Znaki zodiaku, które zupełnie do siebie nie pasują. Ten związek nie może się udać

Wielkiej miłości do końca życia raczej z tego nie będzie.
Znaki zodiaku, które zupełnie do siebie nie pasują. Ten związek nie może się udać
02.08.2018

Niektóre pary wydają się wręcz stworzone dla siebie. I na początku rzeczywiście świetnie się dogadują. Z czasem jednak na światło dzienne wychodzą dzielące partnerów różnice. Wtedy zamiast wielkiej miłości obserwujemy raczej skakanie sobie do gardeł. Nic z tego nie będzie - widocznie do siebie nie pasujemy, ale szkoda, że odkryliśmy to tak późno.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża

Można o wiele wcześniej - przekonuje serwis edziecko.pl, który sprawdził, co na ten temat mówi astrologia. Okazuje się, że poszczególne znaki zodiaku nie tylko się przyciągają. Na niektóre działa siła przeciwna - odpychanie. One nigdy nie będą razem szczęśliwe, choćby bardzo się starały. Układ gwiazd zwyczajnie im nie sprzyja.

Najgorzej sytuacja wygląda, kiedy związek próbują stworzyć osoby urodzone w tych miesiącach. Oto 7 zodiakalnych par skazanych na niepowodzenie.

Rak i Waga

Problem polega na tym, że Rak to osoba wyjątkowo uduchowiona i zamknięta w sobie. Uwielbia spędzać czas w domu i rzadko mówi o emocjach. Co innego Waga - bardzo głośna i wszędzie jej pełno. Wciąż szuka nowych wrażeń i z Rakiem zwyczajnie będzie się nudzić.

Strzelec i Koziorożec

Koziorożec marzy o stworzeniu stałego związku na dobre i na złe. Nie boi się odpowiedzialności i odrobiny rutyny. Strzelec ma z tym problem, bo za bardzo ceni swoją niezależność. Prędzej czy później ta różnica zdań wyjdzie na światło dzienne i trzeba będzie się rozstać.

Lew i Panna

Trudno o znaki zodiaku równie przeciwstawne. Lew to urodzona gwiazda, która chce być w centrum uwagi. Podrywa, imponuje, szasta pieniędzmi i czerpie z życia. Z kolei Panna nie lubi zbędnego ryzyka, jest bardzo ułożona i szuka raczej świętego spokoju, niż niekończącej się imprezy.

Zobacz również: 5 znaków zodiaku, które ciągle mijają się z prawdą. To urodzone kłamczuchy

Byk i Bliźnięta

Bliźnięta mają to do siebie, że trudno im usiedzieć w jednym miejscu. Ich emocje od razu znajdują swoje odzwierciedlenie na zewnątrz, są energiczne, rozbiegane i wciąż szukają nowych doznań. Byk ceni za to przewidywalność. W życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem.

Byk i Wodnik

Wodnik uwielbia próbować nowych rzeczy i nie liczy się z kosztami. Chce smakować życia, nawet gdyby na starość miał zostać z niczym. Byk ceni skromność i buduje związek na solidnych fundamentach. W tym układzie to się raczej nie uda, bo Wodnik jest pod tym względem niereformowalny.

Ryby i Panna

Ryby nie są zbyt praktyczne. W życiu kierują się emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Jeśli kochają, to na zabój i bez względu na wszystko. Naiwne podejście? Panna na pewno tak to postrzega. To osoba bardziej przyziemna, dla której liczą się czyny, a nie wyznania, za którymi nic więcej nie idzie.

Baran i Skorpion

Baran to urodzony lider, który przewodzi nie tylko w szkole, pracy czy na imprezie ze znajomymi. Rządzić chce także w związku, bo siebie uważa za najmądrzejszego. To Skorpionowi bardzo się nie spodoba. On nie lubi się podporządkowywać, bo ma w sobie instynkt zdobywcy. I problem z ufnością.

ilustracje: fotor.com

Zobacz również: Te znaki zodiaku powinny pójść ze sobą do łóżka. Są dla siebie stworzone

20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?)
20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?) - zdjęcie 1

Komentarze (23)

Ocena: 3.7 / 5
gość (Ocena: 5) wczoraj 18:37
Wszystko przed Twoimi Rodzicami..Ja koziorożec , mąz Strzelec totalna porazka , 38 lat gehenna...mysle o rozstaniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.08.2018 19:36
Ja Rak mąż Waga . Staż 30 lat i raczej do końca świata i jeden dzień dłużej. Więc horoskopy trzeba brac z przymrużeniem oka 😉
odpowiedz
2 (Ocena: 5) 10.08.2018 21:50
Ja bliznieta marz Koziorożec.Wielki niewypał jestem znim 34 lata.ale to katownia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2018 21:10
Fajnie😊
odpowiedz
Kajda (Ocena: 2) 07.08.2018 21:44
Moi rodzice-Koziorożec i Strzelec-już 30 lat razem-CUD😀
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo