Te znaki zodiaku powinny pójść ze sobą do łóżka. Są dla siebie stworzone

W ich sypialni zawsze iskrzy!
Te znaki zodiaku powinny pójść ze sobą do łóżka. Są dla siebie stworzone
Fot. Unsplash
12.07.2018

Tajemnica udanego życia intymnego to nie tylko doświadczenie, umiejętności i pożądanie. W sypialni musi także iskrzyć, a do tego niezbędna jest łącząca nas chemia. Ta nie bierze się znikąd. Podobno za wszystkim stoją gwiazdy, a konkretnie ich położenie na niebie w momencie naszego przyjścia na świat. Astrolodzy nie nie mają wątpliwości, że znak zodiaku i w tej kwestii odgrywa zasadniczą rolę.

Zobacz również3 znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami

Według nich zauroczenie i ochota na igraszki nie mają znaczenia, kiedy dwie osoby są do siebie zwyczajnie niedopasowane. Zawsze można spróbować, ale akt nie będzie dla nas satysfakcjonujący. Co innego, kiedy w łóżku spotyka się idealnie dobrana para. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie doświadczyć prawdziwej radości z seksu i całkowitego spełnienia.

Sprawdź, który znak zodiaku jest pisany tobie. Jeśli masz go już przy sobie - możemy ci tylko pozazdrościć. To na pewno kochanek doskonały.

horoskop erotyczny

fot. Thinkstock

Bliźnięta i Strzelec

Oba znaki charakteryzuje przekonanie o swojej wyjątkowości. Nie grzeszą skromnością - twierdzą, że są najmądrzejsi, najzabawniejsi i najpiękniejsi. Kiedy spotkają się w jednym łóżku, między nimi musi iskrzyć. Ich seks jest ekscytujący, a czasami też bardzo ryzykowny. Chętnie sięgają po erotyczne gadżety, przebierają się i z odwagą próbują nowych pozycji.

Panna i Ryby

Panna ma skłonność do patrzenia na świat bardzo racjonalnie. Nie wierzy w nic, co nie zostało naukowo udowodnione. Z kolei osoba spod znaku Ryb polega głównie na emocjach i własnych przekonaniach. W tym przypadku przeciwieństwa bardzo mocno się przyciągają. W sypialni decydują się na wszystko, czego do tej pory się obawiali. Tajemnicą sukcesu jest wzajemne zaufanie.

Zobacz również3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża

horoskop erotyczny

fot. Thinkstock

Baran i Waga

Tu także mamy do czynienia z przyciąganiem przeciwieństw. Baran uwielbia panować nad sytuacją i podejmować decyzje. Bywa bezwzględny. Waga jest znacznie bardziej wycofana i woli imponować urokiem osobistym, niż siłą. Połączenie tych cech musi doprowadzić do wybuchu namiętności. W tym układzie każdy zna swoje miejsce - wiadomo, kto dominuje, a kto woli okazywać uległość.

Rak i Koziorożec

Każdy Rak ma w sobie coś z nieporadnego dziecka. Szuka nie tyle partnerki, co opiekunki. Z kolei Koziorożec uwielbia wszystkim matkować i doskonale sprawdzi się w tej roli. Taka kombinacja sprawdzi się również w łóżku, bo jednej stronie pozwala na odkrywanie nieznanego, a druga jest zmuszona do utemperowania własnych zapędów. Seks tej pary jest wyjątkowo namiętny.

horoskop erotyczny

fot. Thinkstock

Lew i Wodnik

Szkoda im czasu na kogoś, kto nie jest równie idealny. Oba te znaki mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, dlatego szukają kogoś, kto mógłby im dorównać. Lew ma ognisty charakter, wszystko robi z wielką pasją i lubi okazywać swoją mądrość. Wodnik bywa chłodny w obyciu, wszystko analizuje i zdaje sobie sprawę z własnej siły. To połączenie, które zwiastuje silne przyciąganie i wyjątkową fantazję w sypialni.

Byk i Skorpion

Przed sobą nie muszą nikogo udawać. Otwarcie przyznają się do tego, że w życiu szukają przede wszystkim miłości i przyjemności. Bliskość fizyczna jest dla nich równie istotna, dlatego doskonale dogadują się w łóżku. Bywają trochę samolubne, ale kiedy dotyczy to obu stron - to wcale nie musi być wada. Udanemu życiu seksualnemu sprzyja podobny temperament i fantazje.

Zobacz również: Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 11.09.2018 19:20
Moja zona bykiem poklada strzelcem od 11 lat po ślubie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2018 10:40
Wodnik i Strzelec jest nam super już od 15 lat. Nic nie stygnie;-)
odpowiedz
Lelon (Ocena: 5) 04.08.2018 22:54
totalne b@dury jakieś wypociny dewotki niespelnionej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2018 17:45
co za pojeby to pisza w jednym art. ryby i panna przekleństwo a tu wielka miłość. jednym słowem wyrażę się że pomimo przyjemnej natury panny i lekkomyslnego myślenia ryb ich wzajemne zrozumienie i duża emocjonalnosc mają ogromne szanse na przetrwanie
odpowiedz
kristi (Ocena: 5) 03.08.2018 00:02
Ognista Lwica( romantyczka,wulkan miłości)jestem po menopauzie ,i błagam mojego baranka o pieszczoty... do kitu..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie