. Ja jestem Panną akurat taką co jest bardzo niepewna siebie i jak czegoś nie wiem na 100% to się nie odzywam
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 11.09.2018 22:56
Baran, zgadza się, lew też, wystarczy popatrzyć na kilku sławnych panów z pod tego znaku, m.in. Jeden polski piłkarz napastnik, sławny sprinter, itd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie