Znaki zodiaku, które męczą się w związku. To będzie trudna miłość

Marzą o trwałej relacji, ale czasami nie są w stanie jej zbudować.
Znaki zodiaku, które męczą się w związku. To będzie trudna miłość
fot. Unsplash
14.08.2018

Wielu z nas wydaje się, że partnera można sobie wychować. I pewnie coś w tym jest, bo związek to sztuka kompromisu, ale niektórych cech charakteru nie da się zwalczyć. Te po prostu są i albo zaakceptujemy drugą połowę taką, jaka jest, albo nic z tego nie będzie. Trwałe i szczęśliwe małżeństwo nie jest pisane wszystkim.

Zobacz również: Miss znaków zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach są najpiękniejsze

Od czego zacząć? Portal „Mail Online” sugeruje, że wszystko zapisane jest w gwiazdach. Każdemu znakowi zodiaku przypisane są konkretne słabości, które mogą mieć bezpośredni wpływ na życie uczuciowe. Zobacz, co horoskop mówi o tobie, a co zdradza na temat partnera. Być może jakoś się dogadacie.

Sprawdź, kto kocha za mocno, kto w ogóle się nie stara, a kto ma skłonność do agresji…

BARAN

Stara się tak bardzo, że aż onieśmiela partnera. Marzy o szybkim ślubie i powiększeniu rodziny, ale takie tempo nie wszystkim odpowiada.

BYK

Szybko spoczywa na laurach. Kiedy tylko zdobędzie upragnionego partnera, przestaje się w jakikolwiek sposób starać. Już cię nie zaskoczy.

BLIŹNIĘTA

Ma zdecydowanie za długi język. Opowiada wszystkim ze szczegółami o swoim związku, co może go bardzo osłabić.

RAK

Nie lubi układu partnerskiego. Chce czuć się jak duże dziecko albo rodzic odpowiedzialny za pociechę. Ktoś w tym związku musi mieć przewagę.

LEW

Wymaga nieustannego poklasku. Kiedy przestajesz go komplementować i podziwiać, szybko znajdzie sobie bardziej oddaną fankę.

PANNA

Odczuwa źle pojętą odpowiedzialność za partnera. Wciąż go poprawia, bo chce, żeby stał się lepszy. Ale taka ciągła krytyka wreszcie wszystko zniszczy.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które zupełnie do siebie nie pasują. Ten związek nie może się udać

WAGA

Bajkopisarz, który powie dokładnie to, co chcesz usłyszeć. Żyje we własnym świecie, w którym prawda jest naginana do aktualnych potrzeb.

SKORPION

Zależy mu przede wszystkim na bliskości fizycznej. Ma ochotę robić to zawsze i wszędzie. Po kolejnej odmowie może zacząć się rozglądać za kimś innym.

STRZELEC

Na ślubnym kobiercu nie stanie szybko lub nawet wcale. Ceni sobie niezależność, dlatego woli związki nieformalne.

KOZIOROŻEC

Jest do bólu praktyczny, dlatego świetnie organizuje życie domowe, ale rzadko okazuje uczucia i romantyzm. Zachowuje się jak gospodarz, a nie ukochana osoba.

WODNIK

Brzydzi się kolacjami przy świecach i wyznaniami miłości w świetle księżyca. Dla niego liczą się konkretne czyny, a nie taka szopka.

RYBY

Ma nierealne oczekiwania wobec partnera, który ma być najpiękniejszy, najmądrzejszy i najbogatszy. Nawet jeśli trafi na ideał, szybko się nudzi i oczekuje więcej.

Zobacz również: Wiadomo, jakie robisz pierwsze wrażenie. Zdradza to znak zodiaku

Polecane wideo

W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Poznaj PLUSY i MINUSY swojej osobowości
W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Poznaj PLUSY i MINUSY swojej osobowości - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2019 11:44
Wodnik nie zgadza się. Lubię jeść kolacje przy świecach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.08.2018 22:04
Jestem panną i się nie zgadza. Jestem bardzo wyrozumiała i jak kogoś krytykuje czy poprawiam to znaczy, że ta osoba musiała naprawdę przesadzić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.08.2018 16:49
Jestem bykiem i także sie z tym nie zgodzę. Parner już dawno temu zdobyty, a cały czas mnie chwali za to, jaka jestem kreatywna, pomysłowa i konsekwentna w dbałości o związek. On jest skorpionem i też w ogóle sie nie zgodze z tym, co tu napisali.
odpowiedz
Sumi (Ocena: 1) 14.08.2018 12:01
To co jest napisane o baranie i byky u mnie nie jest prawdą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie