Jakim ojcem będzie Twój facet? Wiemy, jak to sprawdzić

To proste. Wystarczy...
Jakim ojcem będzie Twój facet? Wiemy, jak to sprawdzić
Fot. Unsplash
02.09.2018

Jesteście w związku i naprawdę nie możesz narzekać na swojego faceta. Wiadomo, w każdej relacji od czasu do czasu dochodzi do kłótni, ale bądź ze sobą szczera - masz szczęście. Kolejnym etapem jest ślub, a potem dziecko. Bez względu na to, na którym teraz jesteście - na pewno zastanawiasz się jakim on byłby tatą...

My już wiemy! Oto 5 znaków zodiaku, które najlepiej sprawdzają się w roli ojca!

Zobacz także: Za miasiąc biorę ślub. Niedawno wrócił mój były i błaga mnie o szansę...

BARAN

Facet spod tego znaku mocno wspiera swoje dzieci i nie ustępuje. Nie da sobie wejść na głowę, a jednocześnie będzie świadomym ojcem - zaangażowanym i aktywnym.

BLIŹNIĘTA

Twój chłopak jest spod znaku Bliźniąt? Lepiej nie mogłaś trafić! Będzie chętny do spędzania czasu z dziećmi - sam będzie wychodził z inicjatywą, a wspólne chwile z pociecha będą sprawiały mu autentyczną radość!

dobry ojciec

Fot. Unsplash

BYK

Byk to opiekun na medal! Bezpieczeństwo dzieci jest dla niego priorytetem.

RAK

Rak plasuje się na drugim miejscy podium, bo do ideału brakuje mu naprawdę niewiele. Nauczy dzieci okazywać prawdziwe emocje, przez co nigdy nie będą się bać.

KOZIOROŻEC

Chodzący ideał, jeśli chodzi o spełnianie rodzicielskich obowiązków. Gratulujemy i... zazdrościmy!

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 3 / 5
Lew. (Ocena: 3) 02.09.2018 15:03
Co tam drogie Panie, szanowne małżonki byków, baranów itp Ja, to nawet nie powinienem się odzywać. Grzywiaste samce lwa pożerają podobno własne pociech jak im samica nie doniesie... obiadu :(.
odpowiedz
żona byka (Ocena: 1) 02.09.2018 12:50
Akurat byka to dzieci nie interesują.Wręcz odwrotnie są jakby przeszkodą w jego wygodnym świecie bez zmartwień i klopotòw, jakie czasami dzieci nam sprawiają.Byk kocha tylko siebie.Zrobi wszystko, żeby się nie przepracować, źeby dobrze zjeść, zawsze być wyspanym itd.itp.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 02.09.2018 12:45
Akurat byka to nie interesują swoje dzieci.Jego rola to tylko zapłodnienie i żadnej ale to żadnej pomocy przy dzieciach.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.09.2018 08:35
moj ex był baranem. zodiakalnym i emocjonalnym. tak porąbanego człowieka nigdy w życiu nie spotkałam. psa bym z id.iotą nie zostawiła, a co dopiero dziecka... nie mówiąc, że dziecko z jego genów też by normalne nie było...
zobacz odpowiedzi (2)
matka wie ze cpiesz ? (Ocena: 5) 02.09.2018 07:32
nastepny art. - poznaj jaka bedziesz matka po ksztalcie twojego lewego lokcia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie