Znaki zodiaku, które zupełnie do siebie nie pasują. Ten związek nie może się udać

Wielkiej miłości do końca życia raczej z tego nie będzie.
Znaki zodiaku, które zupełnie do siebie nie pasują. Ten związek nie może się udać
02.08.2018

Niektóre pary wydają się wręcz stworzone dla siebie. I na początku rzeczywiście świetnie się dogadują. Z czasem jednak na światło dzienne wychodzą dzielące partnerów różnice. Wtedy zamiast wielkiej miłości obserwujemy raczej skakanie sobie do gardeł. Nic z tego nie będzie - widocznie do siebie nie pasujemy, ale szkoda, że odkryliśmy to tak późno.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża

Można o wiele wcześniej - przekonuje serwis edziecko.pl, który sprawdził, co na ten temat mówi astrologia. Okazuje się, że poszczególne znaki zodiaku nie tylko się przyciągają. Na niektóre działa siła przeciwna - odpychanie. One nigdy nie będą razem szczęśliwe, choćby bardzo się starały. Układ gwiazd zwyczajnie im nie sprzyja.

Najgorzej sytuacja wygląda, kiedy związek próbują stworzyć osoby urodzone w tych miesiącach. Oto 7 zodiakalnych par skazanych na niepowodzenie.

Rak i Waga

Problem polega na tym, że Rak to osoba wyjątkowo uduchowiona i zamknięta w sobie. Uwielbia spędzać czas w domu i rzadko mówi o emocjach. Co innego Waga - bardzo głośna i wszędzie jej pełno. Wciąż szuka nowych wrażeń i z Rakiem zwyczajnie będzie się nudzić.

Strzelec i Koziorożec

Koziorożec marzy o stworzeniu stałego związku na dobre i na złe. Nie boi się odpowiedzialności i odrobiny rutyny. Strzelec ma z tym problem, bo za bardzo ceni swoją niezależność. Prędzej czy później ta różnica zdań wyjdzie na światło dzienne i trzeba będzie się rozstać.

Lew i Panna

Trudno o znaki zodiaku równie przeciwstawne. Lew to urodzona gwiazda, która chce być w centrum uwagi. Podrywa, imponuje, szasta pieniędzmi i czerpie z życia. Z kolei Panna nie lubi zbędnego ryzyka, jest bardzo ułożona i szuka raczej świętego spokoju, niż niekończącej się imprezy.

Zobacz również: 5 znaków zodiaku, które ciągle mijają się z prawdą. To urodzone kłamczuchy

Byk i Bliźnięta

Bliźnięta mają to do siebie, że trudno im usiedzieć w jednym miejscu. Ich emocje od razu znajdują swoje odzwierciedlenie na zewnątrz, są energiczne, rozbiegane i wciąż szukają nowych doznań. Byk ceni za to przewidywalność. W życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem.

Byk i Wodnik

Wodnik uwielbia próbować nowych rzeczy i nie liczy się z kosztami. Chce smakować życia, nawet gdyby na starość miał zostać z niczym. Byk ceni skromność i buduje związek na solidnych fundamentach. W tym układzie to się raczej nie uda, bo Wodnik jest pod tym względem niereformowalny.

Ryby i Panna

Ryby nie są zbyt praktyczne. W życiu kierują się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Jeśli kochają, to na zabój i bez względu na wszystko. Naiwne podejście? Panna na pewno tak to postrzega. To osoba bardziej przyziemna, dla której liczą się czyny, a nie wyznania, za którymi nic więcej nie idzie.

Baran i Skorpion

Baran to urodzony lider, który przewodzi nie tylko w szkole, pracy czy na imprezie ze znajomymi. Rządzić chce także w związku, bo siebie uważa za najmądrzejszego. To Skorpionowi bardzo się nie spodoba. On nie lubi się podporządkowywać, bo ma w sobie instynkt zdobywcy. I problem z ufnością.

ilustracje: fotor.com

Zobacz również: Te znaki zodiaku powinny pójść ze sobą do łóżka. Są dla siebie stworzone

20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?)
20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (33)

Ocena: 3.15 / 5
Kitka (Ocena: 1) 19.10.2018 20:32
Totalen bzdury. Rak i Waga jestesmy z mijn partnerem zupelnie odwrotni do tego co jest napisane znaczy ja Waga jestem taka jak Rak a moj partner jest taki jak Waga a na dodatek wcale die ze soba nie nudzimy
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.09.2018 15:24
Nie istnieje zaden Bóg ani Szatan, to taki sam zabobon jak znaki zodiaku. W związku liczy się umiejętność zwykłego przebywania ze sobą, a nie daty urodzenia.
odpowiedz
Marlena (Ocena: 1) 11.09.2018 08:16
Macxie w glowach papiloty zamiast mozgu.jak mozna dzis publikowac wciaz takie kretynstwa.Naprawde nei umeicie zwabic ludzi niczym rozsadnym ?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.09.2018 04:47
Bzdura totalna
odpowiedz
Gregor (Ocena: 1) 30.08.2018 20:19
Znaki zodiaku to okultyzm i magia. To sprawka Szatana, który ciągnie duszę na zatracenie. Wierzymy Bogu, a nie "gwiazdom". Bo gwiazdy nie mogą mieć wpływu na sferę mentalną czlowieka, lecz demon tak. Trzeba się tego wystrzegać!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie