5 znaków zodiaku, które ciągle mijają się z prawdą. To urodzone kłamczuchy

Nigdy nie można im do końca wierzyć.
5 znaków zodiaku, które ciągle mijają się z prawdą. To urodzone kłamczuchy
Fot. Unsplash
01.08.2018

Podobno nikomu nie można do końca ufać. Człowiek z natury ma skłonność do koloryzowania rzeczywistości. Zdarza nam się niewinne kłamać, jak i z premedytacją oszukiwać. Niektórym zdecydowanie częściej, niż innym i podobno bardzo łatwo ich wskazać. Wystarczy poznać datę urodzenia, by z dużą dozą pewności ocenić prawdomówność innej osoby.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża

Jak przekonuje serwis buzz.gazeta.pl, nasza skłonność do kłamstwa jest zapisana w gwiazdach. Eksperci zajmujący się astrologią nie mają dobrych wieści - aż 5 na 12 znaków zodiaku notorycznie mija się z prawdą. Nie zawsze w złej wierze, ale brak szczerości jednak trudno wybaczyć. Bez względu na okoliczności.

Sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś na czarnej liście albo czy nie znalazły się na niej osoby z twojego najbliższego otoczenia. I lepiej zachowaj czujność, jeśli masz do czynienia z urodzonym kłamczuchem.

kobieta

fot. Unsplash

Byk

Notoryczny kłamczuch, ale raczej nie oszukuje w sprawach zasadniczych. Nagina rzeczywistość, żeby zaimponować innym lub nie wdawać się w niepotrzebną dyskusję z partnerem.

W związku pozwala sobie na niedomówienia lub uniki, a wszystko po to, żeby nie podpaść ukochanej osobie. Nie oznacza to jednak, że ciągle zdradza. Fałszując rzeczywistość chce po prostu pokazać się z lepszej strony.

Koziorożec

Jego największą słabością jest brak zorganizowania i branie na siebie zbyt wielkiej odpowiedzialności. Ten znak zodiaku zawsze zapewnia, że ze wszystkim da sobie radę, a na dodatek zrobi to na czas. Później okazuje się to nierealne i zaczyna kręcić.

Lepiej nie wierz Koziorożcowi, jeśli zapewnia, że w czymś pomoże i zrobi to w konkretnym terminie. Być może faktycznie kiedyś się tego doczekać, ale raczej nie w najbliższej przyszłości.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które śpią na pieniądzach. Są skazane na bogactwo

znak zodiaku

fot. Thinkstock

Waga

Mają w sobie mnóstwo kompleksów, z którymi powoli przestają sobie radzić. Waga jest perfekcjonistą, więc nigdy nie jest z siebie do końca zadowolona. Z tego powodu rzadko pokazuje prawdziwą twarz i charakter.

Konfabuluje, przekręca, koloryzuje rzeczywistość i zwyczajnie wymyśla, żeby pokazać się w lepszym świetle. Do tego stopnia, że wreszcie sama zaczyna wierzyć w fikcyjną rzeczywistość. Kiedy opowiada o swoich zasługach - podziel to przez dwa.

Panna

Na co dzień siedzą w kącie, nie lubią się wychylać i zwracać na siebie uwagę. Wiodą spokojne, może nawet nudne życie. Problem w tym, że Panna marzy o czymś więcej i dlatego tak często wymyśla niestworzone historie.

Od niej dowiesz się, że wszędzie już była, każdego poznała i wszystkiego doświadczyła. Notoryczna bajkopisarka, która powoli traci kontakt z rzeczywistością. Robi to, by się dowartościować. Woli opowiadać, niż zacząć żyć naprawdę.

dziewczyna

fot. Unsplash

Lew

Nie kłamie dla sportu, ale by uzyskać konkretną korzyść - uznanie najbliższych. Lew często przytacza sytuacje, które nigdy nie miały miejsca, ale o tym wie tylko on. Uwielbia znajdować się w centrum uwagi i być podziwiany.

Przyłapany na kłamstwie nigdy nie przyzna się do winy. Będzie szedł w zaparte, aby nie stracić w oczach innych. I być może ta strategia brzmi rozsądnie, ale konfabulując 24 godziny na dobę powoli sam traci kontakt z rzeczywistością.

Jakiś czas temu powstała także lista znaków zodiaku, z którymi lepiej się nie przyjaźnić. To osoby, które cały czas knują i wszczynają awantury bez powodu. Znaleźli się na niej:

Baran - uwielbia się kłócić,

Bliźnięta - urodzeni prowokatorzy,

Rak - w jednej sekundzie kocha, w drugiej nienawidzi,

Lew - bezlitosny dla swoich wrogów.

Zobacz również: Wiadomo, jakie robisz pierwsze wrażenie. Zdradza to znak zodiaku

Instagramowe ślicznotki w rzeczywistości wcale nie są takie idealne. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU
Instagramowe ślicznotki w rzeczywistości wcale nie są takie idealne. Mamy ich zdjęcia BEZ RETUSZU - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 4) 05.09.2018 17:36
Waga niestety pprawda:/
odpowiedz
Kamil (Ocena: 5) 13.08.2018 12:05
Znalazłem tylko lwa brata
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2018 09:49
Mój facet to byk i niestety pasuje idealnie..
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.08.2018 10:11
Bzdura, jestem zodiakalną panną. Jestem szczera bez względu na konsekwencje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.08.2018 08:57
Panna prawda.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie