3 znaki zodiaku, które śpią na pieniądzach. Są skazane na bogactwo

Im nigdy nie brakuje do pierwszego. Jesteś w gronie szczęśliwców?
3 znaki zodiaku, które śpią na pieniądzach. Są skazane na bogactwo
Fot. iStock
25.07.2018

Dla jednych data urodzenia to tylko drobny szczegół w danych osobowych, który wpływa wyłącznie na nasz wiek. Nie brakuje jednak zwolenników teorii, że nigdy nie jest to kwestia bez znaczenia i dzień, w którym przyszliśmy na świat, ma bezpośredni wpływ na całą resztę naszego życia - cechy osobowości, gorsze i lepsze chwile, przeznaczenie, karierę, związki. Teraz okazuje się, że także na stan konta.

Zobacz również: Wiadomo, jakie robisz pierwsze wrażenie. Zdradza to znak zodiaku

Bogactwo to w dużej mierze kwestia naszej pracowitości, zaradności i inteligencji. Nie bez powodu jednak niektórym powodzi się świetnie, a są też tacy, którzy ciągle ledwo wiążą koniec z końcem. Według astrologów to nie przypadek. Niektóre znaki zwyczajnie mają głowę do interesów i potrafią walczyć o swoje - czytamy na popularne.pl. Wśród nich jest podobno najwięcej milionerów.

Czy należysz do tego wąskiego grona szczęśliwców? Znaków jest 12, a tylko 3 przypisuje się finansowe powodzenie. W razie czego zawsze możesz od nich trochę pożyczyć…

znak zodiaku a bogactwo

LEW

Żywy dowód na to, że historia od pucybuta do milionera może okazać się prawdą. W osiągnięciu sukcesu nikt mu nie pomaga - do wszystkiego dochodzi drobnymi krokami, ale dzięki konsekwencji dochodzi do celu.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że za ciężką pracę należy się godna zapłata. Pieniądze to dla niego jednak nie wszystko, bo bardziej cieszy go podziw, jaki wzbudza. Dba o swój dobry PR, więc nigdy nie jest postrzegany jako oderwany od rzeczywistości bogacz.

Ma skłonność do pracoholizmu, który może wymknąć się spod kontroli. Dla osiągnięcia celu zrobi wszystko, dlaczego nie zawsze może się pochwalić szczęśliwym życiem uczuciowym i rodzinnym.

Zobacz również: Te znaki zodiaku powinny pójść ze sobą do łóżka. Są dla siebie stworzone

znak zodiaku a bogactwo

fot. Unsplash

WODNIK

Tytan pracy, który jak raz sobie coś wymyśli, to nie spocznie, dopóki tego nie osiągnie. Konsekwentnie realizuje swój plan nie oglądając się na nikogo. Do celu czasami dąży po trupach i nie bierze jeńców. Wierzy, że nie ma innego sposobu na sukces.

Ta nieco bezduszna strategia sprawdza się doskonale, bo wreszcie dopina swego. W praktyce oznacza to pensję znacznie powyżej średniej, a częściej własną działalność gospodarczą. Ma dryg do interesów i jest w stanie sprzedać wszystko.

Niestety, choć pisane jest mu bogactwo, po drodze może zyskać wielu wrogów. Bywa postrzegany jako oszust i kombinator. Z tego powodu nie jest duszą towarzystwa.

znak zodiaku a bogactwo

fot. Thinkstock

BARAN

Jego tajemnicą sukcesu nie jest wcale ogromna determinacja czy ślepe dążenie do celu, ale kreatywność i energia do działania. Jeśli osiąga sukces, to w etyczny sposób - nikogo po drodze nie raniąc. Z tego powodu jest nie tylko bogaty, ale też powszechnie lubiany.

Kariera i miliony na koncie nie byłyby możliwe, gdyby nie współpraca z innymi ludźmi. Baran potrafi to doskonale - otacza się oddanymi osobami, które jest w stanie docenić. Świetny organizator i przedsiębiorca.

Jeśli nie jesteś spod tego znaku, to przynajmniej spróbuj się u niego zatrudnić. Bogactwa nie chowa tylko dla siebie, ale pracowników też potrafi wynagrodzić.

Zobacz również: Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 4.42 / 5
gość (Ocena: 5) 26.07.2018 00:38
ach miec - lezec i pachniec - qrwa ile macie lat ?
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 25.07.2018 20:59
A gdzie Panna?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2018 20:02
Wodnik kobieta tylko pracuje a mezczyzna wodnik trzyma sie kobiety jak rzep psiego ogona bo niepotrafi zarobic a jak juz ma pare groszy to roztrfoni z kumplami
odpowiedz
Gabi (Ocena: 2) 25.07.2018 15:45
Lwy to pozerzy w większości tak jak barany (i raki) ... Mają ładne auta, zrobione paznokcie i piękne włosy a do tego lewe dochody, kasę z łapówek i tak na prawdę toną w długach. Wydawaja więcej niż maja i ciągną od rodziny pożyczki których nigdy nie mają zamiaru oddać a w końcu kłócą się ze wszystkimi i obgaduja za płacami osoby które skrzywdzi albo są im coś winni bo pozory są dla nich najważniejsze. Dzieci tych znaków nie mają żadnego kręgosłupa moralnego i sumienia bo te znaki właśnie to im pokazują.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 25.07.2018 14:13
ja jestem bogatym lwem bez kasy - po prostu od zawsze czuję, że wielkie bogactwo to kwestia czasu xD na pewno w końcu wpadnę na genialny pomysł :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie