Astrologia uwodzenia: Kobiety spod PIĘCIU znaków zodiaku przyciągają mężczyzn jak magnes!

Sprawdź, czy jesteś na tej liście!
Astrologia uwodzenia: Kobiety spod PIĘCIU znaków zodiaku przyciągają mężczyzn jak magnes!
Fot. Unsplash
18.08.2018

Wszystkie doskonale wiemy, że aby być prawdziwą flirciarą lub łamaczką męskich serc, wcale nie trzeba grzeszyć pięknością. To drobne niedoskonałości sprawiają, że pozbywamy się wizerunku odstraszającego ideału i skutecznie uwodzimy męskie serca... Swoboda, uśmiech i pewność siebie, to cechy rozpoznawcze tych z nas, które wprost nie potrafią opędzić się od kolejnych adoratorów! Mimo wielu prób nie potrafisz być jedną z takich dziewczyn? Znajdź swój potencjał! Pomoże ci w tym twój własny znak zodiaku!

Miss znaków zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach są najpiękniejsze


Czy podczas czytania horoskopów kiedykolwiek zgodność rzeczywistości z danym opisem zdołała cię zaskoczyć? Cóż, niezależnie od tego, czy należysz do grona sceptyków, czy osób święcie przekonanych o mocy oddziaływania gwiazd, nie zaszkodzi dowiedzieć się, jakie cechy prawdziwej flirciary kryją się w znakach zodiaku. Wśród wszystkich dwunastu tylko 5 można zaliczyć do grona tych naprawdę seksownych, które przyciągają płeć przeciwną jak magnes.

Zobacz, czy twój znak zodiaku znalazł się na liście.

Byk

Kobieta-Byk jest pewna siebie i ma ogromne poczucie własnej wartości. Właśnie to podziwiają w niej mężczyźni. Patrzą na nią i myślą sobie: „Wow, zdobyć kogoś takiego jak ona, to byłoby coś!”. A ponieważ faceci lubią wyzwania, biegają za kobietą-Bykiem i starają się ją zdobyć za wszelką cenę.

Bliźnięta

Dziewczyny spod znaku Bliźniąt potrafią uwieść najbardziej opornego osobnika. Wystarczy kilka powłóczystych spojrzeń, zalotny uśmiech i… facet zakochuje się bez pamięci. To się nazywa seksapil!

Skorpion

Kobieta-Skorpion to prawdziwy wulkan energii. Jej charyzma i osobowość przyciągają mężczyzn w różnym wieku, dlatego taka dziewczyna ma powodzenie zarówno u młodszych, jak i starszych wielbicieli. Bez względu na to, z kim się spotyka, lubi odgrywać rolę dominy – i to ich kręci!

Strzelec

Kobiety spod znaku Strzelca nie znoszą rutyny. Kochają, gdy w związku aż iskrzy, dlatego tak bardzo pociągają mężczyzn. Facet u ich boku po prostu czuje, że żyje. A poza tym o nudzie w sypialni nie ma mowy!

Rak

Kobieta-Rak to najlepszy dowód na to, że nie trzeba ociekać seksem, żeby uwodzić mężczyzn. Jej spokój ducha i ciepło, które od niej bije, fascynują mężczyzn. Wielu marzy, by się z nią ożenić, ponieważ wiedzą, że kobieta-Rak stworzy im wspaniały dom pełen miłości i uczuć.

Faceci spod tych 3 znaków zodiaku patrzą tylko na swoje korzyści!

 

Polecane wideo

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 23.08.2018 11:06
Byki to największe nudziary. Wszystkie które znam mają kij w tyłku i manie wyższości. Na każdym kroku starają się pokazać, że są lepsze od innych. A jak jeszcze taka jest z dość bogatej rodziny to już katastrofa. Żyłka im pęka jeśli nie daj Boże w ich towarzystwie chwalona będzie inna kobieta:-D
odpowiedz
GoŹć (Ocena: 1) 20.08.2018 14:08
taa xd powiedziałbym że niekoniecznie xd chyba że skorpiony na jedną noc i szukają tylko bogatych a jak bliźniczce się poszczęści jakiś to ucieka i mówi że się wytrzymać nie da xd Byki są zazwyczaj zadbane i brzydkawe, podobnie jak ryby wiec mało kto się interesuje ( do tego szukają pięknego, młodego, idealnego sponsora, który ich ustawi więc tylko idioci się nabierają... ale ileż takich jest ? nie starcza dla wszystkich więc zostają starymi pannami ) Najbardziej faceci lecą na koziorożce , lwy i wagi. Te znaki też szukają sponsorów ale robią to z głową. Jak już znajdą to udają miłość do końca życia chociaż niewiele w sercu, ogólnie, uczuć mają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.08.2018 21:55
A mojego znaku zodiaku nie ma jestem Panną
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.08.2018 10:08
A ja jestem biednym koziorożcem. Nigdy nie występuje w waszych pozytywnych horoskopsch tylko takich z pechem i niefartem. Albo wogóle o nim zapominacie. Biedny ten mój znak;(
zobacz odpowiedzi (1)
Kama (Ocena: 5) 18.08.2018 21:00
Baran jest na pierwszym miejscu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie