3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża

Nie interesują ich przelotne znajomości, ale trwały związek.
3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża
Fot. Pixabay
10.07.2018

Wybierając partnera kierujemy się przede wszystkim gustem i przeczuciem. Jeśli mężczyzna przypadł nam do gustu i dobrze rokuje - decydujemy się dać mu szansę i wierzymy w stworzenie związku do końca życia. Czasami pozory jednak mylą i idealny materiał na męża okazuje się raczej kiepskim towarzyszem. Szukamy dalej, nie tracąc nadziei, że druga połowa wreszcie się odnajdzie.

Zobacz równieżTe znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

Szukanie miłości przypomina często błądzenie we mgle. Ale wcale nie musi tak być - przekonują osoby kierujące się w swoim życiu przede wszystkim układem gwiazd. Astrologia może to znacznie ułatwić. Według ekspertów istnieją 3 znaki zodiaku, które gwarantują szczęśliwy związek. To mężczyźni szukający pokrewnej duszy, a nie przygody na jedną noc - przekonuje elitedaily.com.

Nawet jeśli nie wierzysz w horoskopy, powinnaś dać im szansę. Dzięki nim na nowo uwierzysz w prawdziwą miłość. Oni są stworzeni do życia w parze.

znak zodiaku a małżeństwo

fot. Unsplash

Byk

Według astrologów to idealny materiał na partnera, który rozkwita, kiedy ma u swojego boku ukochaną kobietę. Charakteryzuje go ogromna cierpliwość i wyrozumiałość. Nigdy nie zawodzi. Ma też wyjątkowo ciepłe usposobienie, które doceni każda z nas. Partnerka Byka powinna uważać siebie za szczęściarę.

Facet spod tego znaku daje swojej drugiej połowie wiele szczęścia i życiową stabilizację. Można mu bezgranicznie zaufać, bo nigdy nie zawodzi ludzi, których kocha. Nie jest zainteresowany przelotnymi znajomościami. Marzy o długoletnim związku, a najlepiej małżeństwie.

Nie lubi manipulować i nie gra na emocjach. Jest prostolinijny i wyjątkowo szczery w okazywaniu uczuć.

Zobacz równieżNajlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

znak zodiaku a małżeństwo

fot. Unsplash

Rak

Nawet jeśli masz nieco inne podejrzenia, mężczyzna spod tego znaku zodiaku nigdy nie jest typowym podrywaczem zainteresowanym niezobowiązującą przygodą. Zamiast szukać towarzyszki na kolejną noc - on zawsze traktuje każdą kobietę jako materiał na potencjalną żonę. Bardzo chce się ustatkować.

Nie ma drugiego znaku, który jest tak czuły, opiekuńczy i empatyczny. Kiedy uda ci się przebić przez jego skorupę, odkryjesz wyjątkowo ciepłego człowieka. On zrobi wszystko, byś czuła się w jego towarzystwie bezpiecznie i pewnie. Marzy o założeniu rodziny, dlatego nie traci czasu na przelotne romanse.

Przed nim nie będziesz musiała nikogo udawać. Jeśli kocha, to bez względu na wszystko. Ideały go nudzą.

znak zodiaku a małżeństwo

fot. Unsplash

Waga

Jeśli szukasz harmonii, daj szansę Wadze - przekonuje elitedaily.com. To wyjątkowo romantyczny znak zodiaku, który potrafi czarować. Uroku osobistego nie wykorzystuje jednak w niecnych celach. Jest zainteresowany stałym, monogamicznym związkiem, a w dłuższej perspektywie - założeniem rodziny.

Szybko ci o tym powie, bo nie ukrywa prawdziwych uczuć i otwarcie o nich mówi. Waga wychodzi z założenia, że komunikacja to klucz do sukcesu. Rozmową potrafi załatwić wszystko, a jest przy tym wyjątkowo dyplomatyczny. Nie pielęgnuje w sobie żalu, szybko wybacza i robi wszystko, by było dobrze.

Indywidualista, który doskonale odnajduje się w związku. Na pewno jednak nie pantoflarz.

Zobacz równieżZnaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 3.78 / 5
gość (Ocena: 5) 01.07.2019 07:41
nic podobnego, wszystkie byki i raki, jakie znam, to grzecznie mówiąc kobieciarze, żadnej nie przepuszczą, jeśli jest w ich typie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 04:56
Jestem z wagi i jestem dokladnie taki jak opisano bardzo dobrze mi bylo ze strzelcem przez dlugie lata
odpowiedz
pipi (Ocena: 1) 11.09.2018 09:47
calkowita nieprawda jest co napisaliscie o byku mialam ziecia byl podly zarozumialy i wszystkich traktowal z gory PADALEC
odpowiedz
głupi jasio (Ocena: 4) 16.08.2018 15:49
wszystkie znaki to fiz.y i..uje. TYLKO BLIŹNIAKI TO CUD NATURY.
zobacz odpowiedzi (1)
Wim (Ocena: 1) 03.08.2018 15:44
Byk najlepszy kandydat na męża? Byłam z jednym był leniwy A do tego nijak dbał o rodzine. Jedynie dbał o siebie i o nikogo więcej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie